Poniedziałek
22.10.2018
nr 295 (4831 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: PSL - wynik dwucyfrowy  (NOWY TEMAT)

Autor: marcino  godzina: 10:25
Brawo Jedyna formacja, której możemy być pewni. Jeżeli wynik będzie podobny lub lepszy w wyborach parlamentarnych oczekuję, że wejdą w koalicję z ...kimkolwiek i zablokują lewackie pomysły ekooszołomów przyklejonych do innych partii.

Autor: trucizna  godzina: 11:01
Nie licz na to, że w wyborach parlamentarnych wyniki się powtórzą Wybory samorządowe rządzą się innymi prawami

Autor: karlik  godzina: 11:02
Nie Marcino. Pewni to my już chyba nie jesteśmy nikogo a tym bardziej- parti politycznej. Czy głosując w 2015r na pis jako partię będącą z założenia chrześcijańsko-konserwatywną i pracową ktoś z myśliwych przypuszczał, że będą bratać się z lewactwem i podbierać głosy na wsi partiom ludowym? Chyba nikt. Nikt z nas również nie pomyślał jakiego gniota(ustawę) nam zafundują byle tylko przypodobać się lewactwu! Niemniej jednak zgodzę się, że PSL jest na razie jedyną partią która wykazuje zrozumienie łowiectwa (np posel Pasławska) i na razie jeszcze nam nie zaszkodzili.

Autor: trucizna  godzina: 11:05
Święte słowa

Autor: bfgj  godzina: 11:12
Bo w w wyborach samorządowych nie ważne kto jak głosuje, a ważne kto liczy głosy. A jak wygląda to na wsiach to wiadomo. PSL to partia bez poglądów , bez priorytetów, Nepotyzm i nic więcej.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:12
Naiwni! Poseł Pasławska wielbicielka TW "Kazimierza" rozumie wyłącznie swoje i swego konkubenta potrzeby. Ich hotele nie obsługiwały zbyt wielu dewizowców. Gdy PSL będzie miał wpływ na łowiectwo hotele zapełnią się dewizowcami a myśliwi nadal będą trzymani w młodniku bez prawa wychylenia.

Autor: trucizna  godzina: 11:15
Kolejne święte słowa

Autor: bfgj  godzina: 11:16
@karlik PIS to partia prawicowa? Czy partia prawicowa może mieć w swoich szeregach działaczy związków zawodowych? O rozdawnictwie i utrudnianiu działalności gospodarczej nie wspomnę. Poczytaj co to jest "prawica" i jaki jest jej rodowód.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 11:39
Slusznie jak Towarzysz Stalin powiedzial zalezy od tych co licza glosy.

Autor: Renegat  godzina: 11:57
Dokładnie tak nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy .A psl =zls czyli pasławske i inne nic dobrego z tego nie wyniknie no chyba że dla nich coś spadnie .Tym bardziej że nie długo następne wybory do parlamentu eu a następnie krajowe .Czyli sytuacja jak najbardziej dynamicznie się rozwinie .

Autor: bfgj  godzina: 12:38
PSL jest potrzebne w sejmie. PSL wejdzie w koalicję z każdym. Z Ruchem Narodowym lub z Komunistyczną Partią Polski. Szybko się "przebranżawiają" Władza najważniejsza.

Autor: karlik  godzina: 12:39
Bfgj. Przecież napisałem że pis z założenia uznawany był za partię prawicową. Był, bo od pewnego czasu to już nie wiadomo w jakim kierunku podąża ta partia;-) Z tego co widać, to chcieliby być prawicą, lewicą, ludowcami i diabli wiedzą czym jeszcze!

Autor: ogór  godzina: 12:59
PSL - Najgorsze polityczne łajno

Autor: Renegat  godzina: 13:01
Psl mogli by zdelegalizować lecz układ po okrągło stołowy na pewno tego nie zrobi .

Autor: Mark - 2  godzina: 13:15
Tak samo, można też zdelegalizować każdą inną partię polityczną - może w końcu nastąpiła by w tym kraju, tak długo wyczekiwana " normalność". :))

Autor: Renegat  godzina: 13:49
Taka cena przegranej wojny z Niemcami i stacjonowania Ruskich wojsk w Polsce .Dziś żyjemy w matrix demokracja jest ale nie ma służba zdrowia jest ale nie ma bo albo się nie dopchasz do lekarza albo umrzesz w kolejce a składeczki co miesięczne płacić trzeba na BEZPŁATNĄ SŁUŻBĘ ZDROWIA .

