Wtorek
13.03.2018
nr 072 (4608 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Pogubiłem się....  (NOWY TEMAT)

Autor: jaźwiec1965  godzina: 14:23
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zarabiaja-miliony-na-zabijaniu-zwierzat-znow,12,0,2400524.html (dziennik.lowiecki.plhttps://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zarabiaja-miliony-na-zabijaniu-zwierzat-znow,12,0,2400524.html) To ile my w końcu "zarabiamy"?

Autor: F.N.S  godzina: 14:41
na dole jest Wstaw link :) (dziennik.lowiecki.plhttps://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zarabiaja-miliony-na-zabijaniu-zwierzat-znow,12,0,2400524.html)

Autor: J.Chudy  godzina: 14:41
To może niech za zwierzynę ze skupów kasuje państwo. Ono płaci za szkody. My jeszcze dokładamy to, co płacimy obecnie do ZG /bo państwowy łowczy/. Nasze składki do koła? Od tego wszyscy spoza koła woon!!! To środki na ew. zawinione niewykonanie planu i koszty własne. Ps. Co do dzieci na polowaniach, 150 m , i szkolenia psów. Nie widzę żadnych problemów. Wystarczy trochę pomyśleć, a my, Polacy potrafimy. Poza tym nie oddajmy żadnej już "piędzi ziemi". Zapomniałem. Kilkanaście ZO, a łowczy Krajowy niech siedzi przy biurku z Ministrem Środowiska.

Autor: karlik  godzina: 15:35
No J.Chudy- jak no nowego dobrze gadasz. Gdybyś mieszkał bliżej, to dostałbyś dobrej nalewki..;)

Autor: J.Chudy  godzina: 15:44
Cztery godziny jazdy - nocleg i cztery godz. powrót. Widzisz jakiś problem??? ;-) Ja nie. Poza tym czasami tam poluję.

Autor: karlik  godzina: 16:08
Co to się porobiło, że warszawiaki przyjeżdżają na przemysłowy Śląsk polować? Przecież bliżej macie już na bajecznie zalesione Kujawy, że o lasach mazurskich nie wspomnę...

Autor: jano123  godzina: 16:10
Też tak uważam. Niech sobie minister zabierze dutki za zwierzynę, podatki i zobowiązania. Niech płaci za szkody.

Autor: J.Chudy  godzina: 16:15
Na Mazurach mamy 2 obwody, ale jeżdżę też tam, gdzie mam przyjaciół. Nie zawsze na polowania. Oczywiście są rewizyty. ;-)

Autor: pięta  godzina: 17:13
Kolego jaźwiec1965 nic a nic się nie pogubiłeś za każdym razem kiedy jest jakaś mowa o myśliwych w środkach masowego przekazu pojawiają się takowe artykuliki ,które są wspierane przez liczną grupę nawiedzonych obrońców zarówno zwierząt jak i majątku narodowego jaki oni sobie w swych gremiach obliczają/ a to przemawia do niewyedukowanego w tym względzie dostatecznie narodu tu populiści maja przewagę/ . No bo po cóż pieniądze za pozyskaną zwierzyną maja brać i zagospodarowywać myśliwi skoro lepiej by Państwo przekazywało ją różnym pseudo -ekologicznym organizacjom by nie wymieniać ich tu z nazwy. Tam gdzie nie ma kasy do zdobycia tam też nie ma zainteresowania ze strony tych grup ludzi . Mieszanie i skłócanie z sobą ludzi to ich domena . Jak się dobrze pożongluje hasełkami i jak to robią także znane nam wszystkim osoby z pierwszych stron gazet a to chwyta są serce i ludzie to kupują . Dziwię się tylko ,że naród daje się na to kupować W takich Czechach myśliwych jest nie mniej niż w Polsce choć kraj jest dużo mniejszy ale tam świadome i wyedukowane społeczeństwo /a wiedzę zdobywa się w szkole a nie z brukowych portali / traktuje myśliwych jako dobro narodowe u NAS myśliwy to morderca biednych sarenek , jeleni itd. Tylko,że krzykacze oprócz krzyczenia nić nie robią dla tej przyrody zaś ,myśliwi i owszem ale to ginie w natłoku dezinformacji z takim uporem i lubością przeciwko nim wszczynanych i temat dotyczy tylko POLSKI która mianuje się być wśród cywilizowanych krajów świata ba ma ambicje taką być a w cywilizowanych krajach się poluje i tyle.

Autor: haroldzik  godzina: 20:56
z wyliczeń readchtorka Janczewskiego wynika, że 2015r. zarobiłem 392 zł. a Zenek K. ? "Sam przez wiele lat był łowczym" i "bardzo dobrze zna środowisko łowczych" buuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhaaaaaaahhhhhhhhaaaaaaaaaaa

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 21:52
Haroldzik...ja bym byl bardzo zadowolony jakbym tylko tyle DOŁOŻYŁ do naszej pasji. A gdzie tu zarobic... Na myslistwie to moznaby zarobic robiąc burdel w domku myśliwskim;)

Autor: F.N.S  godzina: 22:10
NO jooo jest to taki "biznes" dochodowy, że hejjj juhasi Miłośnik OHZ takie pytanko w temaci Szukam Koła Łowieckiego to faktycznie twoja legitka?

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 22:14
Zarabiają 300 milionów.. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zarabiaja-miliony-na-zabijaniu-zwierzat-znow,12,0,2400524.html) Phi... ja z myślistwa wyciągam 2 miliardy tygodniowo* * miłych wspomnień :)

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 22:19
Nie, to był tylko zart:d