Czwartek
20.12.2018
nr 354 (4890 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Rzecznik prasowy PZŁ w radio TokFm

Autor: Przemek_W  godzina: 10:14
Niestety mam podobne zdanie jak "mam nick jak nikt" - słabo, bardzo słabo się wypowiada. Zamiast skupić się na zwierzynie grubej to piłuje ucho o kaczkach. Zamiast mówić o niezadowolonych rolnikach i szkodach ASF to smęci o lizawkach i słomkach

Autor: Alej.....  godzina: 12:41
Słonce nawet nie darowała. Dobra jest...

Autor: ULMUS  godzina: 12:58
Przede wszystkim, nie ma to jak promocja łowiectwa w radio tok FM hahahaha, to tak jak by u Padre Rydzyka promował się Che Guevara :)))) Gdzie rozum ? Kompletne nieprzygotowanie do rozmowy pomijam, bo już straciłem nadzieję że jakikolwiek rzecznik PZŁ, przygotuje sobie kanon automatycznych sensownych KRÓTKICH odpowiedzi na CIĄGLE TE SAME ZARZUTY. Podpowiem jeszcze prościej : Odpowiedz o tym co chcesz opowiedzieć a NIE ODPOWIADAJ NA PYTANIA ! Wykorzystaj czas antenowy w lewackiej szczekaczce a nie skupiaj się na "dyskusji", skoro już tam jak głąb kapuściany trafiłeś ! . I liczby kuźwa, badania i liczby ( tylko krótkie i zgodne z prawdą), bo pinda/pind w radiu nie zakwestionuje żadnej liczby , przynajmniej za pierwszym razem. No i na św. Huberta, nie o lizawkach, słomkach kuźwa i dokarmianiu !

Autor: karlik  godzina: 13:26
Ulmusie zgoda w 100% ! Przekonywać i uświadamiać trzeba, ale na pewno nie w lewackich szczekaczkach typu "wybiórcza", tefałeny itp. Co by tam nie powiedzieć, to i tak albo wytną, zmanipulują i dodadzą "opinie" kilku eko-mącicieli, że na końcu myśliwi i tak wyjdą na zapijaczonych sadystów. Szkoda czasu. Są setki innych sposobów na promocję łowiectwa. P.S. Oczywiste jest, że Rzecznik PZŁ powinien mieć w jednym palcu podstawowe dane, liczby i gotowe krótkie odpowiedzi na zadawane w sumie od lat te same czy podobne pytania.

Autor: Szymon Bis  godzina: 14:59
Witam Co piszecie to niestety prawda .Tydzień wcześniej był monolog tego gościa w tym samym czasie antenowym. Niski poziom odpowiedzi a była szansa na zgrillowanie gościa bo lotny to on nie jest . ( przykład skutek przyczyna wysokiego wzrostu upraw powierzchni kukurydzy na wzrost populacji zwierzyny w tym dzika) . Choć trzeba przyznać, że kobieta miała trudną sprawę do obrony takiego modelu tj. polskiego który jest wewnętrznie nie spójny i nielogiczny. Jeśli Pani Rzecznik jest na etapie "ZA MOJE PIENIĄDZE" to źle wykonała swoją robotę.

Autor: `  godzina: 20:39
Na słonki to ja polowałem dla ich smacznego mięsa, na 20 lat polowania , upolowałem ich 10 szt, Szanowna Pani Rzecznik PZŁ, niech Pani się nie wacha przed tym ,aby powiedziec ,że myśliwi polują rownież dla mięsa, i nie ma w tym nic złego😎