Środa
10.10.2018
nr 283 (4819 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Co to za flejtuchy ci księża

Autor: jager.jacek  godzina: 08:05
Jest tak jak pisałem, że ta mapa to tylko cześć faktycznej skali kościelnej pedofilii. Teraz może dowiemy się o faktycznej skali tego haniebnego procederu, a przecież jeszcze tydzień temu jeden z bis-kuów informował zmanipulowane owce i barany, że "w Polsce w ogóle nie ma problemu kościelnej pedofili, ponieważ polski kościół posiada informacje tylko o 8 przypadkach gdy ksiądz zachował się niestosownie w stosunku do dziecka". QWA ! ? ... "niestosownie " ! ? ...np ten zboczeniec ksiadz pedofil z Tylawy, który wg wyroku sądu, lizał wkładał paluchy w pochwy i odbyty dzieci zachowywał tylko "niestosownie" ? .. czy jednak był pedofilską perwersyjna hieną, wykorzystującą małe dzieci. Łżą jak psy, do końca będą sie wypierać, manipulować, zrzucać winę ... np na dzieci i ich rodziców, na Internet, Teletubisie, GENDER, i jeszcze na ch....j wie co, byle nie na siebie. Cieszy to, że w końcu społeczeństwo zrozumiało, iż pedofilię w kościele trzeba napiętnować, oraz że księdza pedofila i jego ochroniarza bis-kupa należy wsadzać do kryminału, tak, jak każdego innego pedofila i jego pomocnika. Do tej pory to ofiary i ich rodziny obawiały się księdza knura pedofila i jego kNurii biskupiej, teraz to sprawcy i ich ochroniarze z kNurii powinni mieć pełne gacie. W weekend pod kNuriami biskupimi miały miejsce manifestacje antypedofilskie. Żaden biskup czy inny boski wysłannik nie wyszedł porozmawiać z protestującymi - pochowali się w swoich komnatach i tchórzliwie zza firanek obserwowali manifestantów. Wolne i nie zmanipulowane społeczeństwo w końcu zrozumiało, że to ofiary i ich rodziny maja tu najwięcej do powiedzenia i ze to im należy się sprawiedliwe osądzenia pedofila, współczucie i zadośćuczynienie. JJ.

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 09:22
Panie Jacku.J. Nie wiem, na jakiej podstawie po wybrzmieniu Pana kolejnych ‘’surm bojowych’’ teraz tryumfalnie ogłaszasz Pan Viktorię. Pan naprawdę uważa, że protesty pod kuriami to już otrzeźwienie ‘’mas’’ oślepionych blaskiem takich Tadeuszów. ================= (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=T4xF4gocpEg) Spróbuj Pan dotrzeć z takim przekazem do wiernych z Podkarpacia – usłyszysz, że jesteś - knurem komuchem - który oczernia katolickich patriotów zgromadzonych pod skrzydłami swojego pasterza. Temat stał się na tyle nośny, że nawet w takiej zapyziałej wiosce, w której mieszkam uczynił się huczek za przyczyną listu biskupa opolskiego w sprawie wykorzystywania seksualnego dzieci. ================ (dziennik.lowiecki.plhttps://www.naszraciborz.pl/site/art/5/19/69039.html) To, jakiego Pan - efektu się spodziewa?. Odpowiem Panu z organoleptyki. Wierni żarliwie modlą się za odpuszczenie grzechów – tym, którzy zbłądzili.

Autor: jager.jacek  godzina: 10:01
Bawarczyku, Dlatego pisałem , że wolne i zmanipulowane społeczeństwo zrozumiało, a nie sekta toruńskich ortodoksów, czy zaściankowy ciemnogród ze wschodu. Gdyby na ich oczach czarni gwałcili ich dzieci i nabijali na pal, to i tak by potulnie lizali łapy i posadzki biskupie. To jest taki typ ludzi, indoktrynacja w kościołach od dziecka poczyniła szkody w psyche, powodując zanik instynktu samozachowawczego i syndrom sztokholmski. Zwycięstwa nie odtrąbiłem, jedynie krok naprzód, który cieszy, szczególnie, że wcześniej wszyscy leżeli w kościele i modlili się za sprawcę " który zbłądzi" w majtkach dziecka, a teraz część tych samych ludzi manifestuje przed kNuriami i głośno w obliczu wolnych mediów domagają się rozliczenia kościelnej pedofilii. Jeszcze kilka miesięcy temu takie antypedofilskie manifestacje przez kNuriami były nie do pomyślenia - ale jednak to się dokonuje, tu i teraz, na naszych oczach. Tzw listy biskupów do wiernych w sprawie rozliczenia pedofilii całkowicie przeceniasz. Bowiem odczytano je tylko w częściach parafii, gdyż pozostali proboszczowie zbojkotowali polecenie swojego bis-kupa uznając, iż czytanie takiego biskupiego listu na mszy jest obrazą boską całego kościoła świętego, oraz zaprzecza dotychczasowym poglądom głoszonym przez proboszcza na mszach do tej pory ;) Generalnie można powiedzieć, że w parafiach mają w d....e takiego bis-kupa i jego listy. Za nic nie będą przepraszać i nie będą się kajać przez ciemnogrodem w sprawie pedofilii i udziału kościoła w tym procederze. Taki numer jeszcze nie przejdzie, szczególnie w zaściankowych parafiach, gdzie jeszcze kilka tyg wcześniej ten sam proboszcz na niedzielnych mszach grzmiał, że oskarżanie księży oraz kościoła o udział w pedofilii to atak na księży i kościół, oraz straszył otumaniony ciemnogród że to grzech śmiertelny i powinien być obłożony karą ekskomuniki. JJ

