Poniedziałek
06.08.2018
nr 218 (4754 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Stanisław Pawluk o ASF i PZŁ

Autor: kriss/sieradz  godzina: 05:51
jednym słowem - demagogia ! Zła gospodarka łowiecka ? To uprawa kukurydzy bez opamiętania doprowadziła do takiego stanu dzika w Polsce a wymyślać takie bajki żeby zaistnieć ... nieładnie ! ... i jeszcze ten wiceprzewodniczący ... Lepiej by to wyglądało jakbyś temat otworzył jako Stanisław Pawluk a nie pod nickiem Kulwap ... Myślałem , że jesteś bardziej poukładany

Autor: faun.of.king  godzina: 07:52
Panie Stanisławie popieram pana , nikt nie pochyli się nad pańskimi słowami a przecież wypowiedziane zostały po tych wszystkich machlojach i przekrętach w naszym zrzeczeniu. Czy nikt nie widzi przekazu jaki niesie pan w tych słowach. PZŁ jest w dalszym ciągu skorumpowany i obciążony sprawami z przeszłości i jak dotąd nikt tego jeszcze nie zmienił. A czy idzie pan słuszną drogą, jestem przekonany że tak, bo tak czy inaczej co niektórzy notable z PZŁ czuja przed panem poważny respekt i rezon.

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 09:21
Panie Jano123 Cytat; ‘’Powinien pan w trybie nadzwyczajnym, srzec sie członkostwa w PZŁ. Wstyd i hańba s..ć do swojego gniazda. ‘’ Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala, Czy ten, co mówić o tym nie pozwala? Cyprian Kamil Norwid Ten cytat (z książki Wybór poezji) winien być adresowany do właściciela portalu . Gdy mądrość i głębszy sens tego tekstu dotrze do jego świadomości . To myśliwi dadzą sobie radę z takim członkiem PZŁ i w tym portalu - by mu pokazać jego ‘’miejsce w szyku ‘’. Panie faun.of.king  Straty wizerunkowe jakie ponieśli Polscy myśliwi możemy zawdzięczać między innymi Panu SP . Na zasadzie kopiuj i wklej te inteligenckie teksty ze strony tego portalu .Co jedynie przyczyniło się do utrwalenia obecnego układu . I to jest ponoć ten strach notabli z PZŁ którzy czują przed panem SP poważny respekt i rezon. Poranna szklanka zimnej wody Panie faun.of.king  dobrze Panu zrobi . http://www.lowiecki.pl/forum/read.php?f=13&i=126503&t=126503

Autor: jano123  godzina: 09:35
Panie Bayerischer Gebirgsschweisshund, Obawiam się, że nie dotrze do właścicieli tego już skom.......go portalu. Nieformalność niestety nie do pokonania. Manlicher 308w vel faun.of.king, I tyle tylko tego ciągle powtarzającego się bełkotu ? Nic więcej lepszego nie napiszesz ??

Autor: MENTO  godzina: 09:58
...."jako myśliwy" taki myśliwy jak i redaktor...... kpina!!!

Autor: ULMUS  godzina: 10:06
Ale póki co zakaz udziału dzieci w polowaniach jest. Tak sądzę, że wszystkie te gadki są g*wno warte bo nie tędy droga.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:39
Możecie znieważać, poniżać i za wiedzą i zgodą a chyba także aprobatą Piotra Gawlickiego obrażać ale nie powstrzymacie jednego: słowa idą w świat, powielają poważne agencje (PAP) i wiele innych i...... kropla drąży skałę! (www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/rolnicy-domagaja-sie-skuteczniejszego-zwalczania-asf,80166.html) Szkoda, że w ograniczonym czasie nie dało się omówić sprawę zniechęcania do wykonywania polowania przez zakaz polowania z dziećmi, traktowania pozwolenia na polowanie jako argumantów w rozgrywkach personalnych, zdobywaniu głosów aby załapać się do władz czy wiele innych czynników jakie obrzydzają polowania pod egidą PZŁ. Możecie także nazywać Izdebskiego aferzystą mimo braku przekonywujących na to dowodów (a praktycznie ich brak) nic to nie zmieni! Myślicie, że jak zniszczycie jednego przewodniczącego to nie znajdzie się drugi? Może nawet ja (hi... hi...). Czy wówczas rolnicy zmienią zdanie? Jestem głęboko przekonany, że najwyżej bardziej się zradykalizują: zarówno w głosowaniach na wyborach jak i w sprawie łowiectwa. Pyr... pyr... pyr... Ps. PZŁ realizując w dalszym ciągu politykę blochowską nie robi nic dla pozytywnego postępu! I tu jest zasadniczy problem a nie w tym, co mówi i robi Stanisław Pawluk.

