Czwartek
24.01.2019
nr 024 (4925 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: WOŚP. Nie dotyczy wuja o., bfgj, i narzynacza, więc proszę nawet nie otwierać!!!

Autor: bfgj  godzina: 06:35
Ale można dać bezpośrednio temu, który te karetki kupuje i używa. Ja rozumiem, że można z Lublina do Warszawy jechać przez Berlin. Ale po co to robić jeżeli sprawę do załatwienia ma się tylko w Warszawie.? Proste jak.........jazda na rowerze. -------------------------------------------------------------------------------------- I znowu Im "jooopsa" pozamykał gęby. Ale mi Was szkoda. Nie możecie sobie podyskutować.

Autor: J.Chudy  godzina: 07:22
panie bfgj, taaaa, i znowu Toudi wie swoje i klakieruje socjaluchowi jooopsie, który wie lepiej na co i gdzie ja mam wydawać swoje pieniądze. Czysta komuna. Moje pieniądze i moja sprawa. To ja daję i daję komu chcę i nic ludziom o mentalności Bieruta do tego! Czyż może być coś obrzydliwszego jak socjaluch i lewak udający libertarianina? Panie Toudi, jaoopsę "zamknąłem", czas na Ciebie: cytuję Autor: bfgj Data: 23-01-19 20:32 "Dlaczego ktoś pomaga innym przez pośrednika?" Panie Toudi, to i ja zapytam: Dlaczego ktoś modli się do Boga, przez pośrednika? Po co chodzisz do kościoła, siedzisz w pierwszej ławce i słuchasz księdza, jak to jest pośrednik?? Możesz siedzieć w domu i modlić się do Boga, pośrednik nie jest Ci do tego potrzebny!!! Czekam sensownej odpowiedzi, albo i Ty zamilcz. Kolejny, co to wymyślił, że 2+2 =5, i będzie to elaboratami udowadniał. W krajach, gdzie ponoć funkcjonują zbliżone poglądy jakie ma Korwin, a Wy ponoć je wyznajecie, to po zapytaniu mnie po co, dlaczego, z jakich powodów itd wydaje swoje pieniądze tam gdzie wydaje - zwyczajnie dostałbyś z liścia! Komuniści w czystej postaci!

Autor: 28rafal  godzina: 07:39
Jeszcze opłaca tego pośrednika wiedząc, że to złodziej i oszust i grosza Bogu nie odda. Dlaczego prądu nie kupuje u producenta,,,butów w Chinach,,,węgla w Rosji?

Autor: bfgj  godzina: 11:36
J.Chudy Ja nie zabraniam wpłacać Ci datków przez pośrednika. Ja tylko krytykuję mechanizm i brak logiki. A Ty sobie wpłacaj. Możesz swoją kasę dawać komu chcesz. Tak jak ja mogę krytykować co mi się nie podoba. -------------------------------------------------------------------------------- Natomiast jeżeli chodzi o moją odpowiedź na temat modlitwy przez pośrednika to nie ma problemu abym takiej odpowiedzi udzielił. Ale muszę mieć informację że rozmawiam z "Widadomoże..." a nie z "Chudym" Chudy ostatni mnie denuncjuje do admina za wpisy które nie są skierowane do niego, nikogo nie obrażają i nie mają wulgaryzmów. Według niego naruszaj ą dobra osób trzecich. Padłem ze śmiechu. Kasowania postów ZOMo to malutki pikuś z tym co zrobił przedstawiciek ZOMo w stosunku do mnie. Ten mój post jest znany. A jeżeli nie wiesz o jaki post chodzi to mogę przesłać na maila. Pod warunkiem że "Wiadomo..." [Czasem nie jest dobrze pisać we dwóch z jednego niku jak ja......... Papużki.....?

Autor: bfgj  godzina: 11:37
J.Chudy Ja nie zabraniam wpłacać Ci datków przez pośrednika. Ja tylko krytykuję mechanizm i brak logiki. A Ty sobie wpłacaj. Możesz swoją kasę dawać komu chcesz. Tak jak ja mogę krytykować co mi się nie podoba. -------------------------------------------------------------------------------- Natomiast jeżeli chodzi o moją odpowiedź na temat modlitwy przez pośrednika to nie ma problemu abym takiej odpowiedzi udzielił. Ale muszę mieć informację że rozmawiam z "Widadomoże..." a nie z "Chudym" Chudy ostatni mnie denuncjuje do admina za wpisy które nie są skierowane do niego, nikogo nie obrażają i nie mają wulgaryzmów. Według niego naruszaj ą dobra osób trzecich. Padłem ze śmiechu. Kasowania postów ZOMo to malutki pikuś z tym co zrobił przedstawiciek ZOMo w stosunku do mnie. Ten mój post jest znany. A jeżeli nie wiesz o jaki post chodzi to mogę przesłać na maila. Pod warunkiem że "Wiadomo..." [Czasem nie jest dobrze pisać we dwóch z jednego niku jak dwa .........papużki

