Czwartek
21.10.2021
nr 294 (5926 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Niech będzie pochwalony....

Autor: kudłatyx  godzina: 07:01
o, teraz doczytałem coś takiego, co wypocił alfabet, : Zobacz jak kudłatyx-a pięknie "załatwiłem". Nie wie co odpisać na mój ostatni post i dal dyla w krzaki. Odpowiedź oczywiście dałem powyżej, ale muszę i do tego się donieść, zadając równie mądre pytanie, ale zgodne z tematem: Bohu stworzył Adama i Ewe i umieścił ich NAGO w raju. Nie mieli ubrań, więc w tym Raju musiało być ciepło, bo nie zamarzli. Ludzie wtedy ognia nie znali. Powiedzmy, że to były okolice Mezopotami, lub jeszcze bardziej na południe,,,, może gdzieś w Afryce? Potem zła Ewa zerwała JABŁKO z jabłoni za namową węża. PYTANIE; jakim cudem się to stało, bo jak każdy wie, jabłonie nie rosną a tym bardziej nie owocują w tak ciepłym klimacie??? Zobaczcie jak alfabeta pięknie "załatwiłem". Nie będzie wiedział co odpisać na moje powyższe pytanie i da dyla w krzaki. lub swoim zwyczajem napisze CUD panie, widoczny CUD lub bohu dał im mercedesa, więc pojechali na północ i tam jabłko zerwali,,, może i dał, tylko po ile wtedy benzynka była?

Autor: bfgj  godzina: 09:31
@ lelek_nowy Nieprawda. Prawo UE nie było i nie jest ani precyzyjne ,ani szczegółowe. Można go interpretować i naciągać na różne sposoby w zależności od potrzeb. Polska jest w sytuacji innej niż wiele innych państw. Gdyby Polska wcześniej rozliczyła się z przeszłością tak jak zrobili to Niemcy, Czesi, itp nie byłoby sytuacji jak np. z prokuratorem stanu wojennego , który ciągle jest na świeczniku zamiast żyć za najniższą krajową rentę.

Autor: bfgj  godzina: 09:53
@ kudłatyx Zadałem Ci zupełnie inne pytania . LGBT było tylko przykładem i analogią do Twojego wpisu cytuję " co UE obchodzi, kto w jakim kraju rządzi?" A jak widzisz UE obchodzi wiele spraw które nie powinny jej obchodzić. UE wp...la się w sprawy które jak sam piszesz nie powinny jej obchodzić. UE wp...la się w sprawy które nie mają żadnego znaczenia dla jej funkcjonowania. UE zastosowała "zasadę pierwszeństwa prawa wspólnotowego" która jest niespotykana w żadnych innych traktatach czy umowach. To precedens na skalą światową. Ale Ty będziesz pier...ł że to dla dobra Polski. Teraz zapewne cieszysz się że musimy płacić kary za Turów. A Niemcy w okolicach Gubina, Żytawy i Czesi w okolicach Ostrawy czy Rudaw robią to samo. Kopalnie węgla kamiennego też obniżają poziom wód. Ale UE stosuje prawo wybiórczo. Wiec nie pi...l głupot. Patrz na problem obiektywnie. I traktuj wszystkich równo tak jak to podkreślasz w każdych swoich wypocinach. Wiesz ile jest w Europie kopalń? Wszystkie obniżają poziom wód w wszystkie są uciążliwe dla mieszkańców. A jaka różnica czy jest to niemiecka kopalnia i niemieccy mieszkańcy . UE jest według Ciebie sprawiedliwa. W takim razie wszystkie państwa które mają kopalnie węgla niech płacą UE kary. Aby było sprawiedliwie.

Autor: kudłatyx  godzina: 13:12
bfgj, Ty naprawdę masz nierówno po beretką. w co Ci się znowu UE wp..a, w co niby nie powinna? Dlaczego nie wp..ala się do Łotwy, Litwy, Czechów, Słowaków itd, itd a tylko i wyłącznie do Orbana i PiSu??? za klasykiem - wystarczy nie kraść ,,, a nie będzie się wp...a! Przypominasz złodzieja, który się bardzo dziwi, że się nim policja interesuje. Co do kopalń, to w czym problem, wystarczy zgłosić do TSUE, a on to rozpatrzy! ale wy nawet na to jesteście za głupi,, a Czesi zgłosili! Ps. a co z odpowiedzią o tym zerwanym przez Ewę jabłku, z jabłoni, która w raju nie rosła?? Zobaczcie jak alfabeta pięknie "załatwiłem". Nie będzie wiedział co odpisać na moje powyższe pytanie i da dyla w krzaki.

Autor: bfgj  godzina: 18:42
Śledzę sobie tą dyskusję o UE w kilku tematach . Najbardziej merytoryczny w tej dyskusji jest Pomorski Łowca. Ale nie zgadzam się z jednym jego stwierdzeniem. Napisał On że PiS to partia prawicowa. To jest nieprawda. PiS jest partią lewicową . I jest na to wiele dowodów. @kudłatyx Cieszysz się że będziemy płacić kary? [nawet w przypadku gdy te kary są słuszne] Jak przekroczysz prędkość i dostaniesz słuszny mandat to też się cieszysz?

Autor: 28rafal  godzina: 19:04
Pierwsza nagroda w kategorii :"Zaskok roku". Poemat: "Jestem za-lecz kontrolnie przeciw" "Najbardziej merytoryczny w tej dyskusji jest Pomorski Łowca."

Autor: bfgj  godzina: 19:17
Zapomniałem dopisać że bardzo trafnej oceny dokonał "Strażnik lodówki" Oceny forowicza, który nie porusza tematów tylko skupia się na opinii personalnej. Pomimo że osobiście lubię kapustę.

Autor: bfgj  godzina: 20:54
Co jakiś czas ktoś na tym forum zadaje pytanie komu PiS obniżył emeryturę. Zaraz pojawiają się odpowiedzi że jego to nie dotyczy, że jest młody, że w PRL się urodził. A ja się pytam jakie to ma znaczenie i jakie znaczenie ma wiek. Lewactwo wysysa się z mlekiem matki. Jeżeli nie zmniejszono emerytury bezpośrednio piszącemu to zmniejszono ojcu, dziadkowi, lub komuś innemu z rodziny. Po wpisach na forum wyraźnie widać komu PiS się naraził i w czyjej rodzinie emeryturka już nie jest taka jak kiedyś. Jak na dłoni widać że PiS tak niektórym zaszedł za skórę ,że są gotowi sprzedać Polskę aby tylko dop…lić PiS Dobro Polski przestało ich interesować. Cieszą się z kar jakie Polska musi zapłacić, kibicują UE która upokarza naród i legalnie wybrany rząd. Jeżeli nie członkowie to na pewno potomkowie milicjantów, żołnierzy LWP, ORMO, ZOMO, PZPR, PRON ,WRON, OPZZ ,ZSL, PRL i wymiaru sprawiedliwości z tego okresu. [oczywiście niezależnego] To w jakim kierunku pójdzie Polska pokażą najbliższe wybory. Jeżeli wygra PiS to nawet UE ich nie powstrzyma. Jeżeli wygra „Ulica i Zagranica” to…………….trzeba będzie to zaakceptować, bo taka będzie wola Polaków.