Wtorek
17.04.2018
nr 107 (4643 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kowalczyk przeciw reformie łowiectwa  (NOWY TEMAT)

Autor: Kulwap  godzina: 15:03
Stało się! Piotr Jenoch łowczym krajowym! Nie chciałeś Blocha masz za to Jenocha! Zwolennicy mafijno-esbeckiego sposobu zarządzania gospodarką łowiecką BIEGIEM Z GRATULACJAMI!

Autor: pasat  godzina: 16:01
GRATULUJĘ !!!!!!

Autor: Mariusz J.  godzina: 16:33
I bardzo dobrze się stało ..... Koledze Piotrowi GRATULUJĘ i życzę sukcesów w pracy, bo tej będzie miał bardzo dużo ... A Ty , Kulwap , odpuść wreszcie , bo odnoszę wrażenie , że nie ma obecnie większego "pieniacza' w PZŁ , od Ciebie . Rozumiem też, że najlepiej widziałbyś siebie na tym stanowisku, ale na szczęście Ci to nie grozi .. I jeszcze jedno - nie uważaj się za GURU tego portalu, bo nigdy nim nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz... Jedyne co tutaj potrafisz, to "ziać jadem" do wszystkich , którzy mają odmienne zdanie, niż Ty ... Zastanawiam się też , kogo widzisz, patrząc rano w łazience w lustro ...??? Odpowiedź wielu z nas zna doskonale... Jeszcze raz gratuluję Kol. Piotrowi Jenochowi .... Darz Bór Mariusz Jaworski

Autor: MARS  godzina: 16:49
pyr... pyr... pyr...

Autor: Zaranek  godzina: 16:50
Gratuluję.

Autor: fox31  godzina: 17:51
Konstrukcja formuły mafijno-esbecki przewija się w 80% tematach łowieckiego. Wszystkie oczywiście wypalcowane przez klub wzajemnej adoracji (Pawluk, Kulwap, xMateusz) z Lublina. Cokolwiek nie otworzę tam mafijno-esbecki.......boje się otworzyć lodówkę.....

Autor: hunter26  godzina: 18:37
Gratuluje Kol. Piotrowi Jenochowi I zycze owocnej pracy. A tej bedzie mial sporo. Mam nadzieje ze nie bedzie przymykal oczu na poczynania roznych "organizacji" szkodzacych polskiemu lowiectwu jak I poczynania osob prywatnych robiacych to samo, miedzy innymi z tego portalu. Darz Bor!

Autor: jano123  godzina: 18:42
Kulwap, z takim oskarżeniami nie popartymi żadnymi dowodami ktoś cię wreszcie pozwie i będzie święto na portalu. A tak na marginesie takie wpisy świadczą o twoim statusie kultury.

Autor: Kulwap  godzina: 19:04
Esbecko-mafijny system rządzenie w PZŁ nie wymaga dowodów - jest powszechnie znany! Ps "Kultura? W PZŁ? Jaja sobie robisz?

Autor: jano123  godzina: 20:27
Kulwap, Nie zniżę się do twojego poziomu kultury. Takimi prymitywnymi ksztaltujesz poziom polskiego łowiectwa. Przykre to. To forum to nie jest miejsce dla takich osobników.

Autor: fox31  godzina: 20:52
A może już tylko dla takich.....................

Autor: jano123  godzina: 20:59
Może ....

Autor: piston  godzina: 21:12
Napewno!

Autor: fox31  godzina: 22:22
Amen.....