Niedziela
28.10.2018
nr 301 (4837 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Portal umiera????

Autor: Jurekel  godzina: 16:54
Odstrzał na parchatego lisa od prezesa Koła. Mogę też nabierać drzewa na ognisko i postawić wódkę ZK. Tyle razu mnie obrażali , starszyli, no ale ja za parchatego liska i butelczynę zrobię wszystko.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 17:11
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "Do czasu gdy nie czytałem internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tyle idiotów".

Autor: Jurekel  godzina: 17:22
O i proszę .... nic się nie zmieniło.😁😁😁😁😁

Autor: Jurekel  godzina: 17:37
Ojoj (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/Nfcuf8YitGA)

Autor: bfgj  godzina: 17:53
@Jurekel Dzięki za ten link. Przy okazji dałem mu "lajka" klikając na kciuk do góry.

Autor: Jurekel  godzina: 18:23
bfgj , No koniecznie, koniecznie, trzeba pomagać i propagować dobre rozwiązania . Bo się nam taki projekt zmarnuje . ANI JEDEN ! . Chciał napisać ustawę widłami Izdebskiego a tu klops, taki trochę. Trwa bierutowski PZŁ nadal , zatem nic jeszcze straconego .Gonimy zajączka , gonimy ...... ten bierutowski twór, zbiór różnej maści łotrów . Mnie bardzo podobają się te wszystkie "narodowe "nowe organizacje. Czekam na narodowe centrum obrony praw zwierząt . Jednak najbardziej fascynuje mnie stanowisko Łowczego Krajowego . To jest wręcz boskie . 😉😊😁

Autor: Jurekel  godzina: 18:33
Panowie trwajcie ... "PORTAL UMIERA ALE SIĘ NIE PODDAJE" ! Będą jutro Wam stawiać pomniki dziś tylko "lajkują" . Tyle lat i co ?Takie samo wiadro. . 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Autor: Renegat  godzina: 18:46
Na razie portal jest PZŁ też więc nie ma co przesadzać a to że ludzie chcą zmian według nich na lepsze ,mają marzenia to chyba nic złego .