Sobota
12.01.2019
nr 012 (4913 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: No to zapraszam teraz do Onetu

Autor: karlik  godzina: 08:03
No to fajnie że już pobawiliście się zdjęciami, ale temat postu był trochę inny.. Z artykułu dość czytelnie i jasno wynika, kto naciskał na masowy odstrzał dzików.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 08:30
Naciskano (w tym ja od co najmniej 15 lat!) na REDUKCJĘ nadmiernie rozbuchanej populacji zbyt dużej do pojemności łowisk. Taki patologiczny stan miał miejsce od lat w wyniku złej gospodarki łowieckiej. Za ten stan odpowiadają władze łowieckie a zwłaszcza Lech Bloch i jego najbliższy współpracownik a aktualnie łowczy krajowy Piotr Jenoch. Gdyby stosowano prawidłowe zasady gospodarki łowieckiej nie doszło by do tego krytycznego stanu gdzie szkody rolnicze są nie do udźwignięcia przez koła i co w sposób oczywisty sprzyja rozprzestrzenianiu się ASF. PIOTR JENOCH MUSI ODEJŚĆ!!! pyr. pyr. pyr.

Autor: karlik  godzina: 09:56
Przyczyną wzrostu populacji dzików jest przede wszystkim stale powiększany areał kukurydzy sianej i uprawianej gdzie popadnie! To akurat nie wymaga żadnego odkrywania Ameryki czy przeprowadzania badań. Każdy mieszkający na wsi uczeń podstawówki o tym wie...

Autor: pięta  godzina: 10:21
Panie Stanisławie Pan Jenoch odejdzie no i co dalej czy nadal będzie to owe pyr,pyr,pyr kogo ma Pan na jego miejsce zdradź Pan tę tajemnicę no bo jeśli ma być to Pan to głosuję na dwie ręce....za Panem.

Autor: pięta  godzina: 11:55
Mija kolejna godzina od mego wpisu a odpowiedzi brak.......więc jak to z tym NOWYM "owczym" skoro pan Jenoch musi odejść Kto to będzie zacz wszak bez" owczego" krajowego nie możemy istnieć ? Gdybym lubił pana IZDEBSKIEGO postawił bym na niego ale go nie lubię jeszcze z czasów Samoobrony śp. Andrzeja Leppera no i tyle.