Czwartek
11.10.2018
nr 284 (4820 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: "Kto głosuje ten pije"

Autor: Nun  godzina: 15:19
Czyli kłamał ?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 15:24
broni? Oczywiście. I pisał, abym się zajął prezesem, który zgubił broń.

Autor: broni  godzina: 15:55
Przestan klamac,nie pisalem o zadnym prezesie, pomoge Ci i zalacze tekst ktory napisalem, cytuje. "Jezeli juz jestesmy w KL Lesnik to proponuje zajac sie takim tematem jak zgubienie broni mysliwskiej zaladowanej na ktoryms rondzie w Mielcu, z Tarnobrzega do Mielca bliziutko". koniec cytatu. Jezeli to jest donos, to Pan jestes Swietym Mikolajem, ten rzekomy moj donos do tak wielkiego urzedu jak Pan, byl grubo po notatce prasowej i dochodzeniu organow wszelkich. Pzdr.DB

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 16:00
Nie! Absolutnie ten wpis nie kabluje prezesa koła i absolutnie nie judzi aby się nim zająć - oczywiście wiadomo w jakim celu i z jakim skutkiem. Jest to post pełen przyjaźni i koleżeńskości (w twoim wydaniu).

Autor: broni  godzina: 16:12
Ad. Stanisław Pawluk Nie rznij glupa, pisales o innych mysliwych KL Lesnik, ale tak wybiorczo, wiec Ci zaproponowalem poszerzenie spektrum zdarzen, ale juz nie klam, bo moja sugestia byla powtarzam, musztarda po obiedzie, bo juz wszyscy znali problem, od prasy po policje. Porownaj druga strone donosu OHYDY zamieszczonego przez Ciebie, to moze bedziesz mogl zrozumiec co to jest donos, ale jak nie pojmiesz, to mam takie tez podpisane przez Ciebie. Pzdre.DB

Autor: Nun  godzina: 16:13
KŁAMCA ?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 16:28
Podobnie jak wielu czytelników o sprawie zgubienia broni przez prezesa nie wiedziałem. Doniosłeś i do tego domagałeś się zajęcia sprawą (chyba nie po to aby pomóc bo ty uczciwych nie wspierasz). Chcesz się licytować na ilość donosów? Mogę cię przebić tymi, które nie ja składałem a podpisane są moim imieniem i nazwiskiem. Jeden z nich pisany jest przez twego "dobrego znajomego" bardzo opiewanego swego czasu tutaj przez twoje drugie wcielenie czyli abortowanego "za niewinność" Springa.

Autor: broni  godzina: 17:33
Ad.Stanisław Pawluk Przestan mi wmawiac, ze to to jest donos, bo do kogo? i na kogo? jeszcze raz; cytuje to co napisalem; "Jezeli juz jestesmy w KL Lesnik to proponuje zajac sie takim tematem jak zgubienie broni mysliwskiej zaladowanej na ktoryms rondzie w Mielcu, z Tarnobrzega do Mielca bliziutko". Koniec cytatu, Ijeszcze raz porownaj sobie z OHYDA ktora tutaj zamiesciles, patrz zalacznik.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 18:09
Nie jestem autorem tego, co nazywasz "ohydą" ale trafnie napisane! Gdyby godziło w prezesa któremu swym donosem chciałeś zaszkodzić zyskało by twoje wielkie uznanie i nie nazwałbyś tego "ohydą" tylko szczerą potrzebną prawdą.

Autor: broni  godzina: 20:14
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: karlik  godzina: 20:24
Wiecie co? Nie znam i mało mnie to interesuje ale jak czytam te załączone przez kol. broni donosy na ks.Duszkiewicza to zwyczajnie rzygać mi się chce!... Nie dlatego że jest księdzem tylko dlatego, że czuć w tych wylewanych pomyjach na kilometr podłość ludzką i nikczemność.