Piątek
10.08.2018
nr 222 (4758 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: EKSPERT DO SPRAW ŁOWIECKICH

Autor: Czarna Perła  godzina: 00:48
Wystarczy wybujałe ego.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 07:45
O ile "ekspert" równoważny jest z "biegłym: to: Art. 195 Kodeksu Postępowania Karnego: "Do pełnienia czynności biegłego jest obowiązany nie tylko biegły sądowy, lecz każda osoba, o której wiadomo, że ma odpowiednią wiedzę w danej dziedzinie." Ja np. czuję się ekspertem w dziedzinie patologii łowieckiej, systemie funkcjonowania monopolistycznego esbecko-mafijnego systemu zarządzania łowiectwem o których zdobyłem ponad przeciętną wiedzę i mnóstwo dowodów. Gdyby komuś było mało około 1% wiedzy zawartej na tym portalu zapraszam do siebie gdzie dalszych co najmniej 99% oczekuje na chętnych do jej poznania.

Autor: marcino  godzina: 09:28
A jeśli biegły to to samo co ekspert to można wręcz powiedzieć, że do pełnienia czynności eisperta jest kolega ZOBOWIĄZANY zgodnie z przytoczonym artykułem.

Autor: zygi  godzina: 10:16
Albo być samozwańcem.

Autor: ogór  godzina: 10:17
Nie jest tak pięknie jak by wyglądało Pieniądze z tego nędzne i dlugo trzeba na nie czekac ,praca przy operatach cięzka na maximum przewidywalnośc sprytu adwokatów

Autor: Lesław1  godzina: 12:45
Normalnie jak w wierszyku Jana Brzechwy ...

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 15:15
Zazdrość cię już do reszty zeżre!

Autor: Czarna Perła  godzina: 18:25
Zależy co kto rozumie pod pojęciem "łowiectwo". Jeden dzik strzelony w sezonie, podzielony na pięć ćwiartek i wsadzony w puchy - ot i cały ekspert.