Poniedziałek
21.01.2019
nr 021 (4922 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Co z ... ?

Autor: bfgj  godzina: 07:01
A jaki wpływ ma normalny człowiek na wybory jeżeli obowiązuje zasada że 6 głupich rządzi 5 mądrymi. Głupich jest w Polsce więcej i zawsze mnie przegłosują.

Autor: atsap bez czerwonej kartki  godzina: 07:39
Alfabet, czy jesteś pewny tego, że do tej "piątki" się załapałeś?

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 08:10
bfgj napisał "Głupich jest w Polsce więcej i zawsze mnie przegłosują." Bfgj- w innym temacie upierałeś się, że Polacy to najmądrzejszy naród! Czyżby to był najmądrzejszy naród, ale mający większość głupich? Hej, coś tu nie pasi!

Autor: bfgj  godzina: 14:23
I dalej twierdzę że Polacy to mądry naród. I pomimo ,że w Polsce jest więcej głupich niż mądrych to i tak wypadamy lepiej niż inne państwa gdzie odsetek głupich jest zdecydowanie wyższy niż w Polsce. Faktem też jest że w innym temacie tego określenia "mądry" użyłem w stosunku do przedsiębiorczości i radzenia sobie w życiu. Przyznałem natomiast Ci rację że źle to wygląda jeżeli chodzi o rządzenie i wybieranie władzy.

Autor: Lesław  godzina: 14:49
"Tak, tak. Osoba która ten portal założyła i osoby które dążą do zlikwidowania komuszego związku łowieckiego z powietrza się wzięli, a wcześniej walczyli o utrzymanie PZPR na powierzchni." Normalnie jak bym widział posła Piotrowicza krzyczącego z trybuny sejmowej - precz z komuną ....