Czwartek
20.12.2018
nr 354 (4890 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Artek Jesionowicz

Autor: Alej.....  godzina: 06:59
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: inne.

Autor: Nun  godzina: 08:43
Poluje natrętnie :) wszyscy wielcy polują :) :) :) DB

Autor: Przemek_W  godzina: 09:07
Cyk i żółta karteczka obok wylądowała. Pewnie poluje jak Ci wielcy - tutaj na łowiecki.pl

Autor: waldek3006  godzina: 10:04
IGOR Skoro o to pytasz, może najsampier sam się przedstaw i napisz, czy i gdzie polujesz upierdliwcu Ty jeden Ty.

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 10:16
Gdy ujawniła się tu jakiś rok temu przyszła klientela uzdrawiania PZŁ metodą Sławka Izdebskiego . To w moim prywatnym zbiorze piszący tu wyznawcy otrzymali pseudonim literacki ‘’Oborowi Beneficjenci’’ . Powodów ukrywania własnego imienia i nazwiska może być wiele - oto kila z nich . ''===='' (blog.gandalf.com.pl/pseudonimy-pisarzy-powody-sa-zaskakujace/) Przesympatyczny Pan Artur Jesionowicz to głęboko zakonspirowana postać uważam że nawet na miarę Hansa Klossa .Zawsze gdy jako J- 23 nadaje z kilu niekoniecznie zakonspirowanych w podziemiu radiostacji …. doniosłość tego o czym pisze odpowiada serialowi ‘’Stawka większa niż życie ‘’ - oto jedna z nich . ''===='' (ptlowieckie.pl/) Bez wątpienia Oficerem Prowadzącym takiego niewątpliwego potencjału intelektu łowieckiego - jest administrator tego portalu . Bo gdy w przyjacielskim tonie bez stosownej kryptografii zwróciłem się do zakonspirowanego z Imienia i Nazwiska to wpis błyskawicznie został skasowany . A mnie Oficer Prowadzący odesłał na dwa miesiące do gułagu z czerwonym sztandarem . Do dziś mam lęk - nawet wpisać tu prawdziwe inicjały przesympatycznego kolegi myśliwego … więc pozdrawiam ja . Jako Gucio adwersarza z reżimowego Blocha portalu … zakonspirowanego tam pod kryptonimem Żółtodziób .

Autor: trucizna  godzina: 10:51
Jaki to ciekawy.... A huk cie to obchodzi gdzie poluje i do jakiego koła należy . Chcesz donieść ? Ciekawość to pierwszy stopień do piekła

Autor: atsap bez czerwonej kartki  godzina: 11:20
IGOR, nie dociekaj. Bywało, że ujawnienie nazwiska wiązało się z "Zapytaniem dziennikarskim" skierowanym do koła delikwenta, uwieńczonym sprawą w sądzie. ;-) Ps. A. Jesionowicz, to pseudonim literacki Pana Z. I. ;-)

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 16:30
Coś w tym jest …Panie  Atsap bez czerwonej kartki  Czy to ? nie przybytkiem? esbecko mafijny !!! styl funkcjonowania w środowisku myśliwych? . Bywało, że dyskusje w tym portalu z osobami o ponad przeciętnym IQ wiązało się z "Zapytaniem dziennikarskim" skierowanym do koła delikwenta, uwieńczonym sprawą w sądzie. Nie dalej jak wczoraj zaproszono mnie na posiedzenie zarządu - mojego koła - gdzie przy okazji składanych tam wyjaśnień wytknięto mi po raz kolejny brak subordynacji łowieckiej . Polegającej na udziale w dyskusji ‘’ z wiadomymi ‘’ w tym portalu. Co poskutkowało "Zapytaniem dziennikarskim" skierowanym do koła , uwieńczonym sprawą w sądzie. Przesympatyczny [ towarzyszy sekretarz - koła ] zapewne ma do dziś moczenie nocne na samą myśl o ponownym spotkani z Panu SP.

Autor: trucizna  godzina: 18:48
Zmień nick

Autor: Leonsjo  godzina: 21:29
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.