Środa
16.05.2018
nr 136 (4672 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Boże chroń piętę!

Autor: ajwa 2  godzina: 04:30
Ad pięta. Wygląda na to że,Staś teraz puszkami kupuje przychylność forumowiczów? Kiedyś były kubki,piersiówki. Sam nawet dostałem, za poparcie jakiegoś jego wpisu kilkanaście lat temu. Długo dochodziłem od kogo, ale po adresie firmy doszedłem do nadawcy. Nic się nie zmienił przez te lata tylko nabrał trochę ogłady, a kubki i piersiówki zamienił na puszki z pasztetem. Nie dałeś się przekupić to zrobił z Ciebie żebraka. DB

Autor: ogór  godzina: 07:13
A moze było dokładnie odwrotnie ? pięta wymusił prezent aby zdyskredytować darczyńcę

Autor: pięta  godzina: 08:43
Kolego ajwa-2 wiem,ze prawda co niektórych ludzi wyprowadza z równowagi i zachowują się wtedy co nieco dziwnie ale taki już jest ten świat i nic nie poradzisz pozdrawiam DB PS kol.ogór w tym przypadku......błądzisz swymi domysłami

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:04
ajwa2 Pleciesz! Przesyłki zawsze zawierały konkretny adres i nazwisko nadawcy. Inaczej jakbyś wiedział czyje posty masz chwalić? Ps. Ty się też nie zmieniłeś. Nawet ogłady nie nabrałeś.

Autor: ajwa 2  godzina: 11:23
Ad Stanisław Pawluk Nie plotę. Przesyłka niezamawiana przyszła z firmy Adyton której byłeś właścicielem a mój adres miałeś bo wcześniej zamawiałem przez łowiecki koszulkę z nadrukiem. Ja się nie zmieniam, jestem stały w poglądach a i pamięć mam dobrą,osobistą jak i na dyskach.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 13:12
Pleciesz! Nigdy nie byłem "właścicielem" firmy ADYTON! Swoją pamięć trzymaj i to mocno. I uważaj na dyski - lubią padać. Ps. Ja mam pamięć gorszą (na szczęście).

Autor: sowland  godzina: 14:38
Stasiu . A prezesem ?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 15:19
Tak i w kilku innych.....

Autor: marcineknun  godzina: 18:20
I przyznał się do winy :)