Czwartek
12.04.2018
nr 102 (4638 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Poprawcie jeśli się mylę.

Autor: pasat  godzina: 08:46
Wiadomo... a gdzie Ty tam widzisz słowo kupuj?? jest kopiuj. Poudajemy kolorowego: a to czyni małą, ale istotą różnicę:-)

Autor: J.Chudy  godzina: 09:03
Pasat, odpuść mu. Z tego co wiem od tygodnia biedaczysko w łowisku koczuje. Oczy też już nie te. ;-)))))))

Autor: pasat  godzina: 09:18
Oooo, takich co od tygodnia w łowisku koczują, to ja szanuję. Pisz co chcesz, mnie to ... rybka.

Autor: J.Chudy  godzina: 10:15
Dziękuję redakcji za odpowiedź. Spodziewałem się innej formy, ale ...... dobre i to. Dyskusja z Pawlukiem ( 3 ) i 3 usunięte moje posty. Żółta kartka i jeszcze jedna "wpadka" do czerwonej. Już wiem z kim nie dyskutować. ;-)))) Ps. Pawluk twierdzi, że od 20 lat wchodzę w ...... Odpowiedziałem, że mam 31 i jego twierdzenie jest kosmiczne. :-)))))) Gratuluję obiektywizmu redakcji. ;-)))) Stanisław nie był na targach? No to ma sobowtóra. ;-)))

Autor: Lesław  godzina: 10:54
No popatrz, a mi wlepiono karteczkę za stwierdzenie, że mijałem się z nim jak wychodził z targów :-)

Autor: 259borys  godzina: 12:59
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: podawanie niezweryfikowanych faktów godzących w osoby trzecie.

Autor: J.Chudy  godzina: 13:46
Zrównasz się z poziomem reformatorów, to Ty jesteś zły, ale oni są nietykalni za to same przewinienie. Jeszcze nie wiem, jak się informuję redakcję o wulgaryzmach, ale kulwapowi się bacznie przyjrzę. ;-).

Autor: Lesław  godzina: 13:51
Ostatni hit, zwrócenie się do forumowicza po imieniu = naruszenie dóbr osób trzecich. Teraz będę się do niego zwracał po funkcji jaką pełni w ZO :-)

Autor: Redakcja portalu  godzina: 16:07
Nie każdy z użytkowników forum chce, żeby inni ujawniali jego dane osobowe, jak imię lub nazwisko. Swoje imię i nazwisko proszę ujawniać, a innych bez ich zgody wykluczone.

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 16:21
Lesław, ludzie nie są głupi i widzą jak to działa.

Autor: J.Chudy  godzina: 16:21
Redakcja tolerowała wpisy swego redaktora, który "ujawniał" drugie ;-) nazwisko Pani Rzecznik PZŁ i nie spotkała go za to kara. ;-)

Autor: S.N.F  godzina: 16:27
Droga redakcjo, to chodzi chyba o to (może się mylę?), że raz np. za sformułowanie do jakiegoś nicka odpowiedzi w stylu "Panie Stanisławie... itd" ktoś dostaje kartkę a ktoś inny do tego samego już nie. Imię podałem oczywiście przykładowo nie mając nikogo konkretnego na myśli :)