Czwartek
24.01.2019
nr 024 (4925 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Jak mawiał Sławomir Izdebski..

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 06:16
Nie wyganiał mnie do garów! Prawa do oceny etyki i moralności jak sam piszesz nikt ci nie dał więc nadałeś sobie sam. Co do mojej osoby ja ci takie prawo odmawiam. Nie moja wina, że ojciec źle cię uczył. SP - chwilowo bez zarzutów.

Autor: kriss/sieradz  godzina: 07:05
Stanisław , i vice versa , a kto dał Ci prawo do zabierania głosu w reformowaniu PZŁ-a , ode mnie go nie dostałeś i wychodzi na to , że Twój ojciec też nie był idealny. Z tymi garami to źle odebrałeś - w dziale kulinarnym uważam Cię za guru ( za wyjątkiem puszek ) , bez ciebie to tam jest lipa a tutaj ciągle jakieś jazdy - szkoda zdrowia bo życie jest krótkie , za krótkie.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 07:35
Ja mego ojca do dyskusji nie wciągałem więc się od niego od...…. Jeśli nie widzisz różnicy w natrętnym ocenianiu etyki i moralności innych od działań obywatela w ramach jego podstawowych praw to ja nie podejmuję się nadrabiać luk w twoim wychowaniu.

Autor: kriss/sieradz  godzina: 07:58
ale nie wciskaj mi ciemnoty , że - sławuś demolując PZŁ myśli o interesie myśliwych a nie swoim bo w takie bajki to nawet dzieciaki z przedszkola nie uwierzą. Jak będziesz lepiej dobierał słownictwo i nadrobisz swoje braki w dobrym wychowaniu to będzie super. Zwróć uwagę , że prawie każda dyskusja z Tobą kończy się jakimiś wycieczkami i to przede wszystkim nie tylko ze mną. Nie czas do już do zgody ?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 08:40
Nigdy na nikogo się nie obrażam! Jestem w stanie rozmawiać także z tymi co wczoraj wkładali mi nóż w plecy. Nie oznacza to, że pozostaję bez pamięci. G.... wiesz o co chodzi Izdebskiemu i oplatasz głupoty. Masz na tym tle obsesję jak jeden tutaj na punkcie puszek? Dyskutuj o problemach a nie o to, czy ktoś ma zarzuty i nie rób ocen osobistych a zawartych treści. I nie trzeba będzie apelować o zgodę. Zdania mogą być różne. Ps. Puszki są cool! SP - po wielu zarzutach i ciągle w stanie niewinności.

Autor: kriss/sieradz  godzina: 09:07
cytuję : "... jak nie wiadomo o co chodzi ton zawsze chodzi o kasę ... " koniec cytatu.

Autor: Nun  godzina: 09:09
Zostałem wywołany więc odpowiadam , nie mam obsesji na punkcie puszek , ale mam obsesje co do zdrowej żywności ,więc piszę tylko ,że spożywanie pokarmów z puszek jest bardzo szkodliwe i tyle ,a nie namawiam do puszkowania, bo to nie zdrowe ,na co jest wiele naukowych dowodów, ale moja obsesja w porównaniu do maniakalnej obsesji ratowania uciemiężonych myśliwych to pikuś. Ratuj więc sobie myśliwych tych uciemiężonych :) ,a ja będę ratował ich zdrowie namawiając do nie jedzenia trujących puszek :) A co do Izdebskiego popieram krissa . Pozdrawiam serdecznie DB itd.....

Autor: bfgj  godzina: 16:55
Ja napiszę swoje zdanie. Nie jestem zwolennikiem obecnego stanu w łowiectwie. Izdebski gdy załatwi wszystko wtedy wykiwa myśliwych. Jestem pewny na 100% że za jakiś czas będzie nawet tu na forum wojna między Izdebskim a myśliwymi obecnymi jego sprzymierzeńcami . Przy najbliższej różnicy zdań Izdebski stanie po stronie "rolników" w nawet sztucznym konflikcie z myśliwymi . Jedno jest pewne. Izdebski jest obecnie sprzymierzeńcem myśliwych nie z powodu chęci naprawienia łowiectwa a z powodu własnych interesów. Ja nie ufałbym mu jeszcze bardziej niż LPM.

Autor: karlik  godzina: 17:06
Amen!

Autor: mam nick jak nikt  godzina: 17:27
True!

Autor: ogór  godzina: 17:46
bfgj Masz rację w tym co piszesz -całkowitą rację To jest przewidywalne -ale ten sojusz już się opłacił -wywalenie Blocha i Jenocha zawdzięczamy własnie jemu i chwała mu za to co do LPM - to jest to organizacja przewidywalna o konkretnym programie ani mnie to nie cieszya ani nie zasmuca -zwisają mi

Autor: bfgj  godzina: 17:53
ogór Dlatego trzeba być cwanym.i się nie dać. Wykorzystać Izdebskiego do załatwienia swoich spraw i go spławić. To nie jest facet do współpracy na dłuższą metę. Przy współpracy z nim trzeba cały czas się pilnować. Jeżeli Ci co obecnie z nim współpracują mają cały czas oczy otwarte i pilnują swego interesu to ok.