Czwartek
24.01.2019
nr 024 (4925 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Opera mydlana

Autor: bfgj  godzina: 06:38
I wszystko jest "Big"

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 06:58
Prawda zawsze w oczy kole!

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 08:56
Z życia wzięte dla poprawy nastroju (stare ale jare): Co byś wolał? Być garbatym czy głupim? Głupim! Bo to łatwiej ukryć.

Autor: J.Chudy123  godzina: 09:02
A można tak i tak? Być garbatym głupcem? Odp: TAK. W moim kole pewien garbaty był na tyle głupi, by sądzić, że podejmując się pełnienia funkcji w ZK, jako piąte koło u wozu (władzy) sądził, że nikt nie sprawdzi prawdziwości jego oświadczenia w IPN. ..................... i zoonk !!!!! Z niecierpliwością oczekujemy , tym razem oświadczeń pozostałych członków ZK, którzy , jak dotychczas trzymają ten fakt w tajemnicy. Aby do wiosny. ;-))))))

Autor: karlik  godzina: 10:49
No popatrz kogo sobie wybraliście do ZK.. Same ubeki i sbeki. Pysznie;-). Innych "kryształowych" nie mieliście? A może po prostu więcej chętnych do tej fuchy w ZK nie było?

Autor: Manlicher 308w  godzina: 11:02
karlik Zapewniam Cię że byli. Tylko obecni członkowie ZK wszystkich albo zastraszyli albo skorumpowali przez wydawanie odstrzałów na wszystko.

Autor: karlik  godzina: 11:16
Manlicher308- coś się tak wyrwał do odpowiedzi, jak pytanie skierowane było do J.Chudy123? To ile jeszcze nicków tu obsługujesz?

Autor: pięta  godzina: 12:32
Kolego Karliku napiszę Ci na poczcie czyj to nick bardziej uważni już to dawno rozszyfrowali więc....trzeba sięgnąć po następne aby być jako tako choć krótko "wiarygodnym forumowiczem "ale i te wkrótce też się rozpracuje to nie" enigma" by trzeba było tu kryptologów . Pozdrawiam kolegę DB

Autor: Manlicher 308w  godzina: 12:39
pięta Jeśli myślisz że cyfra 4 daje ten sam nick to się grubo mylisz!!! Możesz i Ty sobie założyć emaila z kolejną dowolną cyfrą i to też będzie mój? Albo ja za chwilę założę hubertus51@o2.pl. To będzie Twój! Faktycznie ,jesteście bystrzy jak woda w klozecie!!!

Autor: Kazimierz123  godzina: 12:45
Pięta Ty jak detektyw Monk! Hahaha

Autor: J.Chudy  godzina: 13:34
Manlicher308 - użytkownik w trakcie zmiany adersu email (forum.lowiecki.pl/profile.php?f=11&id=12002) tylko po co, jak mleko już rozlane! hehehe!

Autor: pięta  godzina: 14:28
Karlik najprostszym sposobem identyfikacji jest obejrzenie sobie wpisów w/g zasady kto się odzywa po twoim nicku może potencjalnie być zainteresowany tym co napisałeś albo cię popierać albo Przeczyc i więcej ktoś przeczy tym większe prawdopodobieństwo trafienia w sedno sprawy. czyli znalezienia klienta posługującego się owym nickiem.... pewne rzeczy nurtują ludzi i ci ...nieświadomie się odkrywają dając ci pole do poszukiwań to jedna z metod ......resztę na prive. PS jeżeli pana tu nie obrażają panie manlicher 308 to niech pan nie obraża innych swymi określeniami miało nie być hejtu a co jest w pana ostatnim wpisie?

Autor: J.Chudy  godzina: 14:44
Pięta, a słyszałeś o kradzieżach samochodów metodą "na walizkę"? To takie urządzenie, które po zbliżeniu do komputera samochodu deszyfruje jego zabezpieczenia. Podobne działające, ale znacznie mniejsze i duuużo tańsze ustrojstwo przelewa na ekran monitora IP komputera, lub telefonu Twego adwersarza. W przypadku telefonu podaje jeszcze jego markę. Żadna filozofia, znikome koszty, a ile radości w czytaniu łowiecki.pl. ;-)))))))))))))))))))))) Polecam.

Autor: bfgj  godzina: 14:48
Do ustalenia IP nie trzeba mieć urządzenia.

Autor: pięta  godzina: 14:49
Panie J.Chudy ...spokojna pana rozczochrana a samochody nie są w moim zainteresowaniu ani numery IP komputera to inny dział .

Autor: J.Chudy  godzina: 14:51
No to, jak zwykle strzeliłeś w "10". Jestem łysy, jak kolano. ;-)

Autor: pięta  godzina: 14:57
Twój problem ale...wróćmy we wpisach do tematu wiodącego a brzmiał on na /dziś / już na 24 dni przed KZD zrzeszenie pod nazwą PZŁ nie ma Łowczego Krajowego i tu proszę jeśli byłoby to możliwe uskuteczniać swe uwagi i wpisy -tematycznie ot taka drobna prośba !

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 15:02
pieta już nawet rozkazy może wydawać na tym portalu! To już nie tylko usłużne kasowane postów przez admina na polecenie ale rola komendanta! No...no....

Autor: pięta  godzina: 15:05
Kolego karliku cały czas niech kolega obserwuje kto się po moich wpisach pojawia .Ciekawa to lektura oj ciekawa no i jakie treści...sam Tołstoj lepszych by nie wymyślił . PS polecenie , rozkaz ...a prośba to jakże dwie różne sprawy wiec po co wypisywać złośliwości?

Autor: karlik  godzina: 20:58
Pięta- dzięki za dobre rady, ale jak wiesz na tym forum jestem dość często i doskonale orientuję się kto jest kto, a przynajmniej jaką drużynę reprezentuje;-)