Poniedziałek
22.10.2018
nr 295 (4831 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nosił wilk razy kilka , poniesli i wilka  (NOWY TEMAT)

Autor: faun.of.king  godzina: 08:54
Ostatnimi czasy dotarła do mnie w końcu oczekiwana od dawna informacja. Człowiek, który od lat niepamiętnych zajmował funkcje Rzecznika Dyscyplinarnego w Koszalinie , był również Prezesem Wojskowego Koła Łowieckiego RYŚ w Szczecinku, od niepamiętnych lat , pewnie w historii miasta data objęcia tej funkcji ze starości wytarła się i uległa zapomnieniu. Przez swoją kadencję jako Prezes i Rzecznik nie jednemu myśliwemu zalazł głęboko za skórę o tym nie jeden niesłusznie pomówiony myśliwy z Okręgu Koszalińskiego może z cała odpowiedzialnością zaświadczyć. No cóż ten nasz "kolega" myśliwy pewnie pomimo swego wieku nie bardzo pamięta powiedzenia i przysłowia jakie w śród ludzi przez lata doświadczeń powstawały, a mimo wszystko powinien. Jest jedno takie przysłowie, zaczytuję je jeszcze raz, chociaż on już jest w temacie postu: Nosił wilk razy kilka , ponieśli i wilka. Pan prezes zakończył swoją funkcję po druzgocącym głosowaniu za odsunięciem "kolegi" myśliwego z funkcji prezesa koła, "odważnych" myśliwych z Koła Łowieckiego RYŚ w Szczecinku. Gdyby pan kolega chciał powołać się na RODO a może na zniesławienie nazwiska to powiem z całą uczciwością , że pana nazwisko zatarło się w pamięci ludzi i nie wiem jak się pan nazywa , po prostu nie pamiętam, ale pamiętam co pan zrobił dla ludzi to będziemy długo pamiętać to się nie zatrze w ludzkich umysłach. A nazwisko jak nazwisko jedno takie , drugie takie albo owakie.

Autor: Renegat  godzina: 09:26
Czyli pozytywne zmiany następują choć bardzo powoli .

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:43
Czyli co? Bajkowski brek!

Autor: faun.of.king  godzina: 16:18
Mają go dość w kole i z siedzenia prezesa wykopsali. Na jego miejsce powołali Zbigniewa Kute , podobnie swoją posadę stracił sekretarz tego koła a bardzo bliski rzecznikowi niemal prawa ręka prezesa a w Koszalinie sędzia łowiecki PZŁ. A odnośnie rzecznika jest jeszcze w ZO i z tamtego miejsca straci zapewne siedzenie. Działo by się więcej gdyby jego koledzy z lat służby chcieli więcej mówić, a mówią więcej niż kilka lat temu powoli puszka pandory otwiera swoje wieczko.

Autor: bfgj  godzina: 16:40
Stanisławie. A co słychać w "Łosiu" Czy tam już jest normalnie? Czy ten co polował z domowego tarasu dalej poluje. Trochę czasu mnie tu nie było więc mam poważne braki w tych tematach. [Ciekawe co u ajwy i Springa.. Ale jestem do tyłu]

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 17:13
ajwa to aktualnie marzec Spring to aktualny broni "Łoś" (ten o którym myślisz) i taras to nie ta para. Pomerdało Ci się troszeczkę.

Autor: bfgj  godzina: 18:21
Nie wiedziałem że Spring to broni. Należałoby zrobić taką listę starych i nowych nicków. Ciekawe by to było. ajwa-marzec Spring- broni Joopsa- itp itd

Autor: J.Chudy  godzina: 21:48
Kontynuujmy; kulwaP - xMateusz - s. Pawluk - renegat - J. Chudy - -

Autor: Renegat  godzina: 21:57
O co ci chodzi J.Chudy ?konkretnie ?

Autor: J.Chudy  godzina: 22:13
Za konkrety na tym portalu długo się pauzuje. ;-)