Czwartek
24.01.2019
nr 024 (4925 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: "TW" Donosy

Autor: bfgj  godzina: 06:51
Muszę zwracać się "NieWiadomoCzyZOMo" No bo jak na tym portalu wszyscy z ZOMo piszą z jednego nicku to nie wiem czy z tego nicku nie pisze też np. xMateusz , albo Piotr Gawlicki. Teraz to już "NieWiadomo...." Co się tu dzieje. Takich jaj jeszcze tu nie było .

Autor: J.Chudy  godzina: 08:23
bfgj, bo to nowatorskie podejście do forum. Od zawsze jeden taki, pisze tu pod 10 nickami To my w 10-ciu pod jednym a co? regulamin forum tego nie zabrania! Mnie np. Wielce Szanowny, Sprawiedliwy, Bezstronny i Kochany Naczelny Redaktor wyrzucił z forum, bo miałem 10x czerwoną kartkę, w tym ostatnią za słowo upsss literę g... ( prawda że zasadna kartką i wyrzucenie?) przy czym należy zauważyć, że kulwap miał tych kartek kilkakrotnie więcej i pisze nadal. Wiadomo swoi mogą więcej. Nie będę się rejestrował, bo jak mnie nie chcą ... czasami tu zaglądam, i jak mnie coś bardzo wk..( te dwie litery to może być powód wyrzucenia, bo już za 1 mnie wyrzucili, ale co mi tam, po życzy się kolejny nick np Chudy123:-) ) to się loguję z pożyczonego nicku, piszę swoje i spadam!

Autor: Lesław  godzina: 10:47
Redakcja nigdy nie mogła zrozumieć (a było to już jakiś czas temu) że z jednego komputera mogło korzystać kilka osób. Każdy miał soje konto lub nawet wydzieloną partycję i każdy miał swoje hasło. A że cześć z tych osób miało swoje konta na lowiecki.pl było to za trudne do ogarnięcia dla nich. Dlatego wysyłała maile kontrolne do użytkowników (mam gdzieś jeszcze swój). Za to zupełnie nie przeszkadzało redakcji posiadanie kilku/kilkunastu kont przez jednego użytkownika. Co więcej użytkownika chwalącego się osobista znajomością z właścicielem portalu (i nie mówię tu o redaktorze). Dlaczego więc redakcji powinno przeszkadzać wykorzystywanie jednego konta przez 10 użytkowników ? bfgj takie jaja już były i są od bardzo dawna.

Autor: bfgj  godzina: 11:16
No tak ale powstaje problem. Ja już się wprawiłem i wiem kiedy z nicku J Chudy pisze Chudy a kiedy Wiadomo że ZOMO. Po prostu jest różnica klasy. Ale jak z jednego pisze więcej niż dwóch to zaczynam mieć wątpliwości Kiedyś mi się wydawało że z nicku J Chudy pisze Stanisław Pawluk. Poważnie No bo jak napisał że poluje w Dąbrowie to byłem pewny że to nie Chudy. No i jeszcze nie naskoczył na xMateusza.. A czy "wuj Onufry" i "Onufry wuj" to ta sama osoba? Należałoby zapytać jooopsy. Może któregoś zna i będzie wiedział. Jeszcze jest ten "bez czerwonej kartki" i z czerwoną kartką. A gdzie jest domiś? Czy domiś też wstąpił to ZOMo? Może "kserokopiarka" będzie coś wiedzieć. Jaja na całego. Tylko Kulwap jak dawniej piszę zawsze z tego samego nicku. Nawet Piotr Gawlicki chowa się pod drugim nickem "Redakcja Portalu" Ale niedługo targi w Aldrajchu. no to się wszystko powyjaśnia.

