Wtorek
25.12.2018
nr 359 (4895 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: KOGO INTERESY REPREZENTUJE PAN PAWLUK????

Autor: Jurekel  godzina: 05:12
"...i walczył o interesy szarych myśliwych," - walcząc chyba nie zauważył , że " bydło składkowe " chciałoby mieć bezpośredni wpływ na to, kto i na jakim szczeblu go reprezentuje, komu oddaje zarząd nad własnym kołem i o prawo do odwołania tych ludzi w kolejnych wyborach lub w trakcie kadencji. Bydło składkowe potrzebuje wyborów, a nie nowych mianowanych panów łowczych. Jak specyficznie trzeba pojmować interesy myśliwych , walkę o te interesy, sposób kierowania jakąkolwiek zbiorowością ludzką, demokrację i sposób wyłaniania przedstawicieli zrzeszonych ludzi, doskonale widać na przykładzie owej prowadzonej "walki". Jeżeli środowisko uzyska możliwość wyboru, również p. Pawluk będzie mógł poddać się demokratycznej weryfikacji, aby otrzymać mandat do reprezentowania środowiska, wewnątrz i na zewnątrz. W Polsce wielu dziennikarzy wykonuje swój zawód stając po stronie poszkodowanych obywateli lecz niewielu uczestniczy w tylu rozprawach sądowych jako pozwani lub jako pozywający. Taka ilość procesów , która dotknęła p. Pawluka, jest bardzo trudna zarówno dla niego samego, jak i dla każdego wychodzącego z nim w polemikę. Naraża się na hejt, piszesz, tak ja bym tego nie ujął i szukałbym przyczyn gdzie indziej. Ponieważ dostrzegasz, to czego tylko kompletni idioci dostrzec nie mogą , postaraj dostrzec, to co nawet kompletny idiota dostrzec potrafi. Demokratyczny wybór , którego uczą się dzieci w szkole , przeprowadzając wybory trójki klasowej. Dziwi niezmiernie zatem fakt , nazywania postulujących takie rozwiązania obrońcami kogokolwiek i czegokolwiek poza normalnością .

Autor: Kulwap  godzina: 05:18
pyr. pyr. pyr.

Autor: Jurekel  godzina: 05:25
Traktorek zabierze właściciel już niedługo.

Autor: Kulwap  godzina: 05:42
"Demokratyczny wybór" masz cały czas w swoim ukochanym modelu. To może zostawić jak jest niech się kolejni złodzieje napasają naszymi pieniędzmi, naszą pracą i niech mają członków za "bydło składkowe" i parobków. A ja powtarzam za innymi rozsądnymi: pyr. pyr. pyr.

Autor: Jurekel  godzina: 05:57
Nie musisz powtarzać - prawda ?

Autor: Adam Wasilewski  godzina: 11:33
Nie wiem, po co w ogóle kolejni Ministrowie i to nie zależnie od braw politycznych pozwalają na istnienie takiej funkcji jak Łowczy Okręgowy. Po pierwsze trzeba zmniejszyć ich liczbę, czyli starczy ich tylu ile mamy województw, a po drugie należy zmniejszyć ich dochody. Myślę, że 5 000 to jest i tak dużo, a komu nie pasuje i chce się dorabiać, niech idzie do korporacji. Te krwiopijne pasożyty, dość że prześladują i trzymają koła łowieckie w szachu, to ostatecznie są jak piąte koło u wozu. Mentalnie są nadal w latach 60tych, ale jak trzeba wyciągać łapy po hajs, to udają nowoczesnych demokratów.

Autor: broni  godzina: 15:44
Pozwolicie o wielDZy dobrodzieje i łaskawcy, ze sam bede dbał o swoje prawa, czniam wasza troske o mnie, o demokracje, ale kiedy juz chcecie demokracji to przegłosujcie likwidacje swoich okregow, od mojego sie odstosunkujcie. Urzednicy łowieccy maja zarabiac dobrze, zeby byli zadowoleni. System łowiecki ma zapewnic mysliwym polowanie w mozliwie malo uciazliwy sposob. Brak uciazliwosci jest pochodna ogolnej kultury, stopnia ucywilizowania itp. i itd. Pzdr.DB

Autor: Nathan Forrest  godzina: 15:49
Ty dobrze mowisz oddaj im swoja amerykanska emeryture na wynagrodzenia. Skladki powinny byc po 5000 zl rocznie, by wladza PZL byla syta Panie broni! No i broni sobie popoluje😀. Ale ...... Najpierw zaplac za obwod rolnikowi stawke wolnorynkowa!!!, Nie poluj na "krzywy ryj"!