Czwartek
11.10.2018
nr 284 (4820 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Pomysł dla Piotra Gawlickiego

Autor: Adam Wasilewski  godzina: 18:39
Aby redaktor Piotr Gawlicki nie poszedł tą drogą co inni, ale skoro wpisy Pawluka znowu wiszą jako główny temat forumowiczów, to oznacza, że nie musimy się martwić i że wybrano właściwą drogę. Każda cenzura i zamykanie ust forumowiczom lub użytkownikom jakiegokolwiek serwisu informacyjnego to bardzo zły pomysł. O czym można przeczytać choćby tutaj: Telewizja Polska fatalne wyniki oglądalności "Wiadomości" (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/telewizja-polska-fatalne-wyniki-ogladalnosci-wiadomosci-6301883355522689a) Więc w momencie, kiedy łowiecki także stałby się tubą propagandową to i nikt tutaj zaglądać nie będzie.

Autor: Nun  godzina: 19:14
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: F.N.S  godzina: 19:23
Cytuję : "Autor: F.N.S Data: 03-10-18 22:53 Najpierw Nunie trzeba mieć kawałek plastiku i czerwoną książeczkę w garści. A niektórym dyskutującym jest do tego dalej niż do granic wszechświata. Panie Wasilewski piszesz tu pan takie fajne rzeczy po których przeczytaniu czas tradycyjnie uważam za stracony (w odróżnieniu od tekstów pana Stanisława) a przeszedł byś pan tę procedurę? Chodzi o uzyskanie tych dwóch książeczek. edit. Oczywiście teraz jednej książeczki ;) " Koniec cytata.

Autor: Nun  godzina: 19:41
Czyli co ? :) bo ja mam te książeczki notorycznie :) a zwłaszcza czerwone .

Autor: F.N.S  godzina: 19:46
Nun to nie do ciebie ;) I nie chodzi mi kartki redakcji tylko to co każdy myśliwy bierze na polowanie prócz flinty. Nie mogę już edytować bo bym pierwszą część wykasował.

Autor: Nun  godzina: 19:58
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: F.N.S  godzina: 20:19
Nie wiem Nunie o jakiego "tamtego" ci chodzi. Pytanie było do AW na kanwie twojej propozycji wyjazdu na polowanie skierowanej do AW ;) Tylko tyle i nic ponad to.