Środa
13.06.2018
nr 164 (4700 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: ŁO we Włocławku dostał w kuper

Autor: marcino  godzina: 00:52
może ktoś inny był lepszy- ot co !

Autor: xMateusz  godzina: 06:27
Nie siej wrogiej propagandy! Od łowczego okręgowego nie ma lepszych i o wyższym autorytecie! Wstyd Koledzy myśliwi, którzy tak haniebnie potraktowali tak wspaniałego mniejszego wodza naszej łowieckiej partii.

Autor: tomek_al  godzina: 08:18
Ale jak to? Podobno, jak tu w co drugim temacie się ogłasza- wybory na jakiekolwiek funkcje w związku to fikcja. Czyli jednak nie... Koledzy ocenili działalność Pana ŁO i nie otrzymał mandatu. Uroki demokracji, trzeba się potrafić z tym pogodzić. To podobna sytuacja jak z niektórymi "wywalonymi" albo "prawie wywalonymi" z kół, którzy głosami większości zostali z nich usunięci. Do dziś się z tymi decyzjami nie mogą pogodzić i smarują po całym łowiectwie jak leci. Oczywiście nie mam nikogo konkretnego na myśli. Kiedy zatem demokracja jest dobra- jak daje po nosie tym których nie lubimy? A gdy sami oberwiemy to spisek u-beków?

Autor: MAK  godzina: 09:11
Demokracja w PZŁ ? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/korea-polnocna-pograzona-w-ciemnosciach,513626.html). To tak jak demokracja w innych społeczeństwach zbudowanych na komunistycznych zasadach. Demokratyczne wybory w których każdy każdemu zagląda do "kartki". Tak jak wcześniej było gdzieś napisane. Zmiany w PZŁ powinny zacząć się od zmian w sądownictwie powszechnym. Z obecnymi sędziami i wcześniej z ich poprzednikami toczyło się to bez jakichkolwiek zmian i tak będzie się toczyć dalej. To że tego nie wybrali jest bez znaczenia

Autor: tomek_al  godzina: 09:27
MAK tylko że w moim kole nikt nikomu nie zagląda do kartki. Zatem uogólniasz patrząc na własną sytuację. Naprawdę, ktoś podejrzał co wypisałeś na kartoniku i przez to chcesz reformować PZŁ? Może poproś Kolegów by nie zapuszczali żurawia do Twoich notatek bo sobie nie życzysz. Powinno wystarczyć. Proszę o przybliżenie dlaczego zmiany w sądownictwie są takie istotne dla Związku.

Autor: MAK  godzina: 09:51
Czy zapuszcza tego żurawia czy też nie jest nie istotne. Zasady głosowania są znane i nie respektowane. Przy wybieraniu komisji skrutacyjnej zgłoszenia padają jak po użyciu przyspiesznika. Nie martw się tym co napisałem i żyj dalej w przeświadczeniu iż Bloch, Gdula zbudowali demokratyczny PZŁ, a nie utrzymywali spuścizny socjalistycznej władzy radzieckiej. Jeżeli dostałbyś przysłowiowo "czarne na białym" iż sędziowie mają w d..pie przepisy prawa w tym przy rozstrzyganiu spraw związanych z PZŁ, to co to zmieni ? Nie ma sensu załączać tego co znajduje się w internecie na temat sędziów, bo to jest ogólnie znane. Wstukaj sobie dwa słowa "Kwaśniewski Gersdorf" a potem zwróć się do tej pani wskazując na bezczelne ignorowanie prawa na sali sądowej. Myślę iż to co się dzieje wcześniej czy później doprowadzi do wycieczki "Katyń 3". Katyń bis miał już miejsce i to z "odpryskami".

Autor: Jamnior  godzina: 10:25
Tajność głosowania w niektórych kołach to fikcja. Miejsce w którym oddaje się głos powinno być osłonięte przed wzrokiem osób postronnych Głosowanie na kupie, gdzie jeden drugiemu zagląda do kartki, ma na celu przypilnowanie osób co do których są wątpliwości jak zagłosują. Tak właśnie dzieje się w kole łowieckim Szpak. Oczywiście, że kto chce, to może wyjść i zagłosować sobie w ustronnym miejscu, ale gdy to zrobi, to już wiadomo dlaczego się schował przed kolegami.

