Wtorek
13.03.2018
nr 072 (4608 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Darz Bór  (NOWY TEMAT)

Autor: J.Chudy  godzina: 11:39
Darz bór koleżanki i koledzy. Czytając niemal od miesiąca łowiecki zauważam, że są dwie, zwalczające się grupy. Jako, że z natury nie należę do pokornych, proszę o podpowiedź: Która z nich jest bliżej kogoś, kto ma gdzieś politykę, Nowy Świat i kłótnie?

Autor: kartonik  godzina: 11:47
J. Chudy, trzymaj się kartonika, a dobrze na tym wyjdziesz:-)) Ps. mam nadzieję, że to nie kolejny nawiedzony!

Autor: Bi-Se  godzina: 12:06
Witaj:) Sam na własne życzenie:znalazłeś się w maglu:) DB

Autor: marcino  godzina: 12:55
Dziwna to zbieranina, calkowicie niereprezentatywna dla ogółu polskich myśliwych. Kiedyś dawno temu była to grupa kolegów spotykajacych się i dyskutujących o sprawach łowiectwa. Później kilku tzw reformarorow znalazlo tu ujście swoich frustracji. I tak mamy co mamy.

Autor: kartonik  godzina: 13:00
"Dziwna to zbieranina,,,," dziwna to fakt, ale jako to zbieranina? hałasuje 4, góra 5 frustratów pod 20 nickami. Olewać i tyle. Jak któryś bardzo wq..., to walcem go. pyr...pyr... pyr...

Autor: F.N.S  godzina: 13:20
Politykę lubią wszyscy. Nowego Świata nie lubią pierwsi. Ci drudzy nie lubią kłótni. Albo na odwrót. ;) Musisz więc stworzyć własną opcję. Powodzenia.

Autor: tomek_al  godzina: 13:46
J.Chudy. Czyń swoje, pisz swoje, właściwa grupa sama cię odnajdzie. DB

Autor: Kulwap  godzina: 14:17
A muszą być zaraz podziały? To już było: "syjoniści do Syjonu!" Nie można ładnie się różnić mając nawet skrajnie odmienne poglądy? Musi być zaraz klasyfikacja na tych złych, chcących zmian i tych dobrych co chcą utrzymać stan w jakim jest im żyć najwygodniej?

Autor: J.Chudy  godzina: 14:32
W tym poście określił Pan, kto jest złym, a kto tym dobrym. Nie bardzo mi pasuje do "ładnego różnienia się" na wstępie wywodu . Jest ładnie, jak myślimy i robimy podobnie, a źle, lub bardzo źle, jak inni nie podzielają naszych opinii? To nie jest ładne różnienie się. ;-( Przyznam, że nie upraszcza mi Pan zadania. ;-)

Autor: J.Chudy  godzina: 18:33
Zgubiłem gdzieś temat, w którym wdałem się w dyskusję z Panem Piętą. Zadałem sobie troszkę trudu i odpowiadam w temacie założonym przez siebie. Panie pięta czytałem i zauważam: Jest Pan: apodyktyczny, rzadko zgadza się z opiniami innych, stosuje częste wycieczki personalne, zawsze dąży do tego, by mieć ostatnie zdanie, strofuje adwersarzy, nie uznaje żadnych kompromisów, poucza. Moje pytanie retoryczne : DLACZEGO? Przecież to cechy ludzi starszych, ze użyję słowa tetryków. Nie zauważyłem, wcześniej zaglądając na ten portal, że poza reformatorami i obrońcami jest trzecia grupa, do której Pan należy a z którą ja nie chcę mieć nic wspólnego. Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie. J. Ch.

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 19:05
Chudy...wyślij Pięcie konserwe. Albo numer 14 Łowca z 1988r... Pięta+konserwa=WM Chudy...jakbyś chcial kupic wino w wieku Pięty to odczułbyś ten wydatek zdecydowanie;) Irytuje mnie to dzielenie na obozy... Są rzeczy które nie podobają mi sie w naszym betonie ale i u reformatorów... Zapolowalbym z kazdym mimo różnic poglądów... W 90% przypadków nie zgadzam sie np z narzynaczem ale...uważam go za wytrawnego łowce, od którego wiele moznaby się nauczyć..byle tylko omijać politykę.. Każdy ma jakieś swoje zdanie i poglądy...SZANUJMY SIĘ

Autor: Leonsjo  godzina: 19:09
Część J.Chudy... Aleś mnie zaskoczył tak oficjalnie od razu per Pan 😀do Kulwapa....skąd wiedziałeś że to PAN Stanisław Pawluk pod tym Nikiem,, lata" na łowieckim??? Ps. Mój kolega wiekowy gość mawia że Panowie to w Anglii są😀.

Autor: Bi-Se  godzina: 19:43
J.Chudy A mnie tam pięta,,lata"Jestem na low.ze względu na psy,ale tak naprawdę z wstawianych wiadomości, dyskusji wiele czerpię,czego i Tobie życzę: DB p.s. nie wiem,ale nqa portalu używ asię nicków,a nie per Pan,Pani

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 20:09
Chudy, daj spokój pięcie, on już taki pełen wazeliny jest i tego nie zmienisz. Ps. Coś mi Twój specyficzny "humor"przypomina. Nie pisałeś tu kiedyś jako Rzecznik prasowy?

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 20:41
Taaa...to ja pisalem jako rzecznik. Uzywam tylko 1 nicka

Autor: haroldzik  godzina: 21:01
pięta to spoko gość tylko go w ZO nie lubią bo cały czas wydzwania i nie może się dodzwonić.... :)

Autor: pięta  godzina: 21:16
Kolego haroldziku ten pociąg do którego wsiadłeś przyjacielu nie jedzie do tej stacji do której Ty zmierzasz jaka szkoda !

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 22:12
@J.Chudy Doświadczenie tego forum nauczyło mnie, że powiedzenie kolegi inżyniera "nie ma takiego dna, w które nie można zapukać od spodu" ma w sobie prawdę i mądrość.

Autor: haroldzik  godzina: 22:13
a to nie łapię..... sorry.......... :(

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 22:18
Haha, Basia...a dno czynnego pieca w hucie?;)

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 22:20
MiłośnikOHZ, o ile mi wiadomo pisałeś tu jako kujawiak -pomorski. To Rzecznik .. to też Twoje ? Jeszcze trochę i dogonisz ojca xmateusza

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 22:30
Rzecznik byl prawie X lat, pozniej kujawiak, i ostatni ten. Jak na ponad 12 lat na forum to chyba nie az tyle? Zresztą nigdy nie świrowalem pawiana jak niektorzy.A niki kasowałem zirytowany niesprawiedliwymi pomidorami..

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 22:32
@Milosnik OHZ hehehe "niesprawiedliwymi pomidorami"... Właśnie pchasz się po następny? :)

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 22:34
Oj coś czuje, ze żółtą zaraz wygarne bo...dawno nie bylo...