Autor: J.Chudy  godzina: 11:33
bfgj, - domiś ma to forum ... w wielkim poważaniu! Za tydzień polujemy u niego, mogę go pozdrowić, choć ma alergię. - atsap to atsap i w czym tu trudność? - o wuja, to pytaj wuja - kulwap i jeden nick ... ale jaja! - Piotr Gawlicki, zapytaj o niego kolegę o ślicznym nicku kiryk, on dużo wie. - wiadomożeZOMO, jak zawsze bardzo słusznie wyautowany. jak ten mądry inaczej mógł pisać na białych stronach coś przeciw Naczelnemu. Nie może tak być! Dobrze mu tak. - jeszcze czegoś nie wiesz? Aha, jest jeszcze chudy123, ale on nie jest z grupy ZOMO

Autor: bfgj  godzina: 11:40
Autor: bfgj Czyli chudy to nie jest chudy. Nic nie wiem Przedstawiaj się w treści przed napisaniem tak jak ja powyżej

Autor: J.Chudy  godzina: 13:21
bfgj-cie, a skąd ja mam wiedzieć, czy Ty nie jesteś ten wybitnie inteligentny hamerykanin? Ględzicie tak samo! Więc od dzisiaj pisz: nadaję z USA, albo nadaję z Żywca nad Sanem Ps. a tak poza tym: cytuję"Ja już się wprawiłem i wiem kiedy z nicku J Chudy pisze Chudy a kiedy Wiadomo że ZOMO. Po prostu jest różnica klasy." Skoro wiesz, to po co ja mam to jeszcze pisać? Przy okazji - wybacz, że nie mam takiej klasy jak Chudy, ale co zrobić - do pięt mu nawet nie sięgam.

Autor: bfgj  godzina: 13:44
Będziesz w Aldrajchu na targach?

Autor: J.Chudy  godzina: 13:59
Jechałem przez Żywiec, zapraszałem na kawę to nie chciałeś, to teraz do Aldrajchu mam jechać?

Autor: bfgj  godzina: 14:09
Ja nie jestem z Żywca. Mam do Zywca blisko bo mniej niż 100 km. Ale nie będę jechał do Żywca na kawę jak Stasia Gierkowa do Paryża do fryzjera. Do Sosnowca może zajrzę na targi. Ja pracuję więc nie mam czasu . Od rana do wieczora. Nie tak jak Ty cały dzień siedzisz przy komputerze i piszesz na łowieckim.

Autor: J.Chudy  godzina: 14:19
"Ja pracuję więc nie mam czasu . Od rana do wieczora. Nie tak jak Ty cały dzień siedzisz przy komputerze i piszesz na łowieckim." jaja sobie robisz? Kiedy bym tu nie wszedł, to jesteś. Ba, idę zobaczyć do lodówki, czy Cię tam nie ma!

Autor: bfgj  godzina: 14:41
J.Chudy Szef mi powiedział ,że to ma być ostatni raz gdy widzi na moim komputerze zielony ekran. Ja mu odpowiedziałem że jeżeli kolor zielony mu nie odpowiada tu już usuwam. Ale siebie z pracy. Szef na to że już się mnie nie będzie czepiał. Mówi że od tej pory jest daltonistą.. Jeżeli łowiecki w pracy przeszkadza to trzeba rzucić ....pracę.

Autor: J.Chudy  godzina: 14:54
Kto jest szefem murarza emeryta z ambicjami wielkiego moralisty? Wiadomoże ...... ;-)

Autor: J.Chudy  godzina: 19:36
Teee, Chudy. no bez żartów. Piszemy z jednego nicka, ale to nie znaczy, że to co Ty napisałeś, masz podpisywać moim wiadomoże... W czasie pobytu u domisia, to Cię będzie kosztowało 2 kartoniki :-) Ps. fakt, mamy problem - wiadomoże .. tez wspólne!

Autor: bfgj  godzina: 20:01
Fajnie.

Autor: J.Chudy  godzina: 20:12
fajne? przecież pisałeś, że rozpoznajesz bez trudu, który z nas pisze :-) Byłem w lodówce, w mojej Cię nie ma. Sprawdź w swojej może u siebie siedzisz? Swoją drogą emerytowany ksiądz - murarz .. hmmm , to może choć tanio postawiłeś sobie plebanię? zawsze to parafianom lżej :-)

Autor: ogór  godzina: 20:18
A cóż złego jest w pracy murarza ?? Naganne jakieś czy co ?

Autor: bfgj  godzina: 20:35
WiadomożeChudy. 123?

Autor: J.Chudy  godzina: 20:59
Wybacz wiadomo..... , podpisuję tak w imieniu całej "organizacji" ;-)))))) Już nie będę. Piszemy na jednym nicku. Podpisujmy się pod każdym postem, aż do czerwonej kartki. Alfabet, Chudy 123 piszący z naszego nicku nie jest z ZOMo...... jeszcze. ;-)))))) J.Chudy