Czwartek
24.01.2019
nr 024 (4925 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Prezydent Gdańska zaatakowany

Autor: MAK  godzina: 07:55
"Dziki zachód" ? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=2nYCwq0OPiE) Jenerały ze spółdzielni mieszkaniowej. Przestępcy na najwyższych stanowiskach państwowych ? Gdzie są prokuratorzy ?

Autor: MAK  godzina: 08:25
Układ Gdański Odc 2 (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=ajYAeVRu7PM) Czy w PZŁ i wszelkich innych podobnych miejscach w Polsce działo się tak jak w Gdańsku ? Śmiem twierdzić iż uczciwi sędziowie i prokuratorzy zrobiliby z Polski potęgę gospodarczą i militarną wyłącznie pilnując przestrzegania prawa.

Autor: MAK  godzina: 08:27
Układ Gdański Odc 2 (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=ajYAeVRu7PM) Czy w PZŁ i wszelkich innych podobnych miejscach w Polsce działo się tak jak w Gdańsku ? Śmiem twierdzić iż uczciwi sędziowie i prokuratorzy zrobiliby z Polski potęgę gospodarczą i militarną pilnując wyłącznie przestrzegania prawa. A więc wykonywania tego za co oficjalnie otrzymują pieniądze z naszych podatków.

Autor: J.Chudy  godzina: 08:32
MAK, za wiele nie będę pisał, bo ciężko z gimnazjalistą dyskutować, bo i tak świata dorosłych nie zrozumie, ale racz zauważyć, że prokuratorów już wymieniono, dokładnie na takich jak sobie wymarzyłeś i co? dalej ci nie odpowiadają? Minister Ziobro tez zły? To wymień lepszego kandydata na to stanowisko?

Autor: WIARUS  godzina: 08:48
I G O R - musisz się nauczyć czytania nieco poważniejszych tekstów, niż hejt, ze zrozumieniem! Może trzeba dwukrotnie? Inaczej odsłaniasz miękkie, co nie jest ładnym widokiem przy aspiracjach bycia autorem inspirujących, intrygujących czy też interesujących wpisów na tym forum! Ten powyżej jest hejtem i to podłego gatunku!

Autor: I G O R  godzina: 23:41
Wiarus uwierz mi , ale ja nic nie muszę. W porównaniu z Tobą nie wiele odsłoniłem. Ty natomiast bardzo wiele odsłaniasz i to od paru lat. W przeciwieństwie do Ciebie nie aspiruję do bycia autorem intrygujących wpisów. Ty czuwasz na forum :) Ty tym żyjesz. Zabolał mój wcześniejszy wpis ? Rozumiem Twoją złość jaką do mnie czujesz , ale nie mam Ci tego za złe. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.