Czwartek
11.10.2018
nr 284 (4820 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wydawało mi się, iż żyję w normalnym kraju.  (NOWY TEMAT)

Autor: Mark - 2  godzina: 13:13
Mam już swoje lata, dużo widziałem i słyszałem - lecz "ten kraj i świat" jest pełen niespodzianek i absurdów. To nawet trudno skomentować, lub spróbować logicznie zrozumieć. (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/mem-ktory-stal-sie-rzeczywistoscia-polacy-przestaja-szczepic-psy-6304458792097921a)

Autor: Reset  godzina: 14:11
Tu nie ma co komentować. Jak wścieklizna zacznie się masowo rozprzestrzeniać, kilkanaście osób umrze w męczarniach a np wilki zaczną zagryzać ludzi, to dopiero wtedy większość oprzytomnieje a wszelkie oszołomy zamilkną.

Autor: WIARUS  godzina: 20:08
Mark - 2 - nie jesteś odosobniony - mnie też się tak przez długi nawet czas wydawało! Jednak absurdów i niespodzianek nie brakuje! Gdzie jeszcze na świecie można coś takiego zobaczyć ?


Autor: kal69  godzina: 20:20
Proponuję: Pod choinkę od Św Mikołaja albo na urodzinki zafundować wnusiom szczepionke 3 w 1, tj. Tiomersal, aluminium i formaldechyd. Na zdrowie! Obowiązkowy kalendarz jest w Polsce, Bułgarii i Rumunii - w trzech najbardziej rozwiniętych krajach Europy, więc mozna bez problemu.

Autor: WIARUS  godzina: 20:27
kal69 - mogą powstać problemy (stopnop.com.pl/wystapienie/) Twoja rada niekoniecznie może być dobrze przyjęta ;-))) Posłuchaj - jak nie chcesz czytać - bomby tykają w ciemnogrodzie !


Autor: mam nick jak nikt  godzina: 20:30
OK, nie szczepcie się jak nie chcecie. Ale w takim razie wyraźnie się oznaczcie żeby każdy kto Was spotyka wiedział, że ma do czynienia z bombą biologiczną. Załóżcie sobie własne szkoły, przedszkola i transport publiczny. A jak nie... to nikt Was tu nie trzyma.

Autor: F.N.S  godzina: 20:41
MNJN Ja jutro akurat idę po receptę na waxi cos tam bo sam przed wizytą u lekarza już nie mogę kupić. No i będzie "w żyłę" ;) Subiektywnie finansowo mam się lepiej po tego typu zabiegach - a robię tak już kilkanaście bitych lat. Mniej przerw w pracy płatne 100% zamiast 80% z chorobowego. Jak zapomnę zrobić - jakieś małe przeziębienie zamiast corocznego paskudnego grypska.