Piątek
07.12.2018
nr 341 (4877 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wystrzalowe zyski -Rzeczpospolita  (NOWY TEMAT)

Autor: Nathan Forrest  godzina: 11:08
W problemowych jest ten artykul.Nie raz pisalem o kasie jaka jest w gospodarce lowieckiej, ale szerzej, bo w odniesieniu do tusz zwierzyny lownej I jej wartosci. W PZL cos drgnelo, wiec majac nadzieje, ze drgniecie nie jest chwilowe, tego tematu rozwijac nie bede.Moze idzie Ku lepszemu w PZL.Gdyby jeszcze nowy Lowczy Krajowy byl z partii Izdebskiego, to odejde z forum. Majac swiadomsc, ze interesy rolnikow beda tez chronione oraz, ze bedzie faktyczna wspolpraca mysliwych z najwieksza grupa a spoleczenstwa, majaca wlasnosc ziemi.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 11:16
Takze forum sie zmienilo na lepsze.Sa juz Ludzie zmeczeni oligarchia PZL, chca normalnosci, a co najwazniejsze pisza o tym.To dobrze.Byc moze te lata bierutowskiego PZL sie koncza, licze na te zmiany. Swiadomsc spoleczna, co do mysliwych jest coraz wieksza.Czego przykladem jest ten artykul.

Autor: karlik  godzina: 12:47
Mylisz się. Ludzie na tym forum najbardziej zmęczeni są twoimi durnowatymi i prowokacyjnymi wpisami, którymi je zaśmiecasz od kiedy się pojawiłes!

Autor: mariuszd  godzina: 15:37
Ja jestem tak zmęczony, że zaraz likwiduje swoje konto. Jakieś same foresty porcupiny kulwapy pawluki xmateusze. 10 postaci w jednej !!!

Autor: Nathan Forrest  godzina: 16:54
Oby wszystkie nicki, a nie jeden. 😀

Autor: karlik  godzina: 17:52
Amerykan- powiedz mi jak to jest z tobą? Siedzisz w tej dalekiej Ameryce i jako pierwszy na forum podsyłasz artykuł z polskiej gazety? Ostatnio jakiś miesiąc temu też jako pierwszy podałeś, że ŁK ma zwołać pilną naradę z ŁO... Wtedy podobno o tym miał cię powiadomić jakiś dziadek z Chicago, który to na ciebie wcześniej donosił..;) Wygląda na to chłopie, że ty w dzień nic nie robisz, tylko produkujesz tysiące postów na łowieckim a w międzyczasie przeglądasz polski internet. Jedyną przerwę jaką masz, to zawieszenie przez admina. Jak dla mnie, to delikatnie mówiąc coś tu jest nie hallo.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 17:57
Nie, ja mam przeczucie jak szaman indianski.Nie doceniacie ludzi w Polsce.Moze traktujcie ich normalnie, a nie z gory. Nie mam nic wspolnego z tym, co sugerujesz we wpisie .Ja bym lepiej to ujal. A to, ze interesuje sie upadkiem bierutowskiego PZL, to dlatego patrze na info., jak PZL odbieraja nie mysliwi.Nie wiem, kto wkleil link, napewno nie ja.Licze na zmiany w PZL, moze juz nastepuja, zobaczymy.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 18:34
A co robie.To sami wiecie, jak nastawie zmywarke amerykanska kosmicznej generacji do naczyn, mam czas na lowiecki 😉