Autor: broni  godzina: 10:11
Ad.Bayerischer Gebirgsschweisshund Niestety musze sie z zalem z Panem zgodzic, dodam, ze "nowinki" z Zachodu dotra do nas w pelnej krasie z opoznieniem, podobnym jak para, prad, trakcja spalinowa itp. no moze skroconym opoznieniem przez nowoczesne komunikatory. Oczywiste, ze entuzjazm w ujawnianiu przez hierararchow, sluzy za zaslone dymna dla latwowiernych, a przy okazji schowaniu znowu pod dywan rozmiaru zdarzenia. Pzdr.DB

Autor: bfgj  godzina: 17:27
@jager.jacek Z tą Twoją jazdą po całym kościele z powodu części zboczeńców jest podobnie jak z moją jazdą po całym łowiectwie z powodu części nieetycznych myśliwych. Kiedyś gdy mocno tu się udzielałem nasłuchałem się uwag ,że uogólniam, że wszystkich do jednego wora wkładam , że nienawidzę całego łowiectwa z powodu części. Pozwolę sobie zwrócić Ci uwagę że Twoje wpisy mają taki sam charakter. Ale skoro ja uważałem ,że miałem prawo tak pisać to i Tobie tego prawa zabronić nie mogę w myśl mojej zasady że pojedyncze przypadki działają na opinię o całym środowisku. Dodam tylko ,że moja zawziętość w krytykowaniu łowiectwa to mały pikuś przy Twojej zawziętości odnośnie kościoła. Ale nie odważyłbym się napisać ,że nie masz racji.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 17:34
E tam niech pisza, to nie ma znaczenia.Wyleja wiadro pomyj na wszystkich w Kosciele I bedzie Im troszku lepiej.Pozniej zas do pierwszego szeregu w Kosciele, jak zwykle. Ile jest pulkownikow LWP w Kosciele, to glowa mala.30 lat I bedzie spokoj( moze mniej).

Autor: jager.jacek  godzina: 18:22
for-rest, Oczywiście zgadzam się z tobą, iż za około 30 lat lub -mam nadzieję - jeszcze wcześniej, będzie już spokój z kościelną pedofilią, że pedofile i bis-kupy - ich sutenerzy będa siedzieć w więzieniach, a kościoły będą świecić takimi pustakami jak obecnie w kiedys ultrakatolickiej Irlandii, Francji, Hiszpanii, Czechach, Słowacji i jeszcze wielu krajach, które w ostatnich latach ustawowo ograniczyły działalność watykańczyków, m.in. poprzez wyprowadzenie watykańskich cwaniakow ze szkół, urzedów, szpitali i pozostałych instytucji rzadowych oraz pozarządowych. JJ

Autor: jeager  godzina: 19:04
Tak, tak. Za 30 lat kościół będzie świecił pustkami. Dziś tylko dziadki, babki i dzieci przed I komunią z rodzicami. Będzie tak jak w Niemczech. Przed drzwiami wejściowymi do kościoła katolickiego rośnie trawa po kolana. Jeden katabas dość często z Polski obsługuje 4 parafie. Mieszka w skromnym mieszkaniu i sam sobie opłaca czynsz. Jedno nabożeństwo w miesiącu z udziałem kilkunastu parafian(dziadki i babki). Katabas korzysta z komunikacji autobusowej albo roweru. Nie ma samochodu ani gosposi.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 19:45
Za to meczety powstala jak grzyby.

Autor: Alej.....  godzina: 22:19
Następny biskup... konkurencji w biznesie się obawia.