Poniedziałek
21.01.2019
nr 021 (4922 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Proszę o pomoc  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 16:40
Uprzejmie proszę o wstawienie z portalu Interia .pl dzisiejszego felietonu autorstwa redaktora Roberta Walenciaka pt."Polska polityka po zabójstwie Prezydenta Gdańska będzie inna" - może jak ją przeczyta większość użytkowników na tym portalu to pewne wpisy z nikną raz na zawsze bo w końcu do kogoś tam dotrze refleksja czy naprawdę warto być przyzwoitym człowiekiem także na tym portalu choć jest on portalem typowo tematycznym gdzie tym bardziej wpisy winne być tematyczne a nie hejtowanie od rana do wieczora przez 24 godziny. Dziękuję za pomoc w wstawieniu a proszę o to gdyż obawiam się ,że tekst ten szybko zniknie .

Autor: Redakcja portalu  godzina: 16:45
Polska polityka po zabójstwie prezydenta Gdańska będzie inna (dziennik.lowiecki.plhttps://fakty.interia.pl/opinie/walenciak/news-polska-polityka-po-zabojstwie-prezydenta-gdanska-bedzie-inna,nId,2794757)

Autor: pięta  godzina: 16:46
Dziękuję !!!

Autor: SPOKO  godzina: 17:09
Wyważony,neutralny i potrzeby artykuł. Ale . . . doświadczenie życiowe podpowiada mi,ze pamięć mamy krótką.

Autor: MAK  godzina: 18:43
Tak ! Będzie inna po usunięciu prokuratorów oraz sędziów i zastąpienie ich osobami po prostu uczciwymi !

Autor: SPOKO  godzina: 19:03
O tym słyszymy od 30 lat.

Autor: 28rafal  godzina: 19:08
MAK ,,,,"zastąpienie ich osobami po prostu uczciwymi !" ,,,,ja jestem uczciwy,,moi bracia są uczciwi,,właściciel "mojego" warsztatu samochodowego też. Nie wiem tylko czy czasowo się wyrobimy. Musisz przydzielić nam jakieś mniejsze sądy. Pierwszą sprawę będziesz miał za symboliczną złotówkę.

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 19:45
Coś się Mak-owi pomerdało. Napisał uczciwymi, a miało być swoimi, bo tylko swoi są uczciwi!

Autor: jakubczyk  godzina: 20:05
Nic się nie zmieni...

Autor: I G O R  godzina: 20:30
wiadomożeZOMO Widzisz , to taka subtelna różnica między tobą a Mak. Jemu marzy się UCZCIWYMI ( młodymi ) Tobie SWOIMI. Nie mierz wszystkich swoją miarką proszę . Darz Bór Ci :)

Autor: 28rafal  godzina: 21:35
I G O R ,,,,, "UCZCIWYMI ( młodymi )",,,DŁUGIMI (prostymi), prawdopodobieństwo wystąpienia obu tych zależności wynosi od 0 do 100%. Zależy tylko od kryteriów doboru poszczególnych składowych.

Autor: Włodas  godzina: 21:48
za ...rafałm i za zomowcem .....Prawda !!!!

Autor: MAK  godzina: 21:58
Kim wY jesteście biorąc pod uwagę np. TO ! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=e2kcjOhYRyw) Sędzia to kto ? Łajza która mówi że "białe to czarne" ? Śmieć w todze sędziowskiej ? A ta to to co wyjątek (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tvn24.pl/pomorze,42/szczecin-pijana-sedzia-spowodowala-dwie-kolizje,784140.html)? A może trochę o sędzi mordercy (poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36001,19609868,morderca-olka-ruminkiewicza-byly-sedzia-od-lat-nie-zaplacil.html) ? Dlaczego ojciec tej dziewczynki siedzi w więzieniu ?

Autor: MAK  godzina: 22:03
łajdactwo (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=Rlp48Yq6C-s)

Autor: I G O R  godzina: 22:11
Wracając do tematu. Polska polityka po zabójstwie prezydenta Gdańska będzie inna Tak. Już nikt nigdy nie będzie próbował rozliczyć polityka z pochodzenia jego majątku. Niech ktoś tylko spróbuje !! Będzie siał mowę nienawiści !!!

Autor: 28rafal  godzina: 22:19
Panie MAK,,, wybaczy Pan, nie przeczytałem Pańskich ostatnich wpisów. Duszno mi kiedy spoglądam na litery,,,, ułożone tak zacną ręką.