Poniedziałek
21.01.2019
nr 021 (4922 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: To już chyba ten czas...  (NOWY TEMAT)

Autor: michalloo  godzina: 08:16
13 lat do szmat czasu, jednak to co się aktualnie dzieje z tym portalem skutecznie mnie do niego zniechęciło. Zawsze chętnie angażowałem się w dyskusje nt ułomności modelu łowiectwa i lubiłem czytać konstruktywną krytykę w zakresie patologii na każdym szczeblu organizacyjnym. Poziom aktualnych dyskusji szczególnie w działach wiedza i edukacja oraz problemy pzł to najdelikatniej mówiąc śmietnik z nielicznymi wyjątkami, dlatego też stwierdziłem, że szkoda mi czasu żeby się angażować w dyskusję z której i tak powstanie cyrk, ponieważ moderator ogranicza się wyłącznie do inwektyw. W zasadzie aktualnie to cyrk jednego aktora, który zdominował to forum i na dodatek ciężko w tej chwili określić czyje interesy reprezentuje. Potajemne nagrywanie rozmów, filmowanie farby na śniegu po polowaniach i stawianie za wzór osób, które niedawno były bohaterami felietonów jest zbyt trudne dla mnie do ogarnięcia. Jeśli ten portal za pośrednictwem jego dziennikarza ma promować pana Sławomira Izdebskiego jako ratunek dla polskiego łowiectwa, to ja nie chce mieć z tym nic wspólnego, bo dla mnie to obciach. Dzięki za te kilkunastoletnie wymiany zdań i jeśli kogoś obraziłem to przepraszam- szczególnie koleżankę/kolegę mam nick jak nikt .[tak naprawdę to Cię bardzo lubię, chociaż nie zawsze się z Tobą zgadzam ;-) ] Artur 123, nie zapominaj skrobnąć coś ciekawego na swoim blogu, bo tam przynajmniej nikt nie przykryje wartościowych treści jakimś syfem, a Ty jako jeden z nielicznych nie zmieniasz swoich poglądów jak chorągiewka. Darz Bór wszystkim.

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 08:24
michallo, szkoda. też o tym myślałem, ale nie mam swojego konta, a głupio wyrejestrowywać pożyczone. Trzymaj się.

Autor: xMateusz  godzina: 08:31
michalloo! To nie ty jechałeś na targi do Sosnowca aby spotkać się z "dziennikarzem" i omówić swoje problemy z PZŁ?

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 08:58
jaki dziennikarz, taka decyzja michaelloo

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 09:31
‘’To były piękne dni…’’ (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=f6VDm2npVkI) jak Michalloo jako etatowy skrzydłowy z eskadry spitfaierów grasującej po Piotrowym niebie na zmianę osłaniał tyły prowadzących tu walki powietrzne Artura lub Stasia . To co się takiego wydarzyło Panie Michalloo ? Bo ten dramatyczny zwrot w akcji to nawet nie ‘’ Lot Nad Kukułczym Gniazdem ‘’a desperacja godna miana ‘’Boskiego Wiatru ‘’ . Trudno mi uwierzyć że fakt lądowania Pana Stanisława tym razem kukuruźnikiem na kukurydzysku Izdebskiego to jedyny powód tych dramatycznych decyzji .Może obecny skrzydłowy Toudi - Pana Stanisława jest powodem odejścia Pana z Royal Air Force .

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 23:06
@ michallo Zapewniam, że jestem rodzaju żeńskiego i to się raczej nie zmieni ;) Mam jeden nick od początku bytności na tym forum. Decyzją jestem zdziwiona choć podzielam właściwie odczucia i też często zadaję sobie pytanie "co ja tutaj jeszcze robię?" Niewykluczone, że się kiedyś spotkamy na jakimś polowaniu a czy będziemy wiedzieć, że Ty to michallo a ja to mam nick jak nikt? Może się zgada, może nie, ale czy to ma jakieś znaczenie? Kompletnie żadnego! . Ja nie mam urazy choć faktycznie miewaliśmy różne poglądy, ale nie pamiętam abyś kiedykolwiek zachował się w stosunku do mnie niewłaściwie więc nie ma Cię na mojej czarnej liście ;) mam nadzieję, że i o mnie możesz powiedzieć to samo. Życzę wszystkiego dobrego i nieustająco Darzbór!