Poniedziałek
06.08.2018
nr 218 (4754 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Gdy mówię "esbecko-mafijny system"....  (NOWY TEMAT)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 18:01
Gdy mówię "esbecko-mafijny system zarządzania łowiectwem" to mam na myśli: 1. 2. 3. etc.....

Autor: marcino  godzina: 18:50
1) kilku pajaców z forum którym marzy się anarchia 2) absolutnie oderwaną od rzeczywistości diagnozę problemów przed jakimi stoi PZŁ 3) nieudolną próbę wprowadzenia do obiegu słownego kolejnego frazesu Mógłbym tak wyliczać......

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 19:26
1.TKM 2.TKM 3.TKM etc..... też TKM ============================= (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.wikipedia.org/wiki/TKM)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:16
Jeśli ktoś nie chce pisać na portalu aby nie zostać oplutym przez tolerowanych ciągle przez Piotra Gawlickiego dyżurnych oszczekiwaczy rozwalających nawet najbardziej ciekawy temat - proszę pisać na prywatna pocztę: stanislaw-pawluk@wp.pl Za podzielenie się swoją wiedzą w tym zakresie z góry dziękuję.

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 20:19
Panie Stanisławie Pawluk . Zaproponował Pan bardzo fajną zabawę , może dzięki temu wpisowi rumieńców wesołości nabierze trochę ten portal . Może teraz Pan zgadnie - kogo mam na myśli; Gdy mówię "Antoni Polskiego Łowiectwa " (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=V3YxFizj6pk) to mam na myśli: Podpowiem / naprowadzę - bo to może być za trudne . 1. P …. 2. K….. 3. x….

Autor: marcino  godzina: 21:38
Już kolego Stanisławie już piszę na prywatne konto, na ten "nawet najbardziej ciekawy" temat, żeby nie być oplutym przez 1. K... 2. x... 3. i inych