Poniedziałek
29.11.2021
nr 333 (5965 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Niech będzie pochwalony....

Autor: WIARUS  godzina: 14:14
Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie upolowało "wisienkę na torcie" (dziennik.lowiecki.plhttps://bielsk.eu/bielsk-podlaski/35438-kleryk-z-bielskiego-karmelu-jednym-z-dziesieciu-klerykow-w-wyzszym-seminarium-duchownym-w-drohiczynie) po długim tropieniu ;-))))


Autor: bfgj  godzina: 15:57
Gdyby otworzono granicę z Białorusią ,emigranci przybyli by do Polski i po czasie uzyskali by pełnię praw w tym obywatelstwo i prawa wyborcze to mogliby nawet rządzić i stanowić prawo w Polsce. A wtedy: 4. Wszyscy księża zostaliby zwolnieni z odpowiedzialności za pedofilię . Islam nie penalizuje pedofilii. Czy w takim przypadku fanatyczni przeciwnicy kościoła którzy pod płaszczykiem przeciwników pedofilii plują na wszystkich księży są za wpuszczeniem emigrantów? @WIARUS Myślę że wtedy byłbyś szczęśliwy bo zapełniłyby się seminaria. Spadłby Ci kamień z serca i nie ubolewałbyś już nad pustymi seminariami, bo pedofilia byłaby legalna.

Autor: WIARUS  godzina: 17:51
@bfgj - myśl sobie dowoli i dowolnie długo! Co wymyślisz to będą to tylko wymysły! Zabawne! A nawet bardzo zabawne! Jak wisienka w czekoladzie (dziennik.lowiecki.plhttps://www.wprost.pl/religia/10554067/alarm-dla-polskiego-kosciola-jestesmy-jak-alkoholik-tuz-przed-zderzeniem-sie-z-gleba.html) na jabłeczniku! Co nie zmienia rzeczywistości (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/8301389,polski-kosciol-problemy.html) i nie zmieni faktu opisanego w poprzednim moim wpisie!