Niedziela
28.10.2018
nr 301 (4837 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Niech będzie pochwalony....

Autor: bfgj  godzina: 16:48
O ogólną ocenę kościoła katolickiego w Polsce najczęściej zabierają się ci którzy do kościoła nie chodzą , do niego nie należą uważają się za całkowitych ateistów , albo co najgorsze są wyznawcami innych religii rób innych odłamów chrześcijaństwa np. świadkowie jehowi. Swoją wiedzę opierają na przekazach medialnych i są to tylko zjawiska negatywne bo masowe środki przekazu tylko o takich piszę po są one najbardziej medialne, poczytne i wzbudzają sensację. Ktoś kto nie należy do KK i nie interesuje się nim na bieżąco nie wie ,ze oprócz tych negatywnych zjawisk kościół katolicki ma wiele zalet i zrobił, oraz robi wiele dobra zarówno dla kraju jak i lokalnej społeczności. Oprócz pedofilów są w przeważającej większości księża oddani ,pomocni, wyrozumiali, jednym słowem dobrzy. I ktoś kto tego nie zauważa jest albo fanatycznym przeciwnikiem KK, albo ślepcem.

Autor: ogór  godzina: 19:42
bfgj Masz całkowitą rację cyt" uważają się za ateistów " Prawdziwi nie wierzacy nie walczą z kościołem ani go nie krytykuja ani nie prubuja go zmieniać -trudno krytykować lub zmieniać cos w co się nie wierzy i stawia na równi z UFO

Autor: Nathan Forrest  godzina: 19:49
Jest taka gra po hiszpanisku, pt.Zlap Jesus'a Boga.Polega na szukaniu duchownych oraz Boga w Kosciele, i dla czesci z Was , zapewne przypadlaby do gustu🙏😀.