Poniedziałek
23.04.2018
nr 113 (4649 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: "Ekozjeby", "zieloni zasrańcy" i "ekoterroryści"  (NOWY TEMAT)

Autor: Kulwap  godzina: 06:26
Lasy Państwowe dostrzegają problem z wypowiedziami ich pracowników. (dziennik.lowiecki.plhttps://oko.press/ekozjeby-i-zieloni-zasrancy-czyli-hejt-straznikow-lesnych-lasy-panstwowe-gasza-pozar-ktore-same-wywolaly/) Ciekaw jestem kiedy PZŁ zrozumie, że wyjątkowo wulgarny blog prowadzony przez Dianę Piotrowską a aktualnie firmowany przez Zarząd Główny PZŁ przynosi hańbę i wstyd i służy wyłącznie kilku "nawiedzonym", którym wydaje się, że używając jeszcze bardziej rynsztokowych określeń zwalczają swoich przeciwników. Podobnie jest na lowiecki.pl, gdzie kilku betonowych wielbicieli monopolistycznego "modela", zmieniając nicki przy przyzwoleniu Piotra Gawlickiego stara się poniewierać "wrogów ludu" czyli tych, co chamstwo i podłość łowieckiej władzy pokazują. Lasy Państwowe zauważyły, ze takie "odzywki" zamiast pomagać szkodzą. Kiedy zauważy to PZŁ i wypinkoli Dianę Piotrowską razem z jej szambowatym blogiem? Zapewne nastąpi to dopiero po zmianie nowego starego łowczego krajowego Piotra Jenocha, który do nowatorskich zmian się nie garnie co pokazał wydany "okólnik" i dopiero wówczas będzie można liczyć na ucywilizowanie się PZŁ.

Autor: pasat  godzina: 07:20
Gdzie w tym linku jest cokolwiek o PZŁ czy też Dianie Piotrowskiej??? Nie ma nic!! Więc zamiast wypisywać kolejne bzdety, na temat monopolistycznego "modela", zmieniając nicki przy przyzwoleniu Piotra Gawlickiego starać się poniewierać "obrońców ludu" czyli tych, co chamstwo i podłość nieudolnych reformatorów łowieckiej władzy pokazują. Może też wystarczyło w weekend nie używać pewnych substancji? One naprawdę szkodzą na wątrobę ........ i nie tylko!

Autor: Kulwap  godzina: 07:44
Czytanie ze zrozumieniem się kłania! Gdzie napisałem, że w tamtym tekście jest coś o PZŁ czy Dianie Piotrowskiej? Jest nawiązanie wobec analogicznej okoliczności posługiwania się wyzwiskami, pomówieniami pod przywództwem Diany Piotrowskiej stosującej te same a nawet gorsze "techniki" poprawy wizerunku PZŁ. Jak nie rozumiesz prostego tekstu poproś aby ci ktoś wytłumaczył a nie pisz bzdur.

Autor: jacekl  godzina: 08:31
Beton zawsze będzie betonem..................., Związek potrzebuje wymiany 100 % kadry ZG , ZO,Sądów Łowieckich, Rzeczników i ich podobnych. To grupa nadal zapatrzona w kolesiostwo, ich asekurację, oraz gwiazdę " północy" o krasnym zabarwieniu.

Autor: pasat  godzina: 08:37
To jest forum łowieckie i dział problemy PZŁ. jak masz problem, to wstaw ten link na forum hodowców korników lub plantatorów desek. Czy tobie się naprawdę wydaje, że ktoś jeszcze daje się nabrać na takie wstawki?

Autor: sowland  godzina: 12:20
No i co z tego. Na stronach ekologicznych nazywani jesteśmy " posrańcy, zwyrole, bezmózgi itp. A na stronach łowiecki pl. " Myśliwską mafia , ubekami , myśliwską patologią" No i w czym problem ?

Autor: J.Chudy  godzina: 12:57
No i dobrze. Równając do ich poziomu łatwiej zostaniemy przez nich zrozumiani. ;-) Ps. Mnie też przeszło trzymanie poziomu na łowieckim. Szybko dostosowuję się do śmiesznych sytuacji. ;-)

Autor: labul  godzina: 18:14
Nie raz ludziom puszczają nerwy. Rozmawiałem raz z Mirosławem J. i odniosłem pozytywne wrażenie. Mamy wyrobione zdanie na temat ekoterrorystów. On użył słów dosadnych i nie koniecznie grzecznych, ale prawdziwych. Jeżeli wypowiada się na ten temat jako osoba prywatna, to jego sprawa jakiej formy używa w przeciwieństwie do Diany reprezentującą PZŁ. http://telewizjarepublika.pl/polscy-ekoterrorysci-w-ich-swiecie-czlowiek-to-szkodnik,52880.html