Czwartek
12.07.2018
nr 193 (4729 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: martwym lisem

Autor: Alej.....  godzina: 07:58
gadaj z bolszewikiem...

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 09:48
=============== (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=U5nzWv-jy1g)

Autor: narzynacz  godzina: 12:32
tak to z jacusiem przy winie ........ ten syf którego tak bronisz nie miał litości aby dojść do koryta ojcowie załorzyciele obecnego środowiska nietykalnych są upaprani w krwi po pachy .każde następne pokolenie było selekcjonowane i nikt tam żadnej kariery nie zrobił bez ich wsparcia .musieli gwarantować 100 % nietykalność poprzedników polityczna osłona została zdjęta komorowski w ruskiej budzie tusk na wygnaniu schowany za imunitetem pierwsze garnitury zagrożone więzieniem kogo macie w odwodzie ......biedronia ? na pierwszej lini wałęsa z pistoletem oczywoście to teorie spiskowe. oszołomstwo itp .przywykliśmy ....od 45 roku każdy kto ma inne zdanie niż elita przywieziona na ruskim czołgu albo potem wychodowana pod czerwonym żyrandolem to był oszołom albo bandyta ciesz się że tak to się odbywa jeszcze odprawy dostają

Autor: Lesław  godzina: 13:36
narzynacz a wy kogo macie w odwodzie ? Jerzego Antoniego Gosiewskiego ? Piotrowicza ? Ale masz rację " ....od 45 roku każdy kto ma inne zdanie niż elita przywieziona na ruskim czołgu albo potem wychodowana pod czerwonym żyrandolem to był oszołom albo bandyta " wystarczy posłuchać Pawłowicz, nadprezesa, i znów Piotrowicza, Sasina i innych funkcjonariuszy pis. jeszcze chwila i zacznie się 3xTak, gadka o zaplutych karłach reakcji, odwetowcach z Bonn. PiS inaczej nie umie, jego kadra to ludzie wychowani i wyuczeni w głębokiej komunie. Oni po prostu inaczej nie potrafią. A ty potrafisz ?

Autor: jager.jacek  godzina: 13:47
naganiacz, Ponownie udowodniłeś, że prawidłowo wskazałem "faworyta" tygodnia ;) " ojcowie załorzyciele obecnego środowiska nietykalnych są upaprani w krwi po pachy" ... ha,ha,ha. .. i własnie zająłeś pierwsze miejsce w cuglach i bez głosowania ;) Wszędzie spiSSki, zamachy, lewacy, GENDER, teletubisie, UFO, krew po pachy, ruska mgła, ... niemiecka Interia i żydowska GW atakuje , .. i do tego te nieznośne artykuły w necie bez daty i podpisu - nie będzie kogo na latarni powiesić ! naganiacz ! ... jak żyć ? ... stosy czas rozpalić? .. obozy koncentracyjne dla niewiernych czas budować? ... zatęchłe kościelne sale tortur otworzyć ? ... cele śmierci dla lewaków otwierać i nowe doły śmierci czas wapnem obrypać ? Szykujecie spontaniczną czystkę jak ukraińcy na Wołyniu ? czy raczej systematyczną i zaplanowaną jak hitlerowcy w komorach gazowych ? JJ.

Autor: narzynacz  godzina: 14:26
lesław wasz problem to wymyślanie co za chwilę będzie takie opowieści którymi kiedyś straszyli dzieci

Autor: narzynacz  godzina: 14:45
jacuś przejrzałeś mnie cwaniaku mam w domu butle z gazem .4 siekiery i kilka pił to są niezbite dowody że oszołomy coś szykują ........ .

Autor: jager.jacek  godzina: 15:54
naganiacz, Wiem , wiem, ... pisuary czają się jak za czasów nocy długich noży, .. później z wystraszoną ciemnotą pójdzie wam gładko - obozy pracy, łagry, ... pisiewicze / misiewicze / piotrowicze będą mieli pełne ręce roboty. JJ.

Autor: jager.jacek  godzina: 17:32
naganiacz, Mam nadzieję, że te twoje ukraińskie maczety i motyki suweren wykorzysta, być może aby rozprawić sie z tymi zwyrodniałymi zbrodniarzami w sutannach. (www.24opole.pl/2007,Ksiadz_chcial_zabic_swoje_dziecko,wiadomosc.html) To twój idol i złoty cielec nabuzowany hormonami próbował namówić lekarza na porodówce w szpitalu do zabicia jego dzieciaka. A ty dalej będziesz bredził, że kk to polska tradycja. Buduj te obozy, kop doły, ... JJ.

Autor: 28rafal  godzina: 18:08
jager.jacek,,,:-) ja już trochę przyciężkawy, ale Ty!!,,,duś ,duś,,siecz i dźgaj...:-)