Czwartek
06.12.2018
nr 340 (4876 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Sw Barbary

Autor: Alej.....  godzina: 07:53
A' propos artylerzystów, to coś słyszałem, że akurat wytaczają grube działa w kierunku św. Brygidy patronki prałatów... No, nie wiem, czy św. Barbara byłaby z nich dumna? Uprzejmie też proszę, by pana tu Bubleja nie utożsamiać z treściami łamiącymi normy społecznej przyzwoitości.

Autor: 28rafal  godzina: 08:06
"nie utożsamiać z treściami łamiącymi normy społecznej przyzwoitości." http://christusvincit-tv.pl/photogallery.php?album_id=1

Autor: Zaranek  godzina: 11:40
W potocznym języku artyleria to Bóg wojny nie królowa.

Autor: .Marek Bublej.  godzina: 12:04
W dzisiejszych czasach wielokulturowości trudno ocenić kogokolwiek czy jest przedstawicielem tej czy innej płci, istnieją przypadki wielopłciowości przy określeniu jednego osobnika, a co dopiero wśród Bogów Olimpu, gdzie Zeus w postaci łabędzia dobiera się do pięknej kobiety, jak to się nazywa zoofilia, takich przypadków jest przecież mnóstwo. A przypadek wyboru Papieża kobiety, odsunięta z urzędu została dopiero po zajściu w ciążę. Po tym przypadku wymyślono specjalne krzesło na którym mieli zasiadać wybrańcy na Papierza by można było pooglądać szlachetne klejnoty i upewnić się że wybrany Papież jest tym , kim powinien być. Więc nie zaglądaliśmy bliżej czy jest to Królowa czy Król.