Czwartek
24.01.2019
nr 024 (4925 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Na zające do Proszowic!

Autor: mariandzik  godzina: 08:00
MNJN - chciałem to samo napisać. Dokładnie - tak my widzimy nie merytoryczne wypowiedzi ekofikołków - czyli prawie wszystkie. Alleluja bfgj to poczuł !!!! Pozdrawiam.

Autor: bfgj  godzina: 10:49
mam nick jak nikt To jest artykuł napisany na zamówienie. Nie jest tak ,że ja nie potrafię dostrzec i rozróżnić kiedy jest bark logiki.a kiedy ta logika jest. Na tym forum nie jest to pierwszy raz kiedy to robię. Jak chociażby ustawicznie twierdzę ,że myśliwi nie powinni płacić odszkodowań.. Na tym forum jestem jedyny który analizuje tekst a nie nick piszącego. Jest wiele przykładów kiedy skrytykowałem kogoś, kogo wcześnie popierałem i zgadzałem się z jego wpisami, albo odwrotnie. Znam tylko jeden przypadek kiedy ktoś poparł swojego forumowego "wroga" Przeciwnik Stanisława Pawluka napisał ,że niestety musi zgodzić się z tym co napisał.SP. Ja nie mam problemu przyznać racji nawet największemu swojemu wrogowi na tym forum. A kto nim jest to wszyscy wiedzą. A czasem go poprę gdy pisze logicznie choć rzadko mu się to zdarza. A i odwrotnie z Pawlukiem miałem wojny chociaż teraz nie wchodzimy sobie w drogę.i mamy poprawne stosunki. Ale jeżeli pisze coś niezgodnego z moimi poglądami to nie mam problemów aby mu to wytknąć. Tak już mam. Dlatego skrytykowałem tych od marchewki i zajęcy.

Autor: mariandzik  godzina: 12:53
bfgj - Twoje wpisy cenię wysoko, bo są takie jak zostało to opisane wyżej przez Ciebie. Nie mam czasu czytać wszystkiego na tym forum, a większej części nie mam cierpliwości i chęci, natomiast pierwszy raz wychwyciłem Twoje osłabienie treścią artykułu. Poważne osłabienie, które jest spójne z moimi odczuciami po lekturze tego co czytam o myśliwych i polowaniach na co dzień. To mnie rozśmieszyło, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Autor: bfgj  godzina: 13:41
Mam taką zasadę. Najpierw czytam post. Potem odpisuję. Następnie wciskam wyślij. I dopiero wtedy sprawdzam kto ten post napisał i komu odpisałem. U reszty jest odwrotnie. Najpierw sprawdza czy post napisał bfgj Potem po nim "jedzie" A na końcu czasem sprawdzi co ten bfgj napisał. Tak na przykład robi MNJN. Już to sprawdziłem wiele razy.

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 17:45
"Tak na przykład robi MNJN. Już to sprawdziłem wiele razy." Podaj przykład kiedy nie odpowiedziałam na to co napisałeś a "jechałam po Tobie". BTW wydaje mi się, że jedyne co udowodniłeś to, że sam właśnie taką metodę stosujesz a mój nick działa na Ciebie jak płachta na byka.

Autor: bfgj  godzina: 17:57
mam nick jak nikt Myślałem że tu nie zajrzysz. Widzę że mój nick Cię przyciąga. [zdarzało się że po tygodniowej przerwie wracałaś na forum przeczytałaś jakąś moją rozmowę od połowy i robiłaś mi uwagi całkowicie nie uzasadnione.]

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 18:07
K-o-n-k-r-e-t-y! Poproszę :) Ponadto klikając na mój nick możesz sprawdzić ile i jakich postów dziś napisałam. Może się okazać, że leciutko sobie... schlebiasz?

Autor: bfgj  godzina: 18:53
To nie o dzisiaj chodzi. Wiesz o czym piszę bo Ci wtedy zwracałem na to uwagę. Zacząłem szukać ale mi się nie chce bo nie spodziewałem się że Ty na forum jesteś taka płodna. Wyszukiwarka na łowieckim jest beznadziejna.

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 19:47
Podsumujmy. Zupełnie obok tematu wystawiłeś sobie laurkę wzorowego forumowicza i wymieniłeś tylko mnie konkretnie jako kogoś kto czepia się nick'a a nie odpowiada na wpis. Raczyłeś stwierdzić, że "sprawdziłeś to wielokrotnie". Potrafisz mgliście przywołać rzekomo jedną taką sytuację co jakby przeczy tej "wielokrotności". Następnie sugerujesz, że "przyciąga mnie Twój nick" tak jakby tylko na Twoje posty reagowała - co jak sam się przekonałeś jest kolejnym Twoim wnioskiem delikatnie mówiąc "na wyrost". Jak dla mnie dokonałeś właśnie "samozaorania". PS. Zdanie o przeglądarce podzielam w całej rozciągłości. PPS. Twój absurdalny zarzut, że odpisuję na posty, których nie czytałam miał miejsce w dyskusji o pedofilii w KK czyli albo w "flejtuchach" albo w "pochwalonym". PPS. Zdradzę Ci w sekrecie klucz jakim czytam forum. Czytam to co mi się świeci na czerwono jako "nowy temat/post". Magia, nie?

Autor: bfgj  godzina: 19:59
No własnie. A często dyskusje na jakiś temat są przenoszone z jednego tematu do drugiego. i kontynuowane w innym temacie I tak właśnie było i to n ie jeden raz gdy Ty włączałaś się do dyskusji a w zasadzie rozpoczynałaś krytykę mojej osoby. WIARUS potrafi wkleić link o księżach do wątku na zupełnie inny temat. Ale nie mniej jednak wyglądało to komicznie. Najkrócej pisząc często wyskakujesz jak Filip z konopi. Odczułem to na sobie.

Autor: WIARUS  godzina: 20:06
Masz rację - potrafię ;-)

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 20:17
"Najkrócej pisząc często wyskakujesz jak Filip z konopi." I znowu mamy "często". Nie potrafisz podać nawet jednego przykładu takiego zachowania, ale uparcie fantazjujesz na mój temat :))) I kto tu ma bzika na punkcie konkretnej osoby? hehehe

Autor: bfgj  godzina: 20:30
OK