Czwartek
08.03.2018
nr 067 (4603 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: TW w zarządzie koła

Autor: WIARUS  godzina: 07:38
I G O R - nie napinaj się! Czytaj ze zrozumieniem, znajomością rzeczywistości, włącznie z załączonym we wpisie "pierwowzory" w formacie .pdf! Może wtedy będzie łatwiej ;-) Cała reszta , tj. przekaz dnia mnie nie interesuje! Nie zawsze białe jest białe a czarne czarnym!

Autor: jager.jacek  godzina: 07:48
Igor, Niepotrzebnie sie tak irytujesz. Wiarus ma rację pisząc m.in. o tradycjach wykopywania swoich wrogów i osądzania ich przez kościelne trybunały. Tzw. Synod Trupi pokazał ówczesnemu światu jak to się robi, a później zwyczaj ten praktykowany był powszechnie. A to, że być może nic o tym nie wiesz, bądź nie chcesz wiedzieć, wcale nie świadczy, iż powszechnie takiego procederu nie było. Dzisiejsze działania spiskowców są analogiczne do tych wczesno-średniowiecznych, przecież moralnie i prawnie czynią podobnie, a ciemny lud się cieszy i wiwatuje. Co prawda (póki co) nie wykopują i nie bezczeszczą zwłok swoich urojonych wrogów -choć i takie pomysły się pojawiają. Dziś spiskowe trybunały degradują prl-owskich urzędników, niszczą ich pamięć, przerzucają faktyczne i urojone winy na ich potomnych, spadkobierców, rodziny. Ale to naprawdę dzieję się ku uciesze spisskowego elektoratu, ponieważ zgodnie ze starą zasadą; jest popyt - pojawia się podaż. Upraszając można powiedzieć, że gdyby spisskowy suweren tego nie oczekiwał, to spiskowcy nie organizowaliby takich akcji, lub jeszcze prościej - w taki sposób spiskowcy wchodzą rządnej krwi hołocie w d...ę. Poda tylko pytanie; gdzie jest granica tego absurdu i gdzie jest granica bólu, po przekroczeniu której nastąpi tzw. odcięcie ? Bo przecież odcięcie musi nastąpić, tak się działo od zarania ludzkości, w każdej cywilizacji, w każdej dyktaturze, ustroju, i tak będzie teraz. Gdzie, kiedy, z jakiego powodu nastąpi odcięcie ? Może wówczas, gdy zaczną dezubekizować swojego największego suwerena, czyli rolników i niewykształconych robotników, oraz właśnie tych, którzy od dwudziestu lat w pierwszym rzędzie w kościołach siedzą i za proboszczem w pierwszym szeregu sztandary naszą. JJ.

Autor: RoSch  godzina: 18:16
Nad czym tu dywagować. Czasy się zmieniają i zmieniają się nazwy. Kiedyś to byli TW, a teraz Sygnaliści. Jedni i drudzy są siebie warci.Wobec tego, których lustrować?