Autor: wj2000  godzina: 12:15
Stanisław......nie demonizuj. 8 głosujących miało poparcie kilkuset myśliwych tak ? 8 x kilkuset = bardzo duże poparcie, to tylko matematyka :)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 12:36
Nic nie kumasz! Wraca odwaga a wraz z nią następuje postęp także i w demokracji. Powoli wraca normalność.....

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 12:40
Z jakich powodów mnożysz tych osmiu przez klikuset??? To było głosowanie w kole gdzie z 29 uczestników dostał AŻ 8 głosów. Nic tu nie ma do mnożenia.

Autor: fox31  godzina: 13:11
Coś jest nie tak...... Pawluk krytykuje, xmateusz jest "za" o co tu chodzi??!!!

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 13:23
WOLNOŚĆ SŁOWA!

Autor: Least Weasel  godzina: 13:26
a jak to odbierze ZG PZL ? Wybral Go ponownie i .... klapa w terenie. Jak bedzie w innych ZO ?

Autor: wj2000  godzina: 14:02
Nie doczytałem 😆 zjazd okręgowy.......sorki No to wyszło że ma ponad 30% to też nie jest źle. Wielu uznało by to za sukces !

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 15:09
W jego wydaniu to autentyczny sukces! Tych 8 już zmądrzało i teraz miałby jeden głos - swój.

Autor: S.N.F  godzina: 15:12
Zaraz usłyszymy o kolegi Jamniora postulat o wprowadzenie urny i hologramów na kartach do głosowania. Jak i skąd kolego Jamnior nie chodząc na walne zebrania swojego koła możesz wiedzieć jak wygląda proces głosowania? Uczestnicz w życiu koła, pokazuj się na zebraniach, kandyduj, bierz odpowiedzialność na swoje barki a nie narzekaj. (forum.lowiecki.pl/read.php?f=15&i=138295&t=138287) Drugi kolega MAK - co ma piernik do wiatraka? Sądy powszechne, ci sędziowie źli, tamci też byli źli. Pierdoły piszesz jak po tabletkach. Oczywiście następni będą sędziowie wybrani i zaklepani przez MAka. I oni wreszcie będą ... no jacy będą? Co to ma do polskiego łowiectwa??

Autor: Jamnior  godzina: 15:28
S.N.F Bronisz czegoś, czego nie da się obronić - przekonasz się o tym niebawem. To nie ja wymyśliłem kiedy głosowanie ma być tajne i jak ma ono wyglądać

Autor: S.N.F  godzina: 15:33
A czego to "bronię"?

Autor: MAK  godzina: 15:35
No cóż Kolego. Są sprawy których niestety nie jesteś w stanie pojąć. Dla ułatwienia. To nie są ci sami sędziowie i to nie są tamci sędziowie. To są te same k..atury które były są i jeszcze długo będą, chyba że pozbędziemy się tych i tamtych (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=Pb0noWdOGF8)

Autor: S.N.F  godzina: 16:55
"Są sprawy których niestety nie jesteś w stanie pojąć." Nie no tak. Oczywiście. Nic nie rozumiem i nie wiem gdzie jestem. Taka chodząca bezmózga amba fatima. Pewnie tak... I rozumiem też Maku, że bym mógł normalnie funkcjonować jak ty, to powinien mnie cechować totalny brak zaufania do wszystkiego? TO by cie satysfakcjonowało? (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/VjPxsmN7Ppg) A Jolkę zastałem?

Autor: jacekl  godzina: 17:23
Ciekaw jestem jak wypadnie Ostrołęka !!? Z ubecją czy nie. Z jałmużnikiem czy bratem. Nowy stary czy głos regionu. Tyle pytań do elity okręgowej od lat tej samej " facjaty" !!!!!!!!!!!!!!!!! Czerwone, zarumienione prosiaczki.