Środa
12.09.2018
nr 255 (4791 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: OLSZTYN kolejna "akcja"

Autor: kriss/sieradz  godzina: 07:03
Stanisław , Dlaczego obrażasz kół. Marsa ? Uraził twoje ego ? Słusznie zwrócił uwagę - Wstydź się ! ad. Redakcja portalu Proszę o okazanie oświadczenia zainteresowanego o wyrażeniu zgody na piśmie - tak żeby to miało ręce i nogi

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 07:25
Pomyliło ci się coś! Kolejna Matka Teresa? To MARS włazi z butami w sposób pip...pip...pip... w czyjeś sprawy. W ordynarny sposób łazi za mną i szuka gdzie by tu kąsnąć. To bardzo zła cecha i zastanawiam się czy takie chorobliwe "dopiekanie" nie zakwalifikować jako nękanie i nie wyciągnąć wniosków. Jeśli chcesz stanąć w obronie przyjaciela to poradź mu aby wreszcie zaczął zachowywać się w sposób właściwy a nie szukaj winy u mnie. Ps. A metryki chrztu nie zażądasz?

Autor: marcineknun  godzina: 15:18
DO NACZELNEGO,, NĘKACZA,, !!!!!!!!!!!!!!!! żenada, kompromitacja ,wstyd. Są tacy co nękają ten portal ,od lat ten się zes,,ł ten to ,a ten to tamto ,a co nas to obchodzi normalni ludzie zajmują się swoimi sprawami a takie wywlekanie....... nikt tu nie potrzebuje adwokata myśliwi potrafią sami zadbać o swoje sprawy ,a jak nie potrafią niech poproszą prywatnie a nie blask fleszy i wiele gadania ,a całe dowództwo PZŁ drze łacha i się śmieje ,nikogo nie upoważniłem aby wypowiadał się w moim imieniu my myśliwi itp. I teraz za chwile sami zobaczycie kto ten naczelny :)