Czwartek
06.12.2018
nr 340 (4876 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: szkodliwe puszki  (NOWY TEMAT)

Autor: marcineknun  godzina: 15:55
Koledzy przypominam, że puszkowanie żywności to profanacja , jest to najbardziej szkodliwy sposób przechowywania żywności ,chyba ,że woja lub klęska żywiołowa . Proszę poczytać porad fachowców ,którzy nie mają na celu krypto reklamy ,ale mają na uwadze dobro konsumentów , widać ,że są osoby które wypisują wiecznie głupoty dla zaspokojenia własnych celi. PUSZKOWANE PRODUKTY TRUJĄ . DB

Autor: pięta  godzina: 16:31
Chłopie wyluzuj przecież to co piszesz to i tak nie dociera do tych do których to kierujesz nie ośmieszaj się uderz inteligentnie w inną strunę przecież cię na to stać!

Autor: Nathan Forrest  godzina: 16:33
Nie ma jak Red Bull zimny z puszki! I

Autor: zygi  godzina: 16:41
Puszki są szkodliwe. Nawet ci "zapuszkowani" z "puszek" czasami szkodzą.

Autor: pięta  godzina: 17:04
Zygi po tym twoim wpisie od razu widać jaki ty jesteś pogodnie usposobimy facet /no tak przynajmniej masz napisane na twoim profilu / pozdrawiam....

Autor: marcineknun  godzina: 19:19
pięta czyli beton nie do skruszenia? zygi nie szkodliwe ,ale wręcz trujące.

Autor: marcineknun  godzina: 19:49
NATHAN ,po wpisach widać ,że za dużo pijesz tego świństwa w puszce ,martwię się o twoje zdrowie. cytat : lekarz dietetyk radzi ,, Dzień dobry, niestety, ale napoje energetyczne – choć rzeczywiście przez niektórych odbierane za napoje o wyjątkowej zdolności do wzmacniania koncentracji i „przeganiania” uczucia zmęczenia – dla zdrowia korzystne wcale nie są. Po pierwsze zawierają one znaczne ilości kofeiny. Substancję tę – podobnie jak i inne substancje psychoaktywne, bo kofeina takową po prostu jest – najzwyczajniej w świecie można przedawkować. W takim przypadku pojawiać się mogą bóle głowy, drżenie rąk, zaburzenia snu czy nawet, paradoksalnie… uczucie zmęczenia. Nie tylko zawarta w energetykach kofeina doprowadza do pobudzenia – napoje te są bogate również i w cukry proste. Do czego natomiast doprowadza nadmiar cukru w diecie, to jest zasadniczo powszechnie znane – przez zbyt dużą podaż tych substancji do organizmu dochodzić może do powstania u pacjenta nadwagi, a czasami nawet i otyłości. Wspomnieć warto również o tym, że napoje energetyzujące niekorzystnie wpływają na stan zdrowia jamy ustnej – zawarte w nich duże ilości węglowodanów mogą sprzyjać pojawianiu się ubytków próchnicowych w obrębie zębów. Patrząc na powyżej wspomniane aspekty trudno uznać spożywanie napojów energetyzujących za korzystne dla zdrowia. Wypity raz na jakiś czas, jeden energetyk nie powinien zaszkodzić, aczkolwiek przy ich częstym spożywaniu mogą już jak najbardziej pojawiać się różne problemy zdrowotne. Z tego właśnie względu najkorzystniej byłoby, gdyby mimo wszystko ograniczył Pan spożycie tychże napojów,, WSZYSTKO CO W PUSZCE TRUJE PAMIĘTAJ :)

Autor: Nathan Forrest  godzina: 20:24
To lepiej w sloiku? Bede przelewal chyba.W sloiku nie widzialem.W proszku jest do rozpuszczania ( chyba w H2O).

Autor: marcineknun  godzina: 20:34
Mądra decyzja , będzie mniej szkodliwy po wyeliminowaniu szkodliwej dla zdrowia puszki.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 21:12
To puszka jest gorsza od Red Bull'a?