Autor: ogór  godzina: 10:48
Popieram Cię Staszku -BRAWO Co do reform -nie mam dzieci ani wnuków w takim wieku więc ten przepis jest dla mnie drugorzędny Ale najbardziej bulwersuje mnie sprawa oświadczeń lustracyjnych - "zero absolutne" ktore kiedyś przyklaskiwało zomowcom przez okno teraz urasta do roli bojownika o wolnośc i demokrację

Autor: WIARUS  godzina: 12:34
Stanisław Pawluk - cyt: - ".... jak zniszczycie jednego przewodniczącego to nie znajdzie się drugi? " - Wcale nie trzeba specjalnie się wysilać i daleko szukać (dziennik.lowiecki.plhttps://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/michal-kolodziejczak---oto-lepper-2-0,18,0,2410002.html) Ochotników nigdy nie brakowało i nadal nie brakuje (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/rolnik-nazywany-lepperem-20-znow-poruszyl-internautow-nagranie-podbija-siec-6271135385192065a) co potwierdza tylko także Twoja ewentualna ochota ;-)) Powodzenia! Darz Bór!

Autor: jaźwiec1965  godzina: 14:16
Czy są jeszcze naiwni, którzy wierzą w jakieś szlachetne intencje naszego reformatora wspieranego ze wszystkich sił przez właściciela tego żałosnego portalu? Państwowa agencja - za nasze pieniądze (nasze, czyli społeczne a nie myśliwskie) - synekury, niewydolność, marnotrawstwo. Obwody - w końcu się zdecydujcie dzierżawione, czy kwit ze starostwa i hulaj dusza jak w hameryce. Tylko, że my mamy 0,3 mln km2, a oni ok. 8. Przejąć majątek - czyli rozgrabić i nachapać się za cudze bo w kole się nie chciało pracować. Zakazać szczepienia, czyli wprowadzić na teren kraju powrót wścieklizny, a co się z tym wiąże okresowy - pamiętam, że czasami nawet dość długi zakaz polowań na terenie objętym zakazem... Kończę z tym forum. Normalnym Kolegom, których niedobitki tu jeszcze pozostały szczęścia, pomyślności i wszelkiego dobra życzę. A wam reformatorzy i P.G. - przekleństwo na siedem pokoleń wstecz i na wszystkie następne.

Autor: WIARUS  godzina: 14:34
Z komentarzy: - konsument 2018-08-06 13:58:18
    Rolnicy, czego wy chcecie? Kto to jest wasz nowy Rolnik Pawluk? Skąd on jest i gdzie uprawia rolę? Wasz przedstawiciel oficjalny Stanisław Pawluk, Członek zarządu OPZZRiOR (OPZZ Rolników i Organizacji Rolnicznych) i przewodniczący komisji łowieckiej OPZZRiOR mówi, że OPZZRiOR chce, aby zwierzyna była państwowa, a myśliwi mieli przyjemność z tego, że idą polować. A ja czytam na tym forum, że rolnicy chcą sprywatyzowania polowań bo myśliwi hodują dziki na rolniczych polach. Wydaje mi się, że zwierzyna już jest państwowa, a PZŁ jest państwową organizacją kierowaną przez Ministra Środowiska? Czy wy rolnicy rzeczywiście chcecie mieć znów wściekliznę w gospodarstwach? W Polsce jest kilkanaście przypadków wścieklizny rocznie. Jeżeli wy rolnicy i Rolnik Pawluk i OPZZRiOR chce zaprzestania szczepień na wściekliznę w całej Polsce u lisów, to proszę sobie przypomnieć, że w przypadku odkrycia wścieklizny u lisów Lekarz Weterynarii musi wprowadzić całkowity zakaz polowań i kwarantannę w gospodarstwach (jak w Tarnowskim w 2016 roku, jej ofiarą padły zwierzęta domowe, koty, psy, czy krowy) Nikt nie będzie mógł redukować dzików. Czego wy chcecie w OPZZRiOR? Rolnicy, kto to jest ten wasz Pawluk?


Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 14:52
Pyr... pyr... pyr... Najlepsze to: "zwierzyna nie jest państwowa" - i oto cała wiedza dyskutanta.

Autor: jano123  godzina: 16:28
Panie redaktorze, Proszę tutaj, w tym poście zacytować mój wpis i pokazać wszystkim gdzie te wulgaryzny, których użyłem. Kpina i kamieni ..... .

Autor: ogór  godzina: 17:25
jano123- nie wolno cytować zawieszonych postów - tak każe regulamin

Autor: jeager  godzina: 19:20
Coś mi się wydaje, że Izdebski pójdzie do "paki" a jego miejsce zajmie Stanisław Pawluk....:-))) Pyr..pyr...pyr..

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:00
Coś ty! Ja już swoje odsiedziałem.....

Autor: baca1051  godzina: 20:36
Pawluk...i wszystko jasne.

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 20:49
=============================== (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=gpZWMrYSJRo)

Autor: jano123  godzina: 20:51
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: naruszenie dóbr osobistych osób trzecich.