Poniedziałek
23.04.2018
nr 113 (4649 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Ładne kwiatki....

Autor: pięta  godzina: 08:47
Po za tym sarna45 nie zapomnij ,że takie Stany od lat prowadza różniste konflikty zbrojne a na takich się ..zarabia i długi można niwelować zaś polska wojen nie prowadzi co najwyżej niektórzy politycy maja swoje prywatne wojenki no ale to już inna kwestia.

Autor: J.Chudy  godzina: 08:51
Pięta, jesteś w malutkim błędzie. Polacy uczestniczą w ostatnich latach w wielu konfliktach i nie zawsze wyłącznie w znaczeniu symbolicznym. Tylko "ch" z tego mamy. .........."Ale to już inna sprawa".

Autor: pięta  godzina: 09:37
Panie kolego J.Chudy ja nie pisałem o uczestniczeniu w konfliktach w charakterze....pariasa tak jak to czynimy tylko o kraju ,który na wojnach zarabia a to było uwypuklone .Jeden Tomahawk kosztuje ...a ile ich się wystrzeliwuje a gdzie cała reszta ? Nigdzie nie zarabia się lepiej niż na wojnie a,że przy okazji zginę trochę ludzi.....to nie wchodzi w rachubę ot i tyle.

Autor: J.Chudy  godzina: 09:56
Jaka w przewinieniu i karze jest różnica dla tego, który kradł z bronią w ręku, a tym, który go ubezpieczał? Jankesi i Rosjanie robią to, co robią, bo pozostali to akceptują, udają, że nic nie widzą, lub też pomagają.

Autor: pięta  godzina: 17:08
Więc sam sobie już odpowiedziałeś!