Wtorek
17.04.2018
nr 107 (4643 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Gratulacje  (NOWY TEMAT)

Autor: Kulwap  godzina: 05:49
Tym kilku obrońcom esbecko-mafijnego systemu zarządzania gospodarką łowiecką, którym udało się tak zindoktrynować Piotra Gawlickiego, że pod byle pozorem dla włażenia im w d.... kasuje zupełnie bezpodstawnie posty Stanisława Pawluka po to, aby za chwilę głupawo argumentować, iż ten jest rekordzistą w ilości kasowanych wpisów - G R A T U L U J Ę! Premia od TW Kazimierza należy się wam jak nic. Jest to bez wątpienia sukces. Opanować i praktycznie ubezwłasnowolnić właściciela portalu, który z założenia miał być forum demokratycznym służącym wymianie poglądów przez małą grupę osób o niezbyt dużym potencjale intelektualnym ale o wielkiej bezczelności i chamskim usposobieniu i zwykłym rynsztokowych szczekaczy to dla tego przedsięwzięcia likwidacja jego potencjału i możliwości. Portal mógł osiągnąć wiele dobrego. Osiągnął dno..... Piotr Gawlicki z pozoru twardziel dał się wydymać jak "przylaszczka".

Autor: J.Chudy  godzina: 06:17
Gdyby to napisał ktoś inny, to byłby dożywotnie usunięty z portalu. Uśmiech dla piszącego i redakcji. ;-)))))))))))))))))))))))

Autor: Kulwap  godzina: 06:42
Tobie wyłącznie o to chodzi aby zamknąć buzię tym, co przekręty mafii esbecko-łowieckiej ujawniają. Zwłaszcza w twoim okręgu gdzie nasilenie działań wręcz kryminalnych jest większe niż gdziekolwiek indziej. Najchętniej zlikwidowałbyś cały portal lowiecki.pl, który był jedynym źródłem prawdy o tym skażonym modelu. Nie dziwię się, że jako "kandydat" pojawiasz się w tym temacie jako pierwszy.

Autor: sowland  godzina: 06:56
Już Ty Stasiu nie płacz jak baba. Masz wyjątkowe fory u krulika a posługując się wieloma nickami masz możliwość bycia stałe na tym forum. Mnie Gawlicki zawiesił za post do mojego kolegi napisany w żartobliwy spód po kilku dniach od napisania w którym kompletnie nie było nic obraźliwego .Śmiech na sali . Jedno jest pewne. To forum zaczyna przypominać burdel. Przy barze siedzą ludzie z mafijnego związku a na kanapach siedzą qrwy tylko nie wiadomo kto kogo chce wydymać.

Autor: fox31  godzina: 06:57
Poziom portalu jest na poziome ludzi na nim piszących. Dotyczy to garstki osób piszących pod wieloma nickami rekordowe ilości postów (rekordowo usuwanych). A już totalnym rozdwojeniem jaźni jest pisanie przez jedną osobę z jednego nicku o sobie pod drugim.....

Autor: MARS  godzina: 09:55
Kulwap, zawsze możesz wysłać pampersy... Podaję adres : P&H Limited Sp. z o.o. Budynek BPBK ul. Jana Uphagena 27 lok. 703 80-237 Gdańsk

Autor: Kulwap  godzina: 14:57
MARS Bardzo nie przystający do tematu pomysł! Głupi - coby nie powiedzieć.