Piątek
12.10.2018
nr 285 (4821 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wydawało mi się, iż żyję w normalnym kraju.

Autor: marcino  godzina: 00:26
Ad Wiarus mnie to szokuje , co to za populistka? Zdecydowanie powinna być jakaś preselekcja, nie każdy powinien mieć możliwość bycia posłem, nie każdy powinien mieć możliwość plecenia bzdur z tej mównicy.

Autor: WIARUS  godzina: 08:20
Nic śmieszniejszego dziś nie przeczytacie ani nie usłyszycie!

Autor: narzynacz  godzina: 09:17
Osobiście popieram szczepienia ale problem z naszymi lekarzami jest taki że walą te szczepionki z automatu Warunek .dziecko musi być zdrowe .jestem przeciwnikiem natychmiastowego szczepienia dzieci zaraz po urodzeniu .tu mogą być problemy .można poczekać kilka tygodni aż dzieciak nabieże sił bo taka szczepionka nie jest obojętna Ci co nie szczepią jadą na odporności reszty populacji Czyli mówiąc obrazowo ..na krzywy ryj

Autor: narzynacz  godzina: 09:19
Sensacja .3 dorosłych facetów gada 15 minut w samochodzie Pewnie powinni pogadać w TVN ....... Przynajmnie żaden kelner ich nie nagra .....

Autor: Manlicher 308w  godzina: 10:09
SOWĘ Wy spaliliście to gdzie mają rozmawiać?

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 10:50
Kolego WAIRUS, Bawi mnie jak ludzie związani kiedyś z komuną zarzucają Panu Piotrowiczowi jego pracę w prokuraturze w latach 80-tych. Zdaje się, że jest Kolega emerytem wojskowym. Czy należał Kolega do PZPR ? To czemu czepia się Kolega Piotrowicza ? On zmienił poglądy, przyznał, że PRL to było państwo totalitarne a jego przynależność do PZPR to błąd. Jakby co - nie mam nic przeciwko emerytom wojskowym z czasów komuny. Mam w kole łowieckim takich kolegów i są to bardzo sympatyczni ludzie, dobrzy koledzy. Była przynależność partyjna też nie ma dla mnie znaczenia, ostatecznie mój Tata też był członkiem partii. Takie czasy. Na szczęście nie mnie oceniać i wartościować ludzi !

Autor: broni  godzina: 11:40
Ad.Pomorski Łowca Mnie dziwi nie czyjas praca tu i gdzie indziej, tylko to, ze sa ludzie ktorzy w kazdej sytuacji znajduja sie na czele frontu walki ideologicznej. Takich ludzi w moich stronach rodzinnych dosyc bliskich Tylawy, czy Jasla nazywano; "k..... gościńcowa" i ta obelga dot. tylko mezczyzn, takich kazdy porzadny czlowiek unikal jak zarazy. Pzdr.DB

Autor: WIARUS  godzina: 14:30
Pomorski Łowca - cyt: - "Jakby co - nie mam nic przeciwko ….. " - to po jakie licho spowiadasz się w tym wątku i wyznajesz sposób załatwienia trudności w innym? Jakby co - nie mam nic przeciwko … jednak zachowam prywatność i składać wyjaśnień nie będę!

Autor: WIARUS  godzina: 15:02
    Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w tym tygodniu z pracownikami Biebrzańskiego Parku Narodowego. Krótki film z jego wystąpienia zamieszczono na stronie Kancelarii Premiera na YouTube, ale to nie opowieści szefa rządu o tym, jak w przeszłości "zasadzał się na łosie" w parku, zwracają uwagę. Podczas wystąpienia warto przyjrzeć się postaci za premierem, czyli dyrektorowi Biebrzańskiego Parku Narodowego Andrzejowi Grygorukowi. Wszystko po to, by zobaczyć minę, jaką robi człowiek dbający o park narodowy, gdy premier przechodzi do opowieści o wilkach. - Podobno ostatnio coraz więcej jest wilków w naszych lasach. Ja się zaczynam troszeczkę bać wtedy, jak dużo by tych wilków się nazbierało. Ale, mniejsza z tym, myślę, że z waszą pomocą z wilkami sobie też poradzimy - powiedział Morawiecki, chyba zapominając, że wilki w Polsce są pod ścisłą ochroną. A dyrektor BPN zrobił wielkie oczy - dosłownie. Czy przeraziła go wizja "poradzenia sobie z wilkami"? Tego się pewnie nie dowiemy.
Źródło: gazeta.pl wiadomości

Autor: narzynacz  godzina: 16:06
Pomorski trochę to nie tak . O ile większość co była w pzpr to ludzie co szli z nurtem .lub tylko dla tego żeby mieć możliwość awansu czy w ogóle dostania stanowiska kierowniczego .nauki itp to należy rozumieć ale ci ludzie nagle się rozeszli wcale nie tęsknią Jest coś takiego jak twardy rdzeń .W Polsce wymordowano masę ludzi .sami w głowę sobie nie strzelali ani jaj pod akumulator nie podpinali .paznokci nie zrywali .do tego był cały aparat biurokratyczny bo na to był papier .ostatecznie za wyrobione godziny w utrawlaniu władzy ludowej ktoś płacił i rozliczał planował . Po spacyfikowaniu zdziesiątkowanego i umęczonego wojną narodu te dziesiątki tys . oprawcòw nie rozpłyneło się w powietrzu tylko stworzyło trzon kadr sądowmictwa .wojska służby bezpieczeństwa adminisracj i tak to trwało do okrągłego stoł .dlatego palili akta dlatego zadbali o następców i kadry aby być pewni bezkarności i emerytur .teraz to wszystko wydziera się ."konstytucja" Pierwszy raz od 44 r. stracili realną władze .sądy to był najsilniejszy bastion

Autor: WIARUS  godzina: 17:23
co w trawie piszczy? (dziennik.lowiecki.plhttps://oko.press/kompromitacja-morawieckiego-straszy-wilkami-i-myla-mu-sie-lasy-panstwowe-z-parkami-narodowymi/)

Autor: Mark - 2  godzina: 17:27
WIARUS Najlepsze z tego spotkania to jest to: "Komplementy posypały się też pod adresem ministra środowiska. - Krzysztof Jurgiel to dobry duch naszych leśnych prac i działań - mówił premier." Jeżeli premier rządu, nie wie z kim tak naprawdę pracuje (kto jest u niego ministrem środowiska) - to naprawdę brak słów. (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/nagranie-z-premierem-mateuszem-morawieckim-w-roli-glownej-ale-gwiazda-jest-ktos-inny-6305186305353857a)

Autor: WIARUS  godzina: 18:15
Mark - 2 : Brawo Ty! Tak będzie łatwiej dowiedzieć się kto lasami państwowymi w rządzie MM się zajmuje - trzeba cierpliwie do końca wysłuchać podlizywania się ;-)


Autor: karlik  godzina: 18:25
Nie ma się co za bardzo chłopu dziwić. Nadprezes kazali jeździć po kraju od świtu do północy, to i za bardzo nie ma czasu, żeby ogarnąć kto jest obecnie ministrem środowiska.;-)

Autor: kal69  godzina: 22:42
Rtęć (tiomersal) jest 200 razy bardziej toksyczna dla leukocytów niż dla bakterii. Źródło: dr Jerzy Jaskowski. Wykłady z cyklu: "Świat jest inny". Zachęcam do ogladania na yt.