Autor: bfgj  godzina: 14:08
Ile lat trzeba przeżyć na tym świecie aby zorientować się że partie polityczne to oszuści ,którzy dbają tylko o swoich i to tych z samej góry. Niektórzy nigdy tego nie zrozumieją i będą podniecać się wynikiem dwucyfrowym. Będą chodzić na wybory i wybierać, albo mniejsze zło albo nieudaczników no bo skąd mają wiedzieć co kto potrafi i jakim będzie gospodarzem. Czas zmienić sposób wyborów. Pijak , nierób i bywalec opieki społecznej ma w wyborach tyle samo do powiedzenia co uczciwy człowiek ciężko pracujący i płacący podatki na tego właśnie nieroba. Absurd i idiotyzm. Mam wam powiedzieć gdzie ja mam ten wynik dwucyfrowy? Czy sami się domyślacie?

Autor: narzynacz  godzina: 14:27
Karlik ciesz się że polujesz . Bez państwowych lasów zrobiono by zjazd pt " wyprowadzić sztandar" ................................... Oczekiwanie że jakakolwiek partia otwarcie zrobi dobrze myśliwym to naiwność dzieciaków . PSL Tradycyjnie dostaną 5 % w parlamentarnych i do końca będą siedzieć w pampersach czekając na wynik .tak 4.8 % i było by pięknie aby myśleć o sojuszu z PSL z PiS trzeba by było wymienić całą góre PSL bo to przeżarte korupcją struktury .bury .pawlak Cieszy że pzpr czy sld dobija dna .oby nigdy więcej nie widzieć tego w sejmie .

Autor: narzynacz  godzina: 14:29
Renegat popieram

Autor: Renegat  godzina: 14:42
narzynacz Dzięki za poparcie do reszty dyskutantów według mnie nie ma partii politycznych,poglądów ,wartości ,religii .Są tylko strefy wpływów skrzętnie ochraniane przez zainteresowane struktury zresztą łowiectwo tak samo jest jedną z wielu stref wpływu .Generalnie zasada banalnie prosta lepiej zorganizowani wypierają słabiej zorganizowanych .

Autor: bfgj  godzina: 14:44
Ale że co? Że Waldemar też? Przecież to auto to mu dali tylko dla marketingu, dla reklamy ,żeby sobie pojeździł. narzynacz nie rób jaj. marcino chciał błysnąć, a Ty go dołujesz.

Autor: 28rafal  godzina: 14:47
bfgj ,,,"Pijak , nierób i bywalec opieki społecznej ma w wyborach tyle samo do powiedzenia co uczciwy człowiek ciężko pracujący i płacący podatki na tego właśnie nieroba. Absurd i idiotyzm."--całkowita zgoda. To jest patologia a nie system prawny. Jeśli małpoludy mogą decydować o sprawach państwa, obsadzać najwyższe stanowiska,decydując pośrednio o stosunkach międzynarodowych,,wojnie, pokoju, gospodarce, podatkach itp. zastosujmy demokrację w skali mikro. Niech osiedle, wioska, decyduje o pozwoleniu na broń,,prawie jazdy,,państwowej pracy. Nie mogę tego przełknąć.

Autor: Renegat  godzina: 14:56
Skoro tak o system prawny zahaczono to dodam żeby działał to musi być uczciwe społeczeństwo czyli zwykli obywatele ,samorządowcy ,myśliwi ,politycy i tak i tak dalej .Tak wiem za dużo chce ale wiem dlaczego nie działa aparat państwowy BO BRAK W NIM UCZCIWOŚCI .

Autor: bfgj  godzina: 14:57
28rafal Z tego powodu ja nie chodzę na wybory.

Autor: Renegat  godzina: 15:02
Ja pierwszy raz od wielu lat też nie byłem bo szkoda czasu na przykładanie ręki do własnej okupacji przez ryjówki raz czerwone raz zielone raz czarne .Ryjówka to ryjówka i czasu szkoda .

Autor: 28rafal  godzina: 15:28
Renegat ,,,ten brak uczciwości, prostactwo, łajdactwo i zacofanie to efekt różnicy cywilizacyjnej(społecznej) prawdziwego zachodu.Ojca i matki demokracji. Wręczenie demokracji pastuchom to jak zabawa dziecka brzytwą. XV wiek- zachód "Gospodarka towarowo-pieniężna. Wolność osobista chłopów, bezrolni zatrudniali się w miastach. Chłopi dzierżawili czynsz, który płacili właścicielom. Aktywizacja gospodarcza szlachty poprzez np. ogrodzanie w Anlii (odbieranie ziemi chłopom, która była zamieniana w pastwiska dla owiec). Wiązało się to z zapotrzebowanie na wełnę i rozwojem sukiennictwa. Zajmowała się tym przede wszystkim tzw. nowa szlachta - gentry. Zaprzeczenie poglądowi, że szlachta nie może uczestniczyć w obrcoei gospodarczym. Spadek uprawy zbóż ze względu na możliwość sprowadzenia taniego zboża z Europy Wschodniej. Wymiana gospodarcza z koloniami, a przez to nowe szlaki handlowe. Spadek znaczenia handlu śródziemnomorski, na rzecz szlaków przez Atlantyk. Rozwój dużych ośrodków miejskich (miasta powyżej 100 tys. mieszkańców) i portów. Nowa struktura mieszczaństwa i poprawa poziomu życia. Kapitalistyczne tendencje rozwojowe. Rozwój systemu nakładczego. Pierwsze manufaktury. Rozwój banków, spółek akcyjnych, powstanie giełd."

