Czwartek
08.11.2018
nr 312 (4848 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Śmiać się czy płakać.

Autor: Sarna45  godzina: 08:48
Autor: trucizna "80 % treści tego artykułu to niestety prawda ... Łowiectwo w obecnym wydaniu za jakiś czas umrze śmiercią naturalną" Pelna zgoda .Nikomu nigdzie nie udało sie powstrzymac ewolucji. Obecni Mysliwi nie maja po co z tym walczyć bo z gory stoja na przegranej. Trzeba zaczać czynic zmiany samemu we własnym srodowisku . Najgorzej bedzie jak nic nie bedzie robione to wtedy za nas i bez nas zrobią to inni.

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 12:23
W wielu państwach unijnych odbiór społeczny łowiectwa jest o wiele lepszy niż w Polsce. Poluje tam też więcej ludzi i stanowią … większą grupę elektoratu. Np. we Francji liczba myśliwych i rolników jest porównywalna. Dlatego też działanie polityków jest inne. Ale tak na prawdę problem jest inny - filozoficzny. Co zobaczyliśmy w filmie Pani Holland pt. Pokot ? Ano to, że zabijanie ludzi jest dobre a strzelanie do zwierzyny łownej złe ! Zupełne odwrócenie systemu wartości ! Rozmowa z kimś takim jest zupełnie niemożliwa ! Ale faktem jest że coraz częściej mam poczucie, że świat zwariował ! Moja logika i poczucie estetyki coraz częściej się rozmijają z ogólnie obowiązującymi. Piwo bezalkoholowe, kawa bez kofeiny, papierosy elektroniczne, wirtualny sex.... pora umierać !

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 14:48
Faktycznie Francuzi bardzo dbaja i promuja sport tak ze nawet Brytyjczycy im zazdroszcza. W Polsce mysliwstwo idzie na tym samym etapie co Fox Hunting w Wielkiwj Britani zanim zostalo zdelegalizowane. Wiadomo jak bedzie wiecej polowac i miec dostep do bronii tym lepiej.