Autor: WIARUS  godzina: 11:52
bfgj - mechanizmy kto przez kogo lub w efekcie końcowym komu, są oczywiście do prześledzenia i ustalenia! Starasz się być "dziewicą" w otoczeniu do którego się zwracasz ale nic nie robisz w kierunku aby tak było. Wszędzie Ciebie pełno a jakby nigdzie nie było, śledczym w sprawie nick`ów chcesz być? A po co? Orientację straciłeś? Może ukierunkuj siebie na zmianę form "rozrywki" niektórych mediów i środowisk? Będzie z pożytkiem dla wszystkich!

Autor: bfgj  godzina: 12:30
WIARUS Gazeta Polska kompletnie mnie nie interesuje. Ja sam jestem sobie S.Ż.O. więc nie ma mowy aby opinie innych miały wpływ na moje poglądy. Czy w końcowym swoim wpisie Ty wskazujesz mi drzwi?

Autor: jooopsa  godzina: 12:46
Autor: J.Chudy "Ot choćby to: "Absolutnym warunkiem przekazania sprzętu WOŚP jakiejś placówce... jest KONTRAKT TEJ PLACÓWKI Z NFZ :-) :-) :-)" i bel, ble, ble! To co, PRYWATNEMU MA DAWAĆ ten sprzęt, który nie leczy za państwowe pieniądze?" Zaraz, zaraz... nie dawać PRYWATNEMU powiadasz? I jak to się ma do dawania PRYWATNEJ fundacji WOŚP???? :-) :-) :-) Nic się w tym bełkocie lewackiego owsiakowego plemienia nie zgadza, nic się kupy nie trzyma, ale nie dziwota - to już jest rodzaj lewackiej religii. Przekonać owsiakowca że paple od rzeczy - to jak przekonać babcię moherową na miesięcznicy smoleńskiej, że Rydzyk jest spryciarzem który ją manipulacjami z kasy doi :-)

Autor: WIARUS  godzina: 12:48
bfgj - możesz sobie być Sterem, Żeglarzem, Okrętem. Albo myśleć że tak jest w rzeczywistości. Ale trzymając się idei dobrej roboty i pozostawiania po sobie śladów na ziemi, możesz przynajmniej próbować wpłynąć na to "rozrywkowe" środowisko, o którym było w załączniku! Przy takim darze umiejętności przekonywania i doboru argumentów - sukces byłby murowany i wprawiłby niektórych w osłupienie! Odpowiedź na pytanie jest oczywiście negatywna - S.Ż.O. pływa gdzie chce (ocean, morze, jezioro szuwarowo - bagienne, bagno, kałuże idei i poglądów) - mnie nic do tego.