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 15:36
To nie patologia lecz system demokratyczny na styl Amerykanski. Jest tylko jedna wada dla tych co nie glosuja w tym systemie tj stracenie "prawa" na narzekanie jak sie wladza wygranych lub jej posuniecia nie beda podobac.

Autor: 28rafal  godzina: 15:41
Pablo Jarzabek ,,,"prawo do narzekania" to najmniejszy problem w tym systemie.

Autor: Renegat  godzina: 15:49
To byt określa świadomość a technologia pozwala na rewolucje co chwile ,tylko czy to wychodzi lepiej to bym nie powiedział .Żyjemy w iluzorycznym świecie finansowo prawnym,a co do Amerykańskiego prawa to paradoksalnie jest to prawo wzorcowe POSIADANIE BRONI PRZEZ PRAWORZĄDNYCH OBYWATELI i nie koniecznie sprawiedliwe kara śmierci wykonywana na afro amerykanach w 20 procentach skazanych za niewinność .

Autor: bfgj  godzina: 15:54
Pablo Jarzabek Prawo do narzekania ma ten który nie był na wyborach. Ten który w tym uczestniczył i dokonał wyboru nie powinien później narzekać bo to nieładnie. Ktoś kto dokonał wyboru np. żony a później okazało się ,że żona ma wady nie powinien chodzić po sąsiadach i na nią narzekać. Bo to nieładnie. Widziały gały co brały. Dokonałeś wyboru jeżeli trafnego to się ciesz , a jeżeli złego to zamknij gębę i męcz się honorowo .

Autor: 28rafal  godzina: 16:25
bfgj ,,,nie upraszczaj tak prawa do narzekania. Żonę wybieram sam i sam ponoszę odpowiedzialność,,ale nawet to nie jest takie proste. Jeśli w wyborach jakaś znajda zacznie agitować za wojną z sąsiadem, obieca wygraną oraz budowę tysiąca świątyń na zdobytym terenie, dołoży darmową benzynę i piękną niewolnicę dla każdego żołnierza? Twój kandydat optujący za współpracą, handlem i wspólnym piciem wódki zamiast odpalania rakiet,,,,, przegra? Masz prawo do narzekania? Masz!, ponieważ jesteś w stanie przewidzieć konsekwencje małpiej decyzji. Jak się sprawa spieprzy nikt nie będzie pytał jak Pan, Pani głosowaliście?

Autor: bfgj  godzina: 16:34
28rafal A skąd głosujący wiedzą co kandydatowi na osła w głowie siedzi? Skąd wiedzą do czego jest zdolny.? Może w wyborach samorządowych w jednej wsi to wiedzą. Ale w wyborach do europarlamentu czy sejmu. Przecież to większa loteria niż wybór żony. Przyszłą żonę przed ślubem przynajmniej możesz sprawdzić czy chociaż całować się potrafi. A przyszłego osła jak sprawdzisz? Po wyborach i tak albo zmieni partię, albo klub parlamentarny a głosował w sejmie i tak będzie jak mu prezes każe i goowno ma do gadania.

Autor: 28rafal  godzina: 16:48
bfgj ,,,zgadzam się całkowicie. To jest loteria. Jeśli jest ich trzech. Pierwszy agituje machając siekierą,,,drugi agituje z gołą d-pą, a trzeci mówi, że to co robią nie jest normalne i trzeba ich leczyć,,wybieram trzeciego. Oczywiście nie mam 100%towej pewności, że kiedyś nie złapie wideł.

Autor: skaflok  godzina: 20:52
To (https://nczas.com/2018/10/22/tylko-u-nas-cyrk-podczas-wyborow-w-warszawie-w-trzech-komisjach-frekwencja-wyniosla-100-procent-w-innych-wyjeto-wiecej-waznych-kart-do-glosowania-niz-wydano/) jest ciekawe

Autor: skaflok  godzina: 20:52
coś nie tak, muszę inaczej https://nczas.com/2018/10/22/tylko-u-nas-cyrk-podczas-wyborow-w-warszawie-w-trzech-komisjach-frekwencja-wyniosla-100-procent-w-innych-wyjeto-wiecej-waznych-kart-do-glosowania-niz-wydano/