Wtorek
17.04.2018
nr 107 (4643 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Cela+

Autor: azil II  godzina: 06:03
Jeżeli poruszacie ten temat , to warto tego wysłuchać. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=mjuB8QdBjXk)

Autor: Kulwap  godzina: 06:11
Gawłowski to zdolny facet! W klika tygodni został myśliwym a po kolejnych kilku dostawał odznaczenia łowieckie. Zasłużony w pompowaniu kasy państwowej w inwestycje ZO PZŁ w Koszalinie. Nowoczesna inwestycja służy zasłużonym dla imperium esbecko-mafijnego systemu zarządzania zawłaszczonym mieniem państwowym.

Autor: Lauris  godzina: 09:23
Rząd PO-PSL od samego początku wiedział o wyłudzeniach VAT (niezalezna.pl/222787-rzad-po-psl-od-samego-poczatku-wiedzial-o-wyludzeniach-vat-potwierdzaja-to-dokumenty)

Autor: Lauris  godzina: 09:25
Tusk Rozpowiada w Brukseli, że PiS mnie aresztuje (niezalezna.pl/222791-tusk-przeszkodzi-w-porozumieniu-polska-ke-rozpowiada-w-brukseli-ze-pis-go-aresztuje)

Autor: Lauris  godzina: 11:39
PO za to odpowie!!! (vod.gazetapolska.pl/17932-tylko-u-nas-publikujemy-film-fragm-czesciowego-raportu-technicznego)

Autor: jager.jacek  godzina: 14:38
Po przegranych wyborach pissuaru będzie " oko za oko, ząb za ząb " ? Co to się będzie wówczas działo ? ... jaki kwik pisdzielców będzie na cały świat, że to lewaki wsadzają ich do paki ;) Niestety tak jest od zarania, że kto lipnymi aktami oskarżenia i aresztami wojuje, od aresztów i kryminału ginie. Mam nadzieję, że wolni obywatele niebawem odwzajemnią pissuarom za te sprawy w sądach za posiadanie białych róż, za przejście przez chodnik zajęty przez miesiączkującego kartofla, za tysiące innych naciąganych mandatów dla protestujących, tysiące aktów oskarżenia, oraz bezpodstawnych pomówień. Każdy system totalitarny upada, ..ten także upadnie, jednak trzeba zapytać; jest upadnie ? Tak jak PRL ? ..czyli polubownie ? ... mam taką nadzieję. JJ.

Autor: Golson  godzina: 23:40
Obawiam się jednak, że doprowadzą naród do takiego stanu, że zakończą karierę jak Nicolae Ceaușescu...