Autor: J.Chudy  godzina: 13:04
bfgj, jestem - to ja wiadomożeZOMO A teraz rozbierzmy Twój post na kawałki i spróbujmy odpowiedzieć. cyt. "Ja nie zabraniam wpłacać Ci datków przez pośrednika. Ja tylko krytykuję mechanizm i brak logiki.." Ależ panie bfgj, ja zrobiłem dokładnie to samo. Skrytykowałem Twój brak logiki. Jeżeli uważasz, że pośrednik jest nie potrzebny, to po co z niego korzystasz? Wierzysz w Boga a chodzisz do księdza i kościoła. Ponoć Bóg jest wszędzie, to gdzie logika korzystania z pośrednika i kościoła? Co do pieniędzy na tacę, to zwróć uwagę, że nie napisałem o tym ani słowa. Skoro jednak zauważyłeś ten aspekt, to proszę. Ja daję swoje pieniądze, bo chcę zaspokoić moją potrzebę bycia dobrym i w tym celu korzystam z pośrednia, o którym wiem, że z moich 2 złotych weźmie dla siebie 2 grosze. Ty dajesz swoje pieniądze na tacę, by zaspokoić swą potrzebę wiary, więzi z Bogiem i też robisz to przez pośrednika, z tym, że Twoje 2 złote idzie w całości na pośrednika, a Bóg nie dostaje NIC! To kto tu jest nielogiczny? Trochę wcześniej napisałeś też: cyt "Ale można dać bezpośrednio temu, który te karetki kupuje i używa. Ja rozumiem, że można z Lublina do Warszawy jechać przez Berlin. Ale po co to robić jeżeli sprawę do załatwienia ma się tylko w Warszawie.?" I znowu to samo: jak wyżej i skoro masz sprawę do Boga, do dlaczego nie modlisz się bezpośrednio do niego? Bóg jest wszędzie, to po co jedziesz przez kościół i już nawet nie wnikam, czy jest on jest w Berlinie czy w Warszawie? cyt. Chudy ostatni mnie denuncjuje do admina za wpisy które nie są skierowane do niego, nikogo nie obrażają i nie mają wulgaryzmów. Według niego naruszaj ą dobra osób trzecich. Padłem ze śmiechu. Kasowania postów ZOMo to malutki pikuś z tym co zrobił przedstawiciek ZOMo w stosunku do mnie. bfgj-ci e wesołek z Ciebie. Czy mam Ci przypominać jak prosiłeś o kartkę? Co dziwne do dzisiaj jej nie masz :-) Co do tej uwagi: to nie Chudy usuwa posty, tylko cenzor. To uważasz, że jak ktoś zgłosi, to cenzor tego nawet nie czyta? To jest gorzej jak myślałem, ale wiem, że jak zgłosić kulwapa, to wtedy wnikliwie analizuje i prawie zawsze nie widzi podstaw. Uważasz, że tam nic nie było, to spytaj cenzora za co? a z pewnością się dowiesz hehehehe! Ile razy ja już to przerabiałem :-) [Czasem nie jest dobrze pisać we dwóch z jednego nicku jak dwa .........papużki Bfgj-cie, pisanie we 2 z jednego nicku ma tę przewagę nad pisaniem 1 na 2 nickach, że sam ze sobą nie podyskutujesz i swoich postów nie popierasz. Bo niby jak? Dlatego jest to w miarę uczciwe. Gdyby szanowna Redakcja nas nie prześladowała, to takich rzeczy by nie było. Ciągle blokowane nicki grupy ZOMO, zmuszają do korzystania z tego, co jeszcze mamy. Niestety na priv do mnie nie napiszesz, bo to nick Chudego i poczta też jego, O ile do nicka mam dostęp, to do poczty Jerrego, już nie, .. bo nie chcę! Przepraszam jeżeli uraziłem, ale nie potrafię być tak kulturalny jak Chudy :-) WiadomożeZOMO

Autor: bfgj  godzina: 14:00
WiadomożenieZOMO Też Ci odpowiem szczegółowo. 1. Ja nie korzystam z pośrednika w kontakcie z Bogiem. Ludzie często płacą księdzu ,aby za nich się modlił bo im się nie chce modlić. Np. Dają na mszę za zmarłego. Ja tego nie robię Ja za zmarłego modle się sam i jeszcze nigdy w życiu nie byłem u księdza aby zamówić mszę za kogoś lub w jakiejś intencji Kościół nie jest dla mnie pośrednikiem. Kościół jest dla mnie "tradycją" tak jak dla Ciebie las i polowanie. Lubię kościelne uroczystości..[pasterka, majówka, rezurekcja, Boże Ciało itp] Zdziwiony? W następnych wpisach odpowiem na resztę. Będziesz zdziwiony jeszcze bardziej.

Autor: J.Chudy  godzina: 14:16
bfgj, a czym mam się dziwić? Możesz lubić co tylko chcesz, Twoja wola i ja to szanuję .. ale Ty uszanuj to, co ja lubię ...... a lubię np. WOŚP Ja się Twojego kościoła nie czepiam, wiec oczekuję wzajemności Tylko tyle i aż tyle. Ps. co do wiary, to zwracaj się do jooopsy, on jest w naszej grupie specjalistą w tej dziedzinie!

