Czwartek
12.07.2018
nr 193 (4729 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: ZMIANY

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 09:59
Panie MAK …. To jeszcze raz ja … Uważam że redakcja czyni słusznie kasując Pana wklejane tu linki .Mogą te filmy oglądać dzieci –przecież to traumatyczne przeżycie Kowalski & Chojecki na wizji . Zlituj się ‘’NA MIŁOŚĆ BOSKĄ ‘’ i zastanów się – równie dobrze kliknie w to propagandowe badziewie Pan Narzynacz . I co ? - żyłka mu pęknie - chcesz Pan mieć go na sumieniu .

Autor: MAK  godzina: 10:34
A ja jestem przekonany że badziewia było wystarczająco od lat 30-stych do dnia dzisiejszego dzięki piewcom miłościwie w tym czasie panującym proszę Towarzysza (mam na myśli zwrot używany w Pzł).

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 11:06
Piszesz Pan Panie MAK ; ‘’ badziewia było wystarczająco od lat 30-stych do dnia dzisiejszego ‘’. To ja mam dla Pana niespodziankę . Badziewie mamy przecież tu Towarzyszu . Bo ‘’ pampers - owych’’ klaunów funkcjonujących, jako żywe kopie wiceministra Jacka Boguckiego - mamy i tu pod dostatkiem .... Towarzyszu nie zauważył Pan? W ten samym stylu lansowali tu badziewie - piewcy reformy polskiego łowiectwa – powielając złotoustego - wybitnego mędrca Sławka Izdebskiego . ‘’Bogucki przekonywał m.in. że gdybyśmy w Polsce mieli zawodowych myśliwych, to rozprawiliby się oni z dzikami i nie mielibyśmy problemu ASF. I brnął dalej. ''Bogucki tłumaczył, że w PRL łowiectwo było „elitarnym sportem dla ubowców, bo trzeba było albo w ORMO być, albo w PZPR albo w PSL, albo w jakiejś innej partii”. Zapomniał jedynie dodać ze ci ubowcy ORMO- wcy członkowie PZPR I PSL mordowali żołnierzy wyklętych - rabujących dla [dobra wolnej ‘’prawdziwie niepodległej ‘’ ojczyzny ] - ‘’bolszewików ‘’ .Prowadząc planowy odstrzał między innymi katów Wołynia na naszych kresach wschodnich . Trzeba mieć wiedzę historyczną Kaczego Bantu Stanu np. [ by być na czasie ] o działaniach 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK by pleść podobnie brzmiące farmazony .