Wtorek
19.09.2023
nr 262 (6624 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Niech będzie pochwalony....

Autor: Alej.....  godzina: 07:56
Alfabet, ratuj sytuację w knurii... (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/511357,katastrofa-w-kosciele-z-powolaniami-brakuje-ksiezy-poploch-w-kurii)

Autor: bfgj  godzina: 14:05
Z lewactwem się nie dyskutuje. Lewactwo się zwalcza.

Autor: WIARUS  godzina: 14:15
Bez komentarza!
Kuria zapłaci "za zniszczone dzieciństwo" (dziennik.lowiecki.plhttps://gra.fm/ofiara-ksiedza-pedofila-wygrala-z-diecezja-torunska.html)


Autor: bfgj  godzina: 14:20
Minionej niedzieli byłem na Jasnej Górze. Każda ulica w okolicach Jasnej Góry zakorkowana. Parkingi przepełnione. Jeżeli do tego doda się objazdy z tytułu zamkniętych i remontowanych dróg w Częstochowie to dochodzi się do wniosku ,że lepiej nie ruszać się z domu. Do okienek w których ludzie dają na msze w swoich intencjach bardzo długie kolejki, jak do mięsnego za komuny. Do obrazu Matki Boskiej tłumy ludzi. Ciągły marsz na kolanach wokół obrazu. Na kolanach idą ludzie starzy, młodzi ,dzieci, inwalidzi, . Tłumy czekają w kolejce aby wejść na ścieżkę za balustradę i prze4jść na kolanach Kolejka na balkony widokowe na wieży kościoła. Wokół kościoła wiele pielgrzymek. Nie zauważam upadku kościoła katolickiego w Polsce. A "czerwoni" piszą że już dyskoteki w kościołach organizują. Niedługo będziecie klęczeć i leżeć krzyżem przed ołtarzem błagając o przebaczenie. Tak jak komuniści i sekretarze po 89 roku nosili baldachimy na kościelnych procesjach ,aby odkupić winy za łajdactwa jakie robili będąc u władzy i na kluczowych stanowiskach. Poglądy lewicowe powinny zostać objęte penalizacją.

Autor: bfgj  godzina: 14:26
@ WIARUS A ile Pan Milewski ma lat?

Autor: WIARUS  godzina: 14:35
Po wyroku wypowiedział się również adwokat Mariusza Milewskiego:
    Pan Mariusz Milewski musiał walczyć o sprawiedliwość prawie 11 lat. Co do satysfakcji – jest gorzka. Przypominam, że jest to odpowiedzialność, która jest zbudowana na fundamencie pokrzywdzenia mojego klienta od dziewiątego do osiemnastego roku życia.
32 (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rp.pl/dobra-osobiste/art39130591-proboszcz-molestowal-ministranta-sad-kuria-zaplaci-ponad-milion-zlotych)
W poniedziałek 18 września 2023 r. (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/441322,ofiara-ksiedza-pedofila-wygrala-proces-dostanie-600-tysiecy-zlotych) przed Sądem Apelacyjnym w Gdańsku odbyła się rozprawa odwoławcza o zapłatę 300 tys. zł. Sąd przychylił się do roszczeń Milewskiego. To oznacza dodatkowe 300 tys. zł do 600 tys. przyznanych wcześniej razem z odsetkami. W sumie więc kuria będzie mu musiała wypłacić ponad milion złotych.

Autor: bfgj  godzina: 16:46
@ WIARUS Zapodaj może link do informacji ile lat obecnie ma Pan Milewski. Bo to jest kluczowe dla sprawy.

Autor: WIARUS  godzina: 17:11
Tu masz! Wystarczy kliknąć liczbę 32 (na zielono) i przeczytać tekst pod tym łączem! (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=669549&t=541523)