Autor: bfgj  godzina: 14:30
Wiadomoże... Ty masz prawo krytykować kościół. Ja Ci tego nie zabraniam. A ja będę krytykował naiwność WOSP. Dlaczego mamy sobie na wzajem ograniczać prawo do swobodnego wypowiadania się? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- A teraz odpowiedź na temat. Ja rzucając na tacę nie daję 2 zł pośrednikowi. Te 2 zł nie jest przeznaczone dla Boga. To jest 2 zł dla księdza. Jestem w kościele wiec czuję się w obowiązku pokryć koszty tej obecności.. Ciepło, prąd, itp. Tauron nie wystawi na mnie rachunku. Wiec to ksiądz musi zapłacić i tak mu wyliczyłem aby mu nawet 1 grosz na dziwki nie został. Zdziwiony? Piszesz że w Twoim przypadku dla Owsiaka z 2 zł jest 2 grosze ? Nie bądź naiwny. Niewiele brakuje aby było odwrotnie. Poczytaj na temat organizacji charytatywnych jaki procent dociera do celu. W USA taki ranking jest ogólnodostępny i każdy może sprawdzić ile pieniędzy organizacja charytatywna przepuszcza na własne cele. Organizacje mają ustawowy obowiązek publikować takie dane.

Autor: jooopsa  godzina: 14:59
Ciekawe, czemu nikt nie odniósł się do mojego spostrzeżenia, że wspierając działalność WOŚP i za jej pośrednictwem patologiczny NFZ - wspiera się cały lewacki pakiet, którego częścią składową jest też animalsializm i pseudoekologizm, z agresywną nienawiścią wobec myśliwych?????? Największa tuba prasowa lewactwa - Gazeta Wyborcza - najżarliwiej wspiera Owsiaka. Ale jednocześnie, po prostu w jednym ideologicznym lewackim pakiecie - wspierała takich jak Gaweł, Wajrak, Kruczyński itp.. Nie ważne jacy lewaccy idole są - może taki nawet dostać prawomocny wyrok bez zawiasów za liczne wyłudzenia jak dostał Gaweł, ważne że taki lewak jest "swój". Jak "swój" np. założy stronę "Nienawidzę myśliwych" jak to zrobił Gaweł (nawiasem mówiąc ta strona została zlikwidowana na FB po mojej interwencji) - to już nie jest "mowa nienawiści" :-) :-) Czy aby wielbiciele Owsiaka będący też myśliwymi nie czują, że wspierają cały ten pakiecik???????

Autor: Bi-Se  godzina: 15:01
WOŚP 93r. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=QS_6rP_tKTA)

Autor: bfgj  godzina: 15:06
jooopsa Nikt na to nie zwrócił uwagi bo Twoja teoria jest błędna. Już kiedyś Ci to wyjaśniałem. Są lewacy którzy polują i są radykalni prawicowcy którzy są w LPM. To powiązanie ktoś podłapał ,bo zieloni obecnie często wchodzą w koalicję z lewicą Ale jeżeli znasz historie to ani lewica ani prawica nie była kojarzona z fanatyczną ochroną zwierząt. Naciągasz sprawę.

Autor: skaflok  godzina: 15:15
Fajne. Widać, że przy dobrym podejściu da się ludzi przekonać nie tylko do walki z klimatem, Syrią, dziurą ozonową, handlem CO2, socjalizmu, UE, WOŚP, Caritas, Ojca Rydzyka....., ale również do walki z myśliwymi.

Autor: J.Chudy  godzina: 15:48
Joopsa, nie tak dawno wróciłeś z rodzinnych wojaży, a znowu okazujesz duże zmęczenie. A co jeśli okaże się, że jest "mundra" ustawa, która przekazanie sprzętu od WOŚP warunkuje wyłącznie w porozumieniu z NFZ ? Jeśli wartość podarowanego urządzenia ma być uzależniona od ostatnich nakładów na sprzęt danej placówki zdrowia we wskazanym właśnie przez NFZ czasie??? I pamiętaj, że może jest ktoś na tym forum zasługujący na miano ........... jak określiłeś myśliwych w powyższym wpisem, ale zapewniam Cię, że nie jest to nikt z grupy ZOMo. Jeśli tego nie wiesz, to ....... nie dam Ci z liścia, bo bym Cię mocno uszkodził, ale nałożę Ci karę finansową, którą .... no, zgadnij na jakie konto przekażę. ;-) WiadomożeZOMO.

Autor: J.Chudy  godzina: 19:44
Autor: J.Chudy Data: 24-01-19 15:48 Teee, Chudy, nie oszukuj. Ja tego posta nie pisałem. podpisano - wiadomożeZOMO Z jooopsą ustalamy odszkodowanie na 2 słowni:e dwa kartoniki, płatne u domisia za tydzień!!!

Autor: bfgj  godzina: 20:04
WiadomożeChudy. Może już nie pijcie.

Autor: Bi-Se  godzina: 20:14
......a tam ,sok ,,Wielowarzywny" w kartonikch jest doskonały do zapitki:) Co im żałujesz...:)