Autor: marcineknun  godzina: 21:30
Tak jest gorsza :) Jak ja wyruszam w dalsza podróż, mam w samochodzie oprócz napojów energetycznych: Siekierę, zestaw noży, łopatę, łom, sól, cukier, grilla, wędzarnie, maszynkę do mięsa, węgiel, przyprawy, drabinę, polana brzozy, urządzenia do pakowania żywności, zestaw garnków oraz zastawę na sześć osób z mlecznikiem i cukiernicą, przenośną toaletę itp., a co  a tak serio mi wystarczy karta kredytowa i zero zbędnych gratów w samochodzie. Oświadczam, że mieszkamy w cywilizowanym kraju i jak jestem głodny to zatrzymuję się w restauracji, aby delektować się świeżym posiłkiem bez trującego bisfenolu oraz z możliwością skorzystania z umywalki i toalety.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 22:09
Nie ma jak Red Bull 12oz o poranku, przy pieknym wschodzacym sloncu, jadac gorami na zachod do Cumberland MD.Koniecznie schlodzony. Ja Red Bull'a pijam, nie jadam.Jadam kanapki ze swojego chleba, wedlinki czesto tez swoje czasami kupne. W samochodzie mam koc, kubek, szufle,latarke, lornetke dzienna ,noz mora,rekawiczki skorzane, butelki wody oraz zelowe miski w najwiekszym opakowaniu.( Zima), latem I wiosna szufla wypada, a zabieram duzy cooler pelen wody I napojow+ owoce. Co do kart, mam ich za duzo, czesc bym wrzucil, ale jeszcze splacam( to zart).W USA bez nich czlowiek nie istnieje, a szczegolnie business.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 22:25
Za Cumberland jest zjazd 21 na Pilot.A tam lubie zjesc lunch, z widokiem na gory.Cos wspanialego.Tam tez jest zawsze kawa za $1, ich wybor to z 15 smakow.I tanie paliwo. Z tamtad ze 2,5 -3 godziny jest zajefajny Cabela's w WV. Z wystawa najlepszych wiencow bykow, I wypchanym czarnym niedzwiedziem, strzelonym przez Amerykanina o polskim nazwisku w Wisconsin, najwiekszym strzelonym w USA.( wystawa stala).

Autor: Nathan Forrest  godzina: 22:42
Tam tez mozna spotkac czasami, choc rzadko Polakow z Chicago.Ostatnio , chodz moze 3,4 wizyty wstecz,spotykalem tam prezenterke Polvision. Podskoczyla z mezem na towarach wyprzedazowych ( jakby byl to wstyd), gdy powiedzialem im: To Pani kupuje takie rzeczy? po polsku. Nic nie kupili. W 5 min.i juz pojechali do Chicago Honda CR-V( granatowa).To musial byc dla niej szok, tym bardziej, ze gadala takie glupoty do Meza.😀. Nie wiem skad wracali, bo na Floryde to nie tedy, moze SC?, kto wie. Do Chicago bedzie z tamtad 4 godziny Ohio,3 Indiany, jakies max 8 godzin drogi. Mogl ich zmylic moj wyglad, bo lysawy jestem I bylem ubrany po tamtejszemu z dodatkami camouflage.

Autor: Leonsjo  godzina: 23:02
Ja pierdyka 😰😱. Temat o puszkach - mój ulubiony😂😂😂. A kolega NATAN swoje CV przedstawił 😵. Nie jest dobrze choroba o nie jest...... Ps. Czekam na opinię jednej osoby na temat szkodliwości puszek ?!! Co tym razem będzie w odwecie.🤔😂. Pytanie również mam do kolegi Pięty - czy ma może kolega jeszcze tą puszkę podarowaną od Pana Staszka? Bo temat tamtej puszki został nie rozwiązany?!! Chyba że coś przeoczyłem. Proszę o poważną odpowiedz. Dziękuję z góry. I DB.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 23:05
No Pisze o puszsce! Red Bull 12oz wystarczl mnie tyle godzin😀

Autor: bogu6005  godzina: 23:19
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 23:24
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 23:42
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: inne. wulgaryzmy