Środa
11.07.2018
nr 192 (4728 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Takie tam... o 'zielonych'

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 07:07
He Czemu nie jestem zdziwiony ? :-/ Bo już się przyzwyczaiłem że w Polsce wszystko jest możliwe, wszystko jest kwestią ceny.

Autor: WIARUS  godzina: 08:43
Zamek w Malborku w porównaniu z tym ze Stobnicy wygląda biednie. (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/jak-sobie-zalatwili-zamek-w-puszczy-noteckiej-budowe-poparli-zagorzali-ekolodzy-6271862480251009a)

Autor: Nun  godzina: 09:14
Dom starości do Jareczka budują ? ,fosa ,dobrze strzeżony warunek konieczny :) Trochę chłopina odłożył kasy więc co, zasponsorował . DB

Autor: jager.jacek  godzina: 09:23
Jako przedsiębiorca jestem pod wrażeniem takiej inwestycji. Wielkie wyzwanie, organizacyjne i kapitałowo - szacun za pomysł i rozmach. Nie ma w naszym kraju wielu takich obiektów - chyba ze historyczne. A obecny skowyt i "przebudzenie się " pisdzielców, to co to ma oznaczać ? ..czy to, że inwestor nie chciał sponsorować spiskowej organizacji ? .. czy może nie chciał tworzyć fikcyjnych etatów dla pissowskich pieluch, podpasek i pozostałych chciwych koterii utworzonych na łonie partii Paranoików I Spiskowców. JJ.

Autor: RR-11  godzina: 10:12
Ci wszyscy "ekolodzy" to zwykłe sprzedajne ku...y. Parę lat temu był artykuł o podobnej sytuacji w Niemczech. Tam aby mieć z głowy protesty ekologów zatrudniono ich "przywódców-największych pieniaczy" w różnych firmach i ....problem protestów zniknął. Im wcale nie zależy na obronie przyrody - jak im ktoś od Rodszyldów czy Rockefellerów zapłacił to się przykuwali do drzew w puszczy. Tu za tą hipokryzję powinno się ich odrywać od drzew traktorami.

Autor: Lesław  godzina: 12:19
' ...Im wcale nie zależy na obronie przyrody - jak im ktoś od Rodszyldów czy Rockefellerów zapłacił to się przykuwali do drzew w puszczy. ..." E tam zaraz oni, wystarczy zwykła firma wykonawcza drogi, która ma nóż na gardle z zakończeniem terminu budowy. tak jak była na Górze Św. Anny.

Autor: narzynacz  godzina: 14:35
3 RP fortyfikacje stawia . dobre położenie niby Polska a do Berlina blisko .zawsze można próbować się przebić ciekawe jak załatwili pozwolenie na budowe .chyba nikt nie jest aż tak naiwny .........

Autor: jager.jacek  godzina: 14:48
naganiacz, To przecież niedaleko Gniezna, zatem stosując taką spiskową "logikę" można powiedzieć , że " forteca Gniezno to też niby Polska, a do Berlina blisko, zawsze będą mogli się przebić, .. np. w razie ucieczki przed zdesperowanym narodem " ;) Ciekawe jak gnieźnieńscy cwaniacy kupili swoje nowe Audi A8 - byłem i widziałem zaparkowane na placu biskupim za katedrą św Wojciecha, - chyba nikt nie jest aż tak naiwny by uwierzyć, że im z nieba spadło ... ha,ha,ha, JJ.

Autor: sumada  godzina: 18:55
Szejkowie też sztuczne wyspy budowali. A tu zdecydowanie mniejszy rozmach :-))) Ale takie fundamenty w wodzie pod taką kolubrynę i żadnego kumaka nie było?