Wtorek
25.12.2018
nr 359 (4895 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Pan Sławomir Izdebski  (NOWY TEMAT)

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 19:24
Patrząc i obserwując zmiany w PZŁ na przestrzeni ostatniego roku, warto wspomnieć i podkreslić wielka rolę w przemianę PZŁ Pana Sławomira, dzięki niemu doszło do zmiany ŁG, oraz zmiany ustawy prawo łowieckie, zatem warto powołać zespół spotkać się z mim i przedstawić dalsze propozycje zmian, dzięki temu Panu dowiedzieliśmy się o wielkich przekrętach (o nich mówił pierwszy Pan Sławomir) w PZŁ i miał rację dlatego proszę przesyłać Panu Sławomirowi wszystkie problemy i wnioski do poprawy PZŁ bo jest jedynym któremu zależy na poprawie wizerunku i stanu obecnego PZŁ.

Autor: Jurekel  godzina: 19:29
myślę , że masz rację , gospodarny to człowiek ... bo to chyba o tego Pana chodzi ? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/slawomir-i-szef-opzz-rolnikow-i-organizacji-rolniczych-z-zarzutami-z-synem-mieli-wyludzic-nawet-2-mln-zlotych-od-rolnikow/)

Autor: INKONEK  godzina: 19:31
Popieram w 100% W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ŁK DO ODSTAWKI I WRAZ Z NIM W JEDNYM WAGONIKU ŁO SZCZECIN WIESŁAW DOBRZENIECKI!!!!!!!!!!!!! ŁO SZCZECIN TO HAŃBA I WSTYD DLA CAŁEGO OKRĘGU SZCZECIŃSKIEGO.

Autor: Mark - 2  godzina: 19:33
To może, zróbmy jeszcze "zrzutkę" na spłatę jego zadłużenia, wystarczy podać tutaj ile potrzeba. Wtedy będzie komplet "pies buda i łańcuch".:)

Autor: broni  godzina: 19:44
Po osiedlu na ktorym mieszkam od czasu do czasu wedruje czlowiek i cos wykrzykuje, nie wiadomo co, nazywaja go "rumburak" jest schludnie ubrany, ogolony i czysty, byloby chyba dobrze gdyby z nim skonsultowac problemy niektorych zbawcow PZL.

Autor: Kazimierz123  godzina: 20:22
Zmiana ilość okręgów z 49 do 16. Zmiana przyjmowania do KŁ .nie podanie a deklaracja wstępu ,bez prawa odmowy!

Autor: I G O R  godzina: 23:17
Kazimierz 123 Jak bez prawa odmowy ? Jak po czasie wyjdzie , że kandydat to typowy burak to co ? Jak pozbyć się buraka ? Buta z koła dostaje i zostaje niestowarzyszonym pod warunkiem , że go ZO klepnie. Do OHZ idzie ( ich pod dostatkiem ) .Płaci i wymaga:) Strzela 1 dzika w sezonie. Do puszki i ma dziczyznę. Albo zmienic zasady możliwości polowania , albo trzeba buraka pędzić na drzewo. Takie życie:)

Autor: jacekl  godzina: 23:21
Pan Sławomir widzi zaniedbania na poziomie rolnicy - myśliwi. Zaniedbania wynikające z "prostackiego" zarządzania przez wiele lat PZŁ -em. Ale wielu napiszę, my myśliwi.........., my myśliwi mamy być PRZYJAŹNI WŁAŚCICIELOM GRUNTÓW DOZGONNIE !!!!!!!! Albo zrzuta, kupuje koło 3000 H i poluje na swoim..... Zawsze mam zamiar wspierać Pana Sławomira w sprawach rolno - łowieckich. Dla dobra ogółu nie tylko " elity z koziej łączki".