Czwartek
08.11.2018
nr 312 (4848 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wybory w USA

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 00:05
@Nathan Forrest Dziękuję za ten wpis. Pierwszy, który ma coś wspólnego z rzeczywistością a nie alternatywnymi faktami. Tym razem trafiłeś w sedno, Trump nie będzie ciągnął w niczyją stronę oprócz swojej. Touché! Coś co mnie nieodmiennie śmieszy i zadziwia to jak prawacy wzorem lewactwa usiłują ostatnio stworzyć swego rodzaju międzynarodówkę :))) Zupełnie nie przeszkadza im, że ich interesy się z natury przeciwstawne....

Autor: Nathan Forrest  godzina: 00:11
Nie znam obecnej polityki w Polsce. Moze tak jest.

Autor: narzynacz  godzina: 01:26
nikiś . zobaczymy ale to demokraci pompują globalizm przez co wpompowali ogromne ilości $ w chinczyków nie mówiąc o technologi . a jeszcze 40 lat temu latali na bosaka kto kogo trzyma to się zobaczy .na razie dowalił im cłami a wszystkie wskaźniki w USA poszybowały wysoko . militarnie jak skoczą to ich wykończy wystarczy że zablokuje eksport i po chińczykach . gnoi niemców czym nas wspiera .gnoi ruskich podkopując ich główne źródło $ czym nas wspiera i nie bredzi o demokracj jak nieroby z brukseli

Autor: bfgj  godzina: 07:41
Dziwią mnie oczekiwania że Trump ma "ciągnąć" w stronę Polski. Polska sama musi dbać o swój interes. Trump dba o interes USA bo jest prezydentem USA W stanach południowych większość "legalnych: Meksykanów głosowała na Trumpa. Trump nie wywali Meksykanów z USA jak niektórzy myślą. On chce jedynie zablokować przypływ do USA elementów "pasożytniczych" I uczciwi meksykanie go w tym wspierają bo nie identyfikują się z przestępcami. Tak jak ja nie identyfikowałem się z Polakami emigrującymi do Niemiec aby kraść tam samochody. ------------------------------------------------------------------------------------ Trump stał się pierwszym tak wysoko postawionym politykiem który nie uznaje poprawności politycznej. Świat i Polska bardzo dużo zyska na jego prezydenturze. Śmieszne było to że eksport samochodów amerykańskich do UE był obłożony cłem a eksport samochodów z UE do USA nie był.

Autor: MAK  godzina: 07:44
Kol. Narzynacz "demokratów obchodzą tylko sprawy ideologiczne tzw . deprawacja dzieci już od przedszkoli .legalizacja ćpania sprowadzanie migrantów itp celowe niszczenie tradycyjnego społeczeństwa celem trwałego przejęcia władzy" To samo mamy u "naszych" d..okratów.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 08:09
Trzeba modlic sie zeby zlitowal sie i cos dla Polakow zrobil bo z tego co widze na Polskich diplomatow jezdzacych do USA nie ma co liczyc.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 08:23
Krwawy podboj Bolszewicki nie dostarczyl oczekiwanych resultatow wiec inna metoda jest dzis uzywana.

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 11:58
USA zaczynają mieć w Polsce realne interesy - sprzedaż gazu. Przez Polskę i inicjatywę Trójmorza chcą na trwale wejść na ten rynek. A interesom trzeba zapewnić bezpieczeństwo. Trump robi to dla USA. Ale jest to korzystne dla Polski. A że przy okazji ładnie mówi - miło posłuchać ! Ale to wszystko ! A tak swoją drogą - nie zdziwiło Was, że jak wygrał Trump w USA od razu pojawiły się głosy - dzieli Amerykanów. Jak PiS w Polsce wygrał była ta sama śpiewka - dzieli Polaków. Jakaś lewacka mantra ?

Autor: Nathan Forrest  godzina: 15:35
UE jako federacja bez granic ekonomicznych stawala sie -powiecmy na wyrost - rownym graczem wsrod USA, Rosji I Chin. Rozluznienie wiezi, Brexit,Polexit,gazociag i wiele innych to tylko szachy. Inna rzecza jest Mistrzostwo , aby zachecic pionki, by same graly, jak chce szachista. Chinczycy dzis graja w ping- pong'a.Rosjanie sa zwolennikami zapasow, w odmianie Sambo.