Czwartek
23.06.2022
nr 174 (6171 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Niech będzie pochwalony....

Autor: WIARUS  godzina: 09:07
W spółce z o.o. władzy państwowej z KK na wszystko znajdzie się sposób ;-(((( (dziennik.lowiecki.plhttps://frontstory.pl/ksiadz-kosciol-grunt-kowr-szczecin-molestowanie/)
    Mimo podejrzeń o pedofilię ksiądz Marian Sz. do dzisiaj znajduje się w centrum życia diecezji. Prowadzi rolniczy biznes dla arcybiskupa Dzięgi. – Mówiło się między księżmi, że Marian lubi chłopców, te sprawy są głośne. Tutaj chłopiec, tam chłopiec, tam chłopiec – mówi nam duchowny ze Szczecina. – Biskupi pozwalali mu na wiele, bo załatwiał im tę ziemię. Kiedy Kościół coś zyskał, to przymykali oko na jedną sprawę, drugą, trzecią. Czy kurę, która znosi złote jajka, ktoś wygania z chałupy? ............................................................................................................................................... – Dla pozyskania wiejskiego elektoratu politycy dokonują rzezi wydajnych i nowoczesnych gospodarstw towarowych, które powstały na bazie zlikwidowanych PGR-ów. Chłop jest bardzo cennym elementem politycznym. Jak coś chce, władza mu daje. Byle tylko głosował raz na cztery lata .................................................................................................................................................. Państwo demontuje wielkie gospodarstwa rolne, a w tym czasie Kościół tworzy na ich miejscu własne latyfundia.


Autor: WIARUS  godzina: 11:33
A teraz wyciągnęli z trumny pozostałości po Wincentym Kadłubku i robią z niego relikwie. Ciemny lud to kupi, będzie się modlił i wierzył ......... szamanom w sukienkach!
To jest serio crazy @!#$ content. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach (dziennik.lowiecki.plhttps://streamable.